vítr a vlasy...
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=389143e5dd4eccc41cbe385ee7a0993aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 2:14 pm    Předmět: vítr a vlasy... Citovat

Ahoj

Docela by mě zajímalo jak vaše vlasy zvládají vítr a jiné rozmary počasí (třeba déšť). U nás je v poslední době docela větrno a já strašně ráda nosím vlasy rozpuštěné (i ve větru) a potom se docela blbě rozčesávají. Vždycky když přijdu z větru někam do místnosti tak mi lidi chválí vlasy že to vypadá skvěle ale potom jsou skoro nerozčesatelé...

Takže co vy, vaše vlasy a vítr?

(omlouvám se v případě že už tu podobné téma je, pokud ano, jsem slepá nebo se mi ho nepovedlo najít Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 2:40 pm    Předmět: Citovat

Já mám spíš zkušenosti opačné, když mám vlasy rozfoukané od větru, tak moc dobře nevypadají a docela to nesnáším. Taky miluju rozpuštěné vlasy, v lehkém větříku je to hrozně příjemné, ale jak je silnější vítr, tak beru kšiltovku, smotávám a schovávám, kam můžu, když je nejhůř, tak použiju ještě nenáviděné gumičky, jinak je mám hned v očích, v puse (kterou si pravidelně mažu jelením lojem, takže se ty vlasy tam ještě hezky přílepí, no fuj). A blahořečím DV, protože díky němu už mám vlasy ve fázi kompletní smotatelnosti a svázatelnosti Wink S krátkými vlasy jsem byla ve větru vždy na vylítnutí z kůže...
Rozčesatelnost je vždy tak nějak normální, nikdy jsem s tím neměla větší problémy a od té doby, co používám kančák, tak už se nebojím, že něco nerozčešu. Spíš mi to šíleně vadí pocitově.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 2:56 pm    Předmět: Citovat

u mna tak isto ako Simba, vlasy su po veternom útoku sice peknuško objemné take "rožtácke" Very Happy , ale nerozšesateľné, nehovoriac o dredoch na spodnych vlasoch Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 3:09 pm    Předmět: Citovat

psilocybe napsal:
u mna tak isto ako Simba, vlasy su po veternom útoku sice peknuško objemné take "rožtácke" Very Happy , ale nerozšesateľné, nehovoriac o dredoch na spodnych vlasoch Mad


Zvláštní, mě se právě ten objem ve větru ničí Sad Vždycky mi to nahoře na hlavě splihne, přes pěšinku do "protisměru" visí zbloudilé prameny z druhé strany udělají se podivné vlny a zkrouceniny přesně tam, kde je nechci, rozpramínkovatí se to a výsledek tragický, už to ani učesání nespraví...
O "rošťáckém" vzhledu nemůže být ani řeč, protože vypadám jako pobuda, co se měsíc nečesal Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 3:18 pm    Předmět: Citovat

jako já to kančákem taky vždycky nějak rozčešu ale jde to blbě...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 3:37 pm    Předmět: Citovat

nevim, jak je to mozne, ale vitr mi ve vlasech dela strasnou paseku - spoustu malych uzliku, hruza na rozcesani. Vetsinou je musim trochu rozsmodrchat prsty a pak az hreben, protoze to jinak nejde. Ale vitr ve vlasech miluju. Take rada jezdim se stazenyma oknama (autem) a to ma tyz efekt jako vitr. Trochu tomu rozcesavani pomuze, kdyz vlasy prestrikam sprejem od glisskuru, ale ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 3:52 pm    Předmět: Citovat

no právě, to rozčesávání....
taky mám strašně ráda ten vítr a třeba na kole když jedu rychle z kopce s rozpuštěnýma vlasama tak je to krása Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 8:31 pm    Předmět: Citovat

no mne vietor vo vlasoch robi v prvom rade strasne dobre, nic uchylacke tym nemyslim Laughing . a uces mam potom taky udajne sexy rozlietany, rozcesem to v pohode a odkedy mam kancak tak sa toho cesania uz vobec nedesim Laughing . dredy v spodnych vlasoch sa mi robia pravidelne, ci fuka alebo nie. no a dazd? to je hroza, stale ked zmoknem sa cele zmastia a ostanu take aj ked uschnu, to nepomaha nic len umyt. po dazdi su tazke, splasnute a mastne...a zasa ked mi v zime zamrznu, viete tie pramene okolo tvare, tak to je celkom ok, len ja vyzeram ako snehuilak Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 7:55 am    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
psilocybe napsal:
u mna tak isto ako Simba, vlasy su po veternom útoku sice peknuško objemné take "rožtácke" Very Happy , ale nerozšesateľné, nehovoriac o dredoch na spodnych vlasoch Mad


Zvláštní, mě se právě ten objem ve větru ničí Sad Vždycky mi to nahoře na hlavě splihne, přes pěšinku do "protisměru" visí zbloudilé prameny z druhé strany udělají se podivné vlny a zkrouceniny přesně tam, kde je nechci, rozpramínkovatí se to a výsledek tragický, už to ani učesání nespraví...
O "rošťáckém" vzhledu nemůže být ani řeč, protože vypadám jako pobuda, co se měsíc nečesal Wink


asi to závisí od vlasov, mám jemné a rovné, takže sú splihnuté za normálnych okolností. cestičku vo vlasoch nenosím, teda nie niaku rovnú ,tak zbloudilé prameny sú u mna normalne.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 8:01 am    Předmět: Citovat

Mně vadí, když za větru přes vlasy nevidím... Ale vítr jako takový mi nevadí, mám celkem snadno rozčesatelné vlasy, možná taky díky tomu, že délka ještě taky není nic extra, tak uvidím, jak se to bude vyvíjet Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.