Bumpits-vlasové vsuvky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7cf546f64d0c8f7859b00182b20ae5a6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 9:37 pm    Předmět: Citovat

mixer napsal:
Simeek - ak máš takú farbu vlasov ako v galérke tak by som si zrejme kúpila tú hnedú vieš ale ťažko sa radí Confused


Jojo těžké rozhodování....člověk si musí naplánovat jakou barva vlasů si plánuje. Mě jen napadlo, že spíš bude méně nápadné Bumpits světlejší v krapet tmavších vlasech, než by byly Bumpits tmavší jak vlasy. Jinak já si teda vlasy i natupíruju, když je třeba, hlavně na rozhraní temene a týlu, ale nedrží to, tak proto to chci. Mixer-a nevíš jak to na mimibazaru chodí? to se tam nabízí z každého zboží jen 1 kus?děkuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 9:25 am    Předmět: Citovat

Simeek - ja si myslím, že sú tam aj normálni obchodníci ktorí toho majú aj viac a sú tam aj takí ktorí ponúkajú obnosené veci a aj nové nenosené je to tam rozne Laughing ale ja som si bumpits vydražila na aukcii Cool
-hej je to ťažké rozhodovanie hlavne ked mi baby meníme farbu vlasov dosť často Laughing mne tá hnedá super sekne do vlasov nie je ju vobec vidieť keby som mala blond odtieň zrejme by vykúkala a ty nemáš svetlejšie vlasy ako ja, či áno? ked mi prišla tá moja hnedá som si dokonca pomyslela, že či som si nemala objednať tú tmavšiu ale nie táto je super je to taký stred-kompromis Laughing lebo ked vlasy nafarbím vlasy sú ten prvý týždeň tmavšie ale potom sa farba trochu vymyje takže super Smile a drží super veľmi sa mi s ním páči účes naozaj stačí len trošku podtupírovať - stiahnuť boky, vzadu prichytit sponkou a účes je za pár minút hotový Laughing aj sa dobre večer vyberá a vlasy sa pekne dajú rozčesať nie ako ked sa besno tupíruje, lakuje aby to navrchu držalo a večer sa človek potom ledva rozčeše Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 9:36 am    Předmět: Citovat

Simeek - pozri Smile

toto je blond:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6375535

a toto je hnedá ona je taká priezračná nie je to taká tmavá hnedá :
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6375514

mne tá blond príde jednoducho hrozne svetlá taká žltá neprirodzená priblíž-zvačši si tie malé obrázky a uvidíš lepšie Smile čo myslíš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 1:23 pm    Předmět: Citovat

Děkuju MIXERku, už jsem si objednala hnědé, tak už se těším. Ta blond je taková divná. Ještě mě napadlo, že mám velkou hlavu, tak ať mi to není malé třeba ta holywoodská či ta střední, ale zas když čelenky můžu ,tak snad mi bude i toto. Už se těším, až si budu dělat účesy. Jen co na to řekne partner, je to přece jen "umělina" do vlasů Smile)), mi šáhne do vlasů a tam plast Laughing . Já ikdyž si natupíruju vlasy, tak to až tak nedrží, ale vyčesává se to dobře, asi tupíruju málo. tak papa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 4:18 pm    Předmět: Citovat

Simeek tiež si myslím, že tá hnedá bude super a myslím že aj veľkosť bude, daj potom vedieť a ked si rada robíš účesy čo hovoríš na toto? tiež ich mám už doma a supeér a kombinujem to s bumpits Laughing
http://victoriahandmade.com/Default.asp?sType=0&PageId=17921&MR=3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Babu
321-600
321-600


Založen: 8.7.2008
Příspěvky: 380

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 4:56 pm    Předmět: Citovat

nemate, prosim, vlastni fotecku, jak to vypada, kdyz se to da jenom pod ofinu a ta se treba pak zatim nahore zasponkuje? Smile

nosite to tak nekdo? Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 4:57 pm    Předmět: Citovat

Tak tohle fakt nechápu. Mám ty hřebínkové spony doma už dýl a maximální doba, kterou mi vydržely na vlasech byly celé tři minuty (a to nesmělo fouknout a nesměla jsem otočit hlavou). Přitom slečna na videu zas nijak extra husté vlasy nemá a podle vzhledu jsou i dost klouzavé. Nicméně ten drdolec na obrázku úplně vpravo je nádherný! Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 6:17 pm    Předmět: Citovat

Babu - ja to tak nenosím lebo mám kratučkú ofinu ale tu je video síce v nom použije obe ale dá sa to predstaviť ako to vyzerá ked sa dá jedna :
http://www.youtube.com/watch?v=mKVcF4OsEYw&feature=channel

Kathory - ja mám asi tak husté aj klzké vlasy ako ty a držia mi fakt dobre asi si ich dávaš dajako zle Crying or Very sad ono nie je sranda sa to naučiť ked si predtým nepoužívala hrebienky ty ich musíš dať akoby v protismere aby držali popozeraj videa je ich kopec na youTube napr. tu je celkom dobre vidno ako ich pripevnovat a nájdeš toho aj viac :
http://www.youtube.com/watch?v=gq5FiUmFirk&feature=related
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 12:06 pm    Předmět: Citovat

Kath - taky mi to přijde divný. S jemností a klouzavostí vlasů na tom budu asi podobně jako ty, ne-li hůř, akorát že to mám kratší, ale ty spony mi držej dost dobře. Teda samozřejmě úplně nejlíp držej, když mám čerstvě "nakadeřeno", takže vy vlasy nejsou úplně rovný a hladký - to fakt stačí zapíchnout a jít a udrží to i trénink irskejch tanců. Ale i když natočeno nemám a vlasy mají superklouzavou náladu, tak při správným zapíchnutí hřebínků pár hodin zvládnou (s nesprávným tak půl hodiny maximálně Wink - což se mi taky docela často stává). Natáhuješ ty gumičky dost? Fakt je, žepři hladkejch vlasech u mě blbějc drží obyčejnej "prostrčenej" culík (nebo jenom horní vlasy stažený dozadu), vždycky je lepší zamotat alespoň část vlasů pod tu sponu, aby byly gumičky "napnutější". Jejda, to se zase vykecávám - ale třeba Ti některej z těch postřehů pomůže.
Mimochodem, teď jsem zkusila tu "omotávací" techniku, jak ji předvádějí na tom videu z victoriahandmade, a to mi teda nejde ani trochu, potřebovala bych třetí ruku nebo na to alespoň vidět Wink . A asi se to taky bojím pořádně natáhnout...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 6:55 pm    Předmět: Citovat

jéj Titánia aj ty si zistila, že potrebuješ tretiu ruku? lebo aj ja Laughing Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.