tupírování vlasů
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=39a19c91cda43366d10983beca4aa01eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 11:04 am    Předmět: tupírování vlasů Citovat

Ráda bych si natupírovala vlasy, ale slyšela jsem že to prý není zdravé.Nevím co je na tom pravdy, ale nerada bych si poničila vlasy.Mohu si je natupírovat?
Děkuji za každou odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 11:26 am    Předmět: Citovat

ahojky, já měla vlasy natupírované vlasy 2x v životě - bylo mi 12, dělala mi to kamarádka a mi se to moc líbilo. jo to jsem byla ještě mladá a blbá. dneska bych nic takového neudělala - mám velmi jemné a křehké vlasy a to bych je poslala do hrobu. Takže za mě - jestli nemáš veelmi odolné vlasy, nedělat!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marlene
161-320
161-320


Založen: 13.3.2009
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 12:20 pm    Předmět: Citovat

Úplně musím souhlasit se Soniczkou. Tupírováním se vlasy oslabují a snadno se potom stávají více lámavými, což bych neriskovala Confused Pokud si chceš nechat narůst delší vlasy, tak bych tupírování vážně raděj vynechala, ale jestli si chceš udržet svou délku po lopatky a máš jakž takž silné vlasy, tak si myslím, že si to můžeš někdy dopřát Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 12:34 pm    Předmět: Citovat

Marlene napsal:
Úplně musím souhlasit se Soniczkou. Tupírováním se vlasy oslabují a snadno se potom stávají více lámavými, což bych neriskovala Confused Pokud si chceš nechat narůst delší vlasy, tak bych tupírování vážně raděj vynechala, ale jestli si chceš udržet svou délku po lopatky a máš jakž takž silné vlasy, tak si myslím, že si to můžeš někdy dopřát Wink
Dobře.Přesvědčila si mě že si raději vlasy tupírovat nebudu.Více než po lopatky mě vlasy nenarostou mám totiž pomalý růst a nikdy jsem neměla delší vlasy než po lopatky.Podle fotky můžeš soudit že zrovna nejkvalitnější a nejsilnější vlasy nemám takže ¨vypadá že si je asi nenatupíruju.Ale přece jenom bych to jednou chtěla zkusit.Moc děkuji za tvůj příspěvek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 3:22 pm    Předmět: Citovat

tupirovanie ma este jednu nevyhodu a to zistis, ked ich budes chciet rozcesat. co sa neponici, to vytrhas...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 5:57 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
tupirovanie ma este jednu nevyhodu a to zistis, ked ich budes chciet rozcesat. co sa neponici, to vytrhas...
No jo, ale třeba spát s cpánky také není zdravé a když jdu na nějakou důležitou příležitost (slavení narozenin..atd.) tak si copánky udělám a pak v nich spím.Ale raději si nechci zničit vlasy... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Marlene
161-320
161-320


Založen: 13.3.2009
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 6:39 pm    Předmět: Citovat

Z copánků, si myslím, nemusíš mít strach Smile Vlas to neponičí, pevné copánky jsou sice záběr na vlasové kořínky, ale za jednu noc se nemůže nic stát. Když si navíc potom třeba, až to rozpleteš, jemně promasíruješ pokožku hlavy, aby se dobře prokrvila, tak je všechno v pohodě Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 6:50 pm    Předmět: Citovat

Marlene napsal:
Z copánků, si myslím, nemusíš mít strach Smile Vlas to neponičí, pevné copánky jsou sice záběr na vlasové kořínky, ale za jednu noc se nemůže nic stát. Když si navíc potom třeba, až to rozpleteš, jemně promasíruješ pokožku hlavy, aby se dobře prokrvila, tak je všechno v pohodě Very Happy
Dobře to jsem ráda.No jo, tak proč je tupírování "tak" nezdravé a poškozuje vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 7:01 pm    Předmět: Citovat

Přikláním se k názoru ostatních raději netupírovat. Ačkoliv si nemyslím, že by to pro většinu typů vlasů a jednou byla taková tragédie, tak chápu, že když se o ně člověk stará a snaží se pro ně dělat jen to nejlepší, tak si je pak přece nebude dobrovolně ničit, ani trošku, že...
Copánky jsou podle mě naprosto v pohodě, pokud je příliš neutahuješ a objem ti vytvoří také.

Proč je tupírování nezdravé? No, podle toho jak vím, že tupírování funguje, soudím, že když jezdíš hodně hustým hřebenem proti směru růstu vlasu, tak se můžeš za nějaké potenciální třepení tím hřebenem zachytávat a vlas ničit, takže se začně mnohem dřív třepit. Dělat z vlasů šmodrchanec taky nebude nic pro vlasy extra přínosného a hlavní hrůza nastává, když se to celé snažíš rozčesat a ono to nejde a vlasy se trhají a škubou. Takhle to chápu já.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 7:33 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Přikláním se k názoru ostatních raději netupírovat. Ačkoliv si nemyslím, že by to pro většinu typů vlasů a jednou byla taková tragédie, tak chápu, že když se o ně člověk stará a snaží se pro ně dělat jen to nejlepší, tak si je pak přece nebude dobrovolně ničit, ani trošku, že...
Copánky jsou podle mě naprosto v pohodě, pokud je příliš neutahuješ a objem ti vytvoří také.

Proč je tupírování nezdravé? No, podle toho jak vím, že tupírování funguje, soudím, že když jezdíš hodně hustým hřebenem proti směru růstu vlasu, tak se můžeš za nějaké potenciální třepení tím hřebenem zachytávat a vlas ničit, takže se začně mnohem dřív třepit. Dělat z vlasů šmodrchanec taky nebude nic pro vlasy extra přínosného a hlavní hrůza nastává, když se to celé snažíš rozčesat a ono to nejde a vlasy se trhají a škubou. Takhle to chápu já.
dobře díky za přispěvek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.