tupírování vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=89b09fd6c31a4caf5ca48513709f79ebZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: pá srpen 13, 2010 11:53 am    Předmět: Citovat

ou ten vlas nevypadá hezky Sad Sad Surprised Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2011 4:17 pm    Předmět: Citovat

Mě třeba vlasy vůbec natupírovat nejdou. Včera jsme se fotili na tablo a u jedné z fotek, kde jsme se fotili s ovocem a nalíčené jako to ovoce jsme měly mít nějaký šílenější účes, tak se mi holky snažily vlasy natupírovat a ony prostě byly pořád hladké, a to je mám hrozně jemné ale jako fakt jemné, ne tak jako někteří tady, co napíšou že mají jemné vlasy a přitom mají jeden jako já pět Rolling Eyes Smile tak jsem myslela, že natupírovat půjdou a ono nic, ale jsem ráda, aspoň se nezničily Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mg1ria
0-7
0-7


Založen: 12.1.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 8:42 pm    Předmět: Citovat

Já si myslím, že to s tím tupírováním nebude tak tragicky teda, ja kdyz si vlasy natupíruju, tk se mi vetsinou prirozene rozplejtaj sami, takze problem s rozcesanim nemam, pokud ze sebe teda neudělám rovnou čarodějnici, že to pak nejde no Very Happy Podle me tupírování fakt nevadí, zase to musíš brát, že ty vlasy máš na to, aby si s nima mohla dělat nejakou tu paradu ne Smile a to neco prostě stojí. Rozhodně to není horší než žehlička Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 10:41 pm    Předmět: Citovat

eMia napsal:
Mě třeba vlasy vůbec natupírovat nejdou. Včera jsme se fotili na tablo a u jedné z fotek, kde jsme se fotili s ovocem a nalíčené jako to ovoce jsme měly mít nějaký šílenější účes, tak se mi holky snažily vlasy natupírovat a ony prostě byly pořád hladké, a to je mám hrozně jemné ale jako fakt jemné, ne tak jako někteří tady, co napíšou že mají jemné vlasy a přitom mají jeden jako já pět Rolling Eyes Smile tak jsem myslela, že natupírovat půjdou a ono nic, ale jsem ráda, aspoň se nezničily Smile


Já mám to stejný. Mohla bych se snažit jakkoliv, ale natupírovat se mi vlasy prostě nepodaří. Aspoň se mi nezničí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 7:42 am    Předmět: Citovat

eMia napsal:
Mě třeba vlasy vůbec natupírovat nejdou. Včera jsme se fotili na tablo a u jedné z fotek, kde jsme se fotili s ovocem a nalíčené jako to ovoce jsme měly mít nějaký šílenější účes, tak se mi holky snažily vlasy natupírovat a ony prostě byly pořád hladké, a to je mám hrozně jemné ale jako fakt jemné, ne tak jako někteří tady, co napíšou že mají jemné vlasy a přitom mají jeden jako já pět Rolling Eyes Smile tak jsem myslela, že natupírovat půjdou a ono nic, ale jsem ráda, aspoň se nezničily Smile
Tak ze začátku to fakt nejde- chce to cvik a správný hřeben Laughing Já už si nějakou dobu netupíruju vlasy... Wink Mimochodem tohle téma jsem založila já okolo desíti let, roztomilé Embarassed Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Wendy_23
41-80
41-80


Založen: 4.9.2012
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 8:45 pm    Předmět: Citovat

Tupírování ne a ne a ještě jednou ne, max když je potřeba na nějakej společenskej účes 1x do roka... Sama jsem praktikovala denně tupírování od hlavy po dobu dvou let, v období těžkého návalu puberty... Vlastně ani nevím proč jsem to dělala, když mi to v momentě slehlo... Naštěstí mi časem došlo že ty vlasy jsou nositelný i bez falešnýho rádoby objemu vytvořenýho motancem a tunou laku... Ovšem vlásky se mi bohatě odvděčily a to tím, že dorostly (kupodivu) a tvoří mi ty tzv "délky" - 20-30 čísel od konců. Uplně každej koneček je roztřepenej, jediný v pohodě jsou ty uplně nejdelší co je jednou za rok zastřihuju... Teď jen čekám až každej ten vlas postupně doroste do takový délky, kde to budu moct šmiknout aniž bych přišla o půlku celkový délky vlasů... xP Takže prostě netupírovat... xP
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2012 12:00 am    Předmět: Citovat

Tupírovanie je ok, pokiaľ sa spraví raz za rok na neakú akciu ... a samozrejme tupírovacou kefou, ktorá je jemná, nie hrebeňom.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2012 7:20 am    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
Tupírovanie je ok, pokiaľ sa spraví raz za rok na neakú akciu ... a samozrejme tupírovacou kefou, ktorá je jemná, nie hrebeňom.


Myslíš takový ten víceřadový kartáč? Mám jeden tenký, který je sestavený z trsů štětin a je na tupírování určený...je to ten jemný?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2012 10:47 am    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Kvetinka06 napsal:
Tupírovanie je ok, pokiaľ sa spraví raz za rok na neakú akciu ... a samozrejme tupírovacou kefou, ktorá je jemná, nie hrebeňom.


Myslíš takový ten víceřadový kartáč? Mám jeden tenký, který je sestavený z trsů štětin a je na tupírování určený...je to ten jemný?


Ja mám doma konkrétne túto http://sk.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=21413 ale je ich plno. Hej presne ,mne kaderníčka vysvetlovala, že keď už tak jedine takouto ( pri predlžených vlasoch som občas natupírovala vrch hlavy, prehodila dozadu a bol z toho ešte bohatší účes ), pretože kovové a plastové hrebene ktorými sa často tupíruje tie vlasy v podstate spretŕhavajú. A že najjemnejší spôsob je presne tá kefa, lebo má len štetinky. A ide to s ňou samozrejme aj lepšie ako s hrebeňom.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natty
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2012 4:03 pm    Předmět: Citovat

Čo si myslíte o obdennom tupirovaní temena hlavy + sem tam ofina? (bez laku, velmi jemne)
nechcem teraz predsa len chodit ako keby ma ulizala krava Very Happy
je to až take strašne mala by som prestat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.