Nejlepší kondicionér/balzám/maska
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0e2749d35958cd32790af9259acb704dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
andy.corey
8-20
8-20


Založen: 5.5.2014
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2015 2:27 pm    Předmět: Poradíte kondicionér? Citovat

Ahoj,
dlouho jsem používala balzám od Alverde s avokádem (ten s fialovým víčkem). Mám suché vlasy a ze začátku mi vyhovoval, vlasy byly jemné, ne tak vysušené a necuchaly se. Nechala jsem si teď lehce zesvětlit konce a mam je příšerně suché (což jsem tak trochu čekala..). No chtěla jsem tim říct, že mi tento balzám přestal zabírat...máte nějaký typ na dobrý kondicionér/balzám, nejlépe přírodní, který konečky pěkně hydratuje?
Předem děkuji za odpovědi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2015 3:25 pm    Předmět: Citovat

Jestli má být opravdu přírodní, tak doporučuju jogurtovou masku. Viz Tiin blog (doporučuju pročíst i komentáře):
http://dlouhevlasy.cz/component/option,com_myblog/task,view/id,959/Itemid,140/

Ale z těch komerčních nevím, to nemám vyzkoušené (resp. nemám vyzkoušeno nic, co bych doporučil; spíš naopak).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2015 5:53 pm    Předmět: Citovat

Souhůasím s Portosem. Z kupovaných masek jsem vždy byla jen nešťastná, v lepším případě jen kvůli vyhozeným penězům. Jogurtová maska mi z mé přesušené lamající se slámy udělala hebké měkké a zdravé vlasy, už po prvním použité a ten pocit stále trvá Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
andy.corey
8-20
8-20


Založen: 5.5.2014
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2015 6:26 pm    Předmět: Citovat

Moc děkuju za tip, určitě vyzkouším Smile Kupované masky jsem úplně vypustila, vlasy jsem měla ještě více vysušené nebo mi to aspoň tak přišlo..takže dělam zábaly z mandlového a kokosového oleje...ale chce to změnu..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2015 6:43 pm    Předmět: Citovat

S kondicionérem jsem na tom podobně -avokádový od Alverde je fajn, ale jaksi už to není úplně ono. Na hodně vysušené vlasy prostě nestačí...
K tipu na jogurtový zábal se nicméně přidávám: ten je výborný a hezky se do něj dá vpravit i jakýkoliv olej, nebo třeba vajíčko, med. Smile

Jako krajní prostředek mě ještě napadá jedna ryze chemická záležitost, a sice balzám Schauma Cream&Oil, se kterým mám hodně dobré zkušenosti. (Je v něm pravda silikon, asi v půlce složení, ale až za různými přírodními extrakty a složkami.) Věřím tomu, že mi častokrát uchránil konečky před tím, aby se začaly od vysušení lámat a třepit... Pro časté užívání to ale asi není: vyživuje hodně a snadno vlasy přesytí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2015 4:48 pm    Předmět: Citovat

Hmmmmm, momentálně pytlíček od Swiss O' par. A který? Podle mě je rozdíl jen v barvě Wink Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st červen 17, 2015 1:13 pm    Předmět: Citovat

Zkoušel jste někdo hydratační masku od Welly? Ta kadeřnická řada, oranžová pikslička...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2016 3:55 am    Předmět: Citovat

Objevila jsem, že ČESKÁ značka Irel dělá kondicionéry Capillan. No, teď ho zrovna mám Embarassed... Nečekala jsem, že bude nějak skvělý, ale je vážně super Smile! Vlasy nezatíží, jsou pěkné a jemné a taky neztrácejí na objemu. A to mám barvené, suché a vlnité vlasy. Kdo se zajímají o přírodní ingredience, tak obsahuje kopřivu a lopuch. Kdo se zajímá o obsah silikonů, tak ty neobsahuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2017 9:36 pm    Předmět: Citovat

Ahoj!
Nějaký aktuální tip na nějaký fajn přírodní kondicionér za pěkný peníz? Dosud jsem měla nějaké od Bione, od Alverde a od Baley, ale zatím jsem mezi nimi nenašla favorita. Problém mám s cuchavostí vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá prosinec 08, 2017 7:21 pm    Předmět: Citovat

Wnaty napsal:
Ahoj!
Nějaký aktuální tip na nějaký fajn přírodní kondicionér za pěkný peníz? Dosud jsem měla nějaké od Bione, od Alverde a od Baley, ale zatím jsem mezi nimi nenašla favorita. Problém mám s cuchavostí vlasů.


Za mě značka přírodní Santé, cena kolem 150-200 Kč, používám už pár let a pořád se k nim vracím, konkrétně tyto dva

https://cestaprirody.cz/www/product/kondicioner_brilliant_sante/

https://cestaprirody.cz/www/product/hydratacni_kondicioner_family_bio_mango_aloe_150_ml_sante/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.