Nejlepší kondicionér/balzám/maska
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fb9c07ae702b51d85658b2124875e35aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: čt prosinec 31, 2009 4:43 pm    Předmět: Citovat

jo wonder mám , je super, ale nejsou v něm býčí žlázy, ale výtažek z míchy býka!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: čt prosinec 31, 2009 6:33 pm    Předmět: Citovat

mojim favoritom je nezmyvatelny balzam v spreji total repair s 19zlozkami (oranzovy). pouzivam ho asi rok a pol. som s nim velmi spokojna, vlasy sa po nom perfektne rozcesavaju(fakt super), su hebke na dotyk, hladke a vonave. skusala som rozne kondicionery a balzamy ale ani po jednom sa tak perfektne nerozcesavali. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2010 12:11 pm    Předmět: Citovat

Suzankaa napsal:
bloodQUEEN napsal:
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=780 Ale nie hneď od začiatku.

Tam jsem koukala, tohle je ale ten menší 300 ml a není to ten z býčích žláz Smile je to bez

Nie, je to to isté. Nezáleží aké veľké balenie to je.
Regenerační krém s výtažkem z míšní tekutiny býka a s výtažkem z bambusu.
Debata najprv prebiehala o vlasovej kúre z pohlavých žliaz býka. Neskôr je o Gestil-WONDERi, ktorý obsahuje miešnu tekutinu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Suzankaa
41-80
41-80


Založen: 14.11.2009
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2010 12:30 pm    Předmět: Citovat

Aha nu asi ji vyzkoušim Smile snad bude dobrá i když to složení zní divně Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 7:32 pm    Předmět: Citovat

Nevíte o nějakém bezoplachovém balzámu, chcete-li "krému" na vlasy, který vám opravdu opravdu pomohl na zničené délky a suché vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Leilla
81-160
81-160


Založen: 5.3.2011
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 7:43 pm    Předmět: Citovat

Momentálně používám masku od Elséve Arginin resist a mám po ní opravdu jemné a dobře rozčesatelné vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 8:20 pm    Předmět: Citovat

No masku právě ne, měla jsem na mysli takový bezoplachový "krém" jednou jsem to zkoušela u kadeřnice, ale už nevím jak se to jmenovalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 10:53 pm    Předmět: Citovat

Já používám bezoplachové mléko od Balea, poslední dobou to dávám do konečků skoro po každém umyté. Jestli to nějak přímo těm vlasům pomůže, to těžko říct, ale na omak je rozdíl cítit - jsou pak příjemnější, ne tak drsné a suché, prostě působí zdravěji. Netvrdím, že je to úplný zázrak, ale můžeš to zkusit, není drahé Wink
Mám tohle:

Akorát jak teď měnili většinu výrobků, tak tohle mléko má taky nový obal (a nejspíš i nové složení), ale snad to nebude změna k horšímu - nebo třeba ještě někde to staré mají Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marcia
0-7
0-7


Založen: 2.8.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2012 6:21 pm    Předmět: Citovat

Jako vynikající, velmi intenzivní regenerační maska se mi jeví NOUNOU Pak od Davines - [url]Davines-a-vlasy.webnode.cz[/url]. Obsahuje mimo jiné olivové máslo které vyživuje, zjemňuje a chrání vlasy, má antifrizový efekt (proti krepatosti).
Nanáší se na umyté vlasy vysušené ručníkem, nechá se působit 5-10 min a důkladně spláchne.
Vlasy jsou po něm jako hedvábí, a to i suché, kudrnaté. Ale i jemné melírované vlasy nejsou zatížené-těžké, ale naopak báječně zvláčněné a lehké! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna2
81-160
81-160


Založen: 8.10.2012
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2012 6:41 pm    Předmět: Citovat

Jednoznačne Gestil, dávam ho ako masku aj na noc, ale v poslednej dobe sa mi nechce s tým babrať, tak po umytí a opláchnutí zoberiem tak za polovicu lieskového orieška- ozaj trošku, prejdem po vlasoch tak od uší dole a zabalím do uteráka, niečo sa vsiakne do vlasov, niečo do uteráka, nie sú zplihnuté ani mastné, ale zato fajn hebké Smile

Sem-tam po umytí použijem aj proteínovú penu od toho istého výrobcu, ikan kondiše nepoužívam a bezoplachovú starostlivosť len keď je zle Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.