Nejlepší kondicionér/balzám/maska
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2b4fddbd96165b7667946b0278a9ee96Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 12:05 am    Předmět: Citovat

Chtěla bych si obstarat nějakou hydratační masku. Mám ale jemný vlasy a nechci přijít o tu trošku objemu, co mam. Jakou byste radili? Někde na netu jsem četla chválu na Matrix biolage, jinde na něco od Salerm. Jenže ono se tam vždycky píše ,,na suché vlasy" a já mám suchý jen konečky. Co teď?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 7:45 am    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Chtěla bych si obstarat nějakou hydratační masku. Mám ale jemný vlasy a nechci přijít o tu trošku objemu, co mam. Jakou byste radili? Někde na netu jsem četla chválu na Matrix biolage, jinde na něco od Salerm. Jenže ono se tam vždycky píše ,,na suché vlasy" a já mám suchý jen konečky. Co teď?

Já bych doporučovala tu masku dávat důsledně jenom na tu část, která je suchá, jinak ti to splihne a máš po parádě Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 8:40 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
Harik napsal:
Chtěla bych si obstarat nějakou hydratační masku. Mám ale jemný vlasy a nechci přijít o tu trošku objemu, co mam. Jakou byste radili? Někde na netu jsem četla chválu na Matrix biolage, jinde na něco od Salerm. Jenže ono se tam vždycky píše ,,na suché vlasy" a já mám suchý jen konečky. Co teď?

Já bych doporučovala tu masku dávat důsledně jenom na tu část, která je suchá, jinak ti to splihne a máš po parádě Wink


Souhlasím s egle, masku vždy jen do částí, který jsou fakt suchý, popřípadě důkladně umýt.. Podle mě hodně dobrá maska je Gestil Wonder (taky o tom tady je vlákno) nicméně tu je potřeba fakt dobře vymýt.. Každopádně konečky a sůchý vlasy jsou po ní fakt fajn Smile
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DonnaDarkness
81-160
81-160


Založen: 7.8.2012
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2013 3:21 pm    Předmět: Citovat

nieviem kam to mám hodiť ale skúsim sa opýtať tu Smile máte niekto skúsenosti s Blond Doré, tonizujúca a vyživujúca maska, farba blond ? Very Happy
http://www.bionatural.sk/blond-dore-tonizujuca-a-vyzivujuca-maska-farba-blond-150-ml-p-1943.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmelacik
21-40
21-40


Založen: 19.8.2011
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: út březen 05, 2013 10:38 pm    Předmět: Citovat

Pro hydrataci vlasů určitě doporučuji masku Deep Impact Plus od Salermu. Je naprosto bezvadná a dá se použít i jako neoplachová péče pouze na konečky vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: út září 17, 2013 6:54 pm    Předmět: Kondicionér pro normální až spíše mastné vlasy Citovat

Měla jsem docela suché vlasy, ale pak jsem se o ně začala starat - což je na jednu stranu asi dobře a na druhou ne Very Happy .
Začala jsem používat ,,nechemické" šampony a kondicionéry (ty jsem dříve nepoužívala ani ty chemické) . Vlasy byly potom pěkné, ale teď se mi odvrchu začaly rychle mastit. Neznáte někdo nějaký jakoby ,,méně kvalitní" kondicionér? Myslím tím takový, kt. by vlasy tak moc ,,neomastil" a taky byl ,,nechemický" .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út září 17, 2013 7:25 pm    Předmět: Re: Kondicionér pro normální až spíše mastné vlasy Citovat

gab napsal:
Měla jsem docela suché vlasy, ale pak jsem se o ně začala starat - což je na jednu stranu asi dobře a na druhou ne Very Happy .
Začala jsem používat ,,nechemické" šampony a kondicionéry (ty jsem dříve nepoužívala ani ty chemické) . Vlasy byly potom pěkné, ale teď se mi odvrchu začaly rychle mastit. Neznáte někdo nějaký jakoby ,,méně kvalitní" kondicionér? Myslím tím takový, kt. by vlasy tak moc ,,neomastil" a taky byl ,,nechemický" .



Tak záleží na tom, co považuješ za "nechemické".
Kondicionéry od Alverde jsou fajn, ale i ty prostě nelze dát k hlavě ale jen do délek, cca tedy od uší dolů Smile
Nebo ho dát menší množství a pořádně vymýt.
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: út září 17, 2013 8:01 pm    Předmět: Re: Kondicionér pro normální až spíše mastné vlasy Citovat

Majdal_e_e_nka napsal:
gab napsal:
Měla jsem docela suché vlasy, ale pak jsem se o ně začala starat - což je na jednu stranu asi dobře a na druhou ne Very Happy .
Začala jsem používat ,,nechemické" šampony a kondicionéry (ty jsem dříve nepoužívala ani ty chemické) . Vlasy byly potom pěkné, ale teď se mi odvrchu začaly rychle mastit. Neznáte někdo nějaký jakoby ,,méně kvalitní" kondicionér? Myslím tím takový, kt. by vlasy tak moc ,,neomastil" a taky byl ,,nechemický" .



Tak záleží na tom, co považuješ za "nechemické".
Kondicionéry od Alverde jsou fajn, ale i ty prostě nelze dát k hlavě ale jen do délek, cca tedy od uší dolů Smile
Nebo ho dát menší množství a pořádně vymýt.


Používám převážně Alverde věci nebo Urtekram či Saloos apod. Dávám to teda na celou hlavu, takže i nahoře. Už m to samozřejmě napadlo, necpát to všude, ale zase se bojím, že budu mít suchou ofinu a vrch. Ale kdo nic nezkusí... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út září 17, 2013 8:04 pm    Předmět: Re: Kondicionér pro normální až spíše mastné vlasy Citovat

gab napsal:


Používám převážně Alverde věci nebo Urtekram či Saloos apod. Dávám to teda na celou hlavu, takže i nahoře. Už m to samozřejmě napadlo, necpát to všude, ale zase se bojím, že budu mít suchou ofinu a vrch. Ale kdo nic nezkusí... Wink



Tak těžko říct, sama víš, jak máš suchý vlasy nahoře, ale když píšeš, že se ti víc mastí, tak by to třeba nemuselo být tak zlé Smile

Jak říkáš, zkus a uvidíš Wink
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st září 18, 2013 10:07 am    Předmět: Citovat

No, nejde dát výš než od uší dolů... a co ti, co si kondicionérem hlavu myjí? Ale jasně, normálně se tak používá, chápu, jen mi to nedalo... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.