vítr a vlasy...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=66de8ba36737b471725b265b21e15559Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Karyda
81-160
81-160


Založen: 24.6.2009
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 7:16 am    Předmět: Citovat

Nosím prakticky pořát vlasy sepnutý, takže mi vítr pocuchá maximálně tak ohon vzadu..jo a taky takový ty dorůstající vlásky, takže neustále vypadám jak porostlá mechem a kapradím Laughing Navíc při mým způsobu života žití skoro pořát venku a při žití skoro pořát venku na Vysočině je vítr můj denní chléb Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 9:11 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem prošla parádním větrem Smile strašně se mi potom vlasy líbily ale jen dokud jsem je nechtěla učesat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tyrusqa
41-80
41-80


Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 7:04 pm    Předmět: Citovat

Dnes som si pripomenula,co vietor dokaze s vlasmi narobit.No jedna katastrofa,vseobecne sa mi tazsie rozcesavaju a pri cesani sa aj trhaju.Vietor to len znasobuje.Skutocne mate poniektori radi vietor vo vlasoch? Ved ich i nici.. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luky
161-320
161-320


Založen: 5.8.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: so září 26, 2009 1:59 pm    Předmět: Citovat

Pridávam sa aj ja vietor je pre mňa a moje vlasy doslova nočná mora Sad Horšie je ak si nedám lak ani nič na ne sú príliš ľahké a rozfúka ich aj ten najslabší vietor:-( A nehovorím už čo mi narobí silnejší a ešte ten najsilnejší vietor, vlasy mi rozfúka a horšie je že sa mi nevrátia do pôvodného stavu ale ostanú všelijako porozhadzované hore dole Sad A keď idem mestom tak sa aj bojím ísť bo by sa ma aj zlakli ludia Very Happy fakt to vyzerá katastrofálne Sad Preto zvyknem vo vetre používať lak na vlasy ten zvykne vydržať aj silný vetrisko Very Happy Vlasy mám ešte krátke nemôžem si ich ešte dať do copu:-( To je to najhoršie čo sa týka zlého počasia Sad Ale čo už narobím ostáva mi už len čakať... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kassy
81-160
81-160


Založen: 9.2.2009
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 11:34 am    Předmět: Citovat

Vítr ve vlasech... brrr. Zrovna teď tady u nás pěkně fučí, kdybych musela ven, vlasy rozhodně půjdou do copu. Jak jen trochu fouká, tak vlasy svazuju, do ohonu, při větším větru radši do copu nebo drdolu. Strašně nesnáším, když mi vlasy lítají do obličeje, lepí se na pusu, lezou do očí... Navíc jsou pak zacuchané, vysušené, nehezké.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 12:15 pm    Předmět: Citovat

u mna sa biju 2 protipoly - milujem pocit vetra vo vlasoch ,hoci aj hurikanu vo vlasoch Laughing a myslim ze po tom vlasy vyzeraju vcelku...hm...zaujimavo Very Happy .... no ale zaroven viem, ze ak chcem mat take vlasy ake mam tak proti vetru ich musim chranit..... takze zvadzam vnutorny boj viac-menej... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 12:18 pm    Předmět: Citovat

Lákáte mě s tím větrem hrozně. Miluju vlasy ve větru, či vítr ve vlasech. Ten pocit stojí za to následné horší rozčesávání. Problém je když se jde po větru, to se vlasy lepí na všechno a na všechny. Ideální je jít proti větru a ne blízko stromů. Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 2:04 pm    Předmět: Citovat

odkedy mam vlasy uz dlhsie ako do pol chrbata tak mi uz do oci ale na pusu nelezu ked fuka. ja som to mala rada aj tak, ale teraz ten vietor proste milujem a pre mna nemyslitelne, aby som ich stiahla do chvosta prave ked fuci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DanaJ
161-320
161-320


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 181
Bydliště: Vysocina.

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 3:37 pm    Předmět: Citovat

Moc ráda jsem jezdívala v pubertě o prázdninách k rybníku s klukama na motorce bez helmy. Vlasy si pluly s větrem, nádhera. ..a pak doma bych se nejraději voholila strojkem, při česání. Laughing
A nebo si jet na kole, ójé. Hned jsem si vzpomněla na Postřižiny, jak si jede paní sládková od kadeřníka. Very Happy
_________________
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/187631-problemy-mezi-pribuznymi-resi-terapie-v-podobe-rodinne-konstelace.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 3:46 pm    Předmět: Citovat

o ano, na motorke je to super Very Happy ja som sice z helmou sla, ale tak tie spodne super lietali Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.