vítr a vlasy...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d19f2a5144cf110ec1c5c521fab7f31dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 8:07 am    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
...a zasa ked mi v zime zamrznu, viete tie pramene okolo tvare, tak to je celkom ok, len ja vyzeram ako snehuilak Laughing

Hehe, to znám, dřív, když jsem chodila do školy pěšky asi 3 km a bylo takové to mlhavé námrazové počasí v zimě, tak když jsem do té školy došla, tak se mě spolužačky docela lekly - měla jsem naprosto bílé nejen vlasy kolem obličeje, ale i řasy a obočí a to pořádně bílé, prý jsem vypadala dost hrůzně Very Happy

citace:
asi to závisí od vlasov, mám jemné a rovné, takže sú splihnuté za normálnych okolností

Asi závisí, já mám v normálním stavu docela objem, ale stačí málo a ošklivě to plihne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 8:19 am    Předmět: Citovat

ja mam zase vzdy pocit, ze kdyz fouka vitr a mam vlasy rozpustene, tak je mam kazdou chvili v obliceji a poruznu kolem hlavy, ale ostatni ne! Very Happy maximalne se jim pohne par pramenu, ale jinak uplna pohodicka, zatimco mi na hlave radi vichrice Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 8:23 am    Předmět: Citovat

vesper napsal:
ja mam zase vzdy pocit, ze kdyz fouka vitr a mam vlasy rozpustene, tak je mam kazdou chvili v obliceji a poruznu kolem hlavy, ale ostatni ne! Very Happy maximalne se jim pohne par pramenu, ale jinak uplna pohodicka, zatimco mi na hlave radi vichrice Laughing


tenhle pocit mám taky (zvlášť když mi kolem hlavy začnou prameny poletovat jak zběsilé) - jestli to nebude tím že většina holek má ve vlasech lak, tužidlo... a já tyhle věci nepoužívám Smile
ale nevadí mi ty rozlítané vlasy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 6:14 pm    Předmět: Citovat

Vítr ve vlasech je super, moc fajn pocit , jen to rozčesávání je horší a nesnáším, když mi lítají vlasy do očí - mám problém s dorůstající ofinou - nebo spíš se sestříhanými vlasy kolem obličeje - nejdou dát za uši, musim sepnout pinetkou (doteď mě mrzí, že jsem si je nechala sestříhat, oni sad nikdy nedorostou ty ostatníSad ) Takžeasi tak:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 10:24 pm    Předmět: Citovat

Slabý protivítr je příjemný, s vlásky si jen tak lehce pohrává. Smile Co je ale horší, že je málokdy, snad vždy na mě fouká ze strany nebo dokonce zezadu. A třeba se blížím k rohu, kde zahnu, říkám si "Paráda, teď půjdu proti tomu." a on se obvykle otočí jinak i vítr. Twisted Evil Takže je-li vítr, je to pro mě důvod vyrazit s gumičkou.
To pak člověk ocení jinak deprimující ústecká tradičně mlhavá rána, kdy můžu vyrazit pěkně navolno a nechat vlásky nasávat tu vzdušnou vlhkost, která je pěkně pokroutí do spirálek. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arya
161-320
161-320


Založen: 7.8.2009
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: ne září 06, 2009 12:12 pm    Předmět: Citovat

ach, tak vlhky vzduch je mojim kamaratom, mam po nom vlasy ako hydratovane, no obycajne mi fuka prave zozadu na hrivu, takze ma to stekli a musim sa smiat, cim mi skoncia nejake pramienky aj v puse Laughing ...ked uvidite taku rózu ist s batohom na chrbte chichotajucu a dusiacu sa vlastnymi vlasmi, tak to som ja Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: ne září 06, 2009 12:35 pm    Předmět: Citovat

No jo, už to zase začně, větrné měsíce, kdy Ivetka bude vypadat jako de.il. Rolling Eyes Vítr ve vlasech nesnáším, dlouhé vlasy se dají svázat, ale s ofinou nic nenadělám, podzimní a zimní počasí je jeden z důvodů, kdy jinak vychvalovanou ofinu nesnáším, protože z toho, co s ní dokáže vítr udělat, vždycky šílím. Navíc vždycky jako naschvál fouká proti mně, i když změním směr Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: ne září 06, 2009 2:54 pm    Předmět: Citovat

neznášam a nenávidím vietor vo vlasoch. vždy vždy fúka presne zozadu takže vlasy mám v očiach v puse, všade.......... a aj ked si ich zviažem gumičkou, tak mi povylieza množstvo pramienkou a krúti sa to kolo celej hlavy. vlasy mi idú zle rozčesať aj za normálnych poveternostných podmienok ale pri takomto počasí je katastrofa. a uplne najhorší pocit je ked mám tie vlasy nalepené na puse (lesk, rúž alebo pomáda) samozrejme vždy som takmer jediná ktorá takto bojuje na ulici, ostatných ako keby sa to ani netýkalo a pohne sa im ledva pramen na hlave.
a dážď? katastrofa č.2 moje suché vlasy sa zmastia pri korienkoch a zrkepatia na dlžkach, čudne sa zvlnia a vypadám ako keby som pchala naslinený prst do el.zásuvky Twisted Evil Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: ne září 06, 2009 9:52 pm    Předmět: Citovat

Já mám vítr ve vlasech ráda. Líbí se mi, když si s mými vlasy hraje Laughing Vlasy mi jdou rozčesat lehce, i když jsou někdy dost zacuchané, tak to jde a je to rozčesané za pár minut, mnohem snáze, než jak jdou rozčesat vlasy mému milému i když jsou nezacuchané... Asi výhoda úplně rovných vlasů. Very Happy
Když mi vítr cpe vlasy do obličeje, a už se mi to nelíbí, shrnu je za uši, nebo z nich udělám uzel (pokud nemám po ruce gumičku) a je klid Cool
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: ne září 06, 2009 11:02 pm    Předmět: Citovat

vesper napsal:
ja mam zase vzdy pocit, ze kdyz fouka vitr a mam vlasy rozpustene, tak je mam kazdou chvili v obliceji a poruznu kolem hlavy, ale ostatni ne! Very Happy

Ha! Tak až budu mít zase přesně tenhle pocit, tak alespoň budu vědět, že v tom nejsem sám Smile. Nejlepší jsou na to schody do a z metra; tam umí průvan zafoukat tak, že pokud nepodržím vlasy rukou, tak jdu skoro poslepu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.