Krém na suchou a citlivou pleť
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d15eb22e034a386ae9dab142df5d8074Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 11:17 am    Předmět: Krém na suchou a citlivou pleť Citovat

Holky poraďte mi, čim na suchou pleť na obličeji? Je mi už přez dvacet, pleť mám jako saharu, sem tam se mi udělá nějakej pupínek. Chtěla jsem, si koupit nějakej pečující krém...po Garnieru jsem se osypala a měla hned vysušenou pleť, po Alverde jako bych se ničim nenamazala a co jsem teď zkoušela od Baley tak mi totálně ucpal pory na obličeji(vše krémi na suchou a citlivou pleť) a ted nevim co s tim a k tomu ješte nejde rozetřít Crying or Very sad Už mě to fakt štve....potřebuju nějakej hodně mastnej, neucpávající a pečujicí krém na suchou a citlivou pleť za rozumnou cenu...neporadily by jste mi prosím něco? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 1:33 pm    Předmět: Citovat

Mám úplně tu samou pleť a vyhovují mi oleje a bambucké máslo. Ty jediné skutečně zabírají.
Z krémů mi jich sedlo jen několik málo, před časem heřmánkový Kamill, teď mám Eucerin a míchám si to s olejem.
S drogerijními krémy typu Garnier nebo Balea mám dost špatné zkušenosti, svědící zarudlý obličej, navíc člověk úplně cítí, že to vůbec nevyživuje, že je to jen nějaká ropná směska, která vůbec pleti nepomůže.

Takže jsem pro oleje a bambucké máslo, olej nejlíp meruňkový nebo mandlový Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 1:54 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Mám úplně tu samou pleť a vyhovují mi oleje a bambucké máslo. Ty jediné skutečně zabírají.
Z krémů mi jich sedlo jen několik málo, před časem heřmánkový Kamill, teď mám Eucerin a míchám si to s olejem.
S drogerijními krémy typu Garnier nebo Balea mám dost špatné zkušenosti, svědící zarudlý obličej, navíc člověk úplně cítí, že to vůbec nevyživuje, že je to jen nějaká ropná směska, která vůbec pleti nepomůže.

Takže jsem pro oleje a bambucké máslo, olej nejlíp meruňkový nebo mandlový Smile

No oleje mi právě začali dělat neplechu, že mi začli ucpávat pory a já měla fakt hodně bolestivý akné. Tak si asi koupim to čistý bambucký máslo. Kupuješ od Saloosu? Jinak moc dík za odpověď!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 2:51 pm    Předmět: Citovat

Jak radí i Dés, určitě bych zkusila Eucerin, to je vážně nejlepší kosmetika, jakou jsem kdy měla. Já jsem naopak zase pátrala po krémech na citlivou, lehce mastnější pleť, teď mám krém Hydro-balance pro normální až smíšenou pleť a hlavně jako první z mnoha, které jsem vyzkoušela, nezanechává takový mastný film. Mají i krémy až na velmi suchou pleť, hlavně si můžeš objednat vzorečky. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 3:46 pm    Předmět: Citovat

Tak jsme hned po práci pádila do drogerky...z hruzou jsme zjistila, že všecky krémi nad kterýma jsme přemýšlela maj na druhym místě parafinum likvidum, to si na ksicht moc dávat nechci, podezřívam ho že může za moje občasné pupínky. Tak jsme vzala to bambucký máslo a doma hnedka vyčistila obličej a napatlala. Hůř se roztírá, ale pocit zatim moc fajn!
Ten eucerin vyzkoušim, seženu si někde ty vzorečky. Teda, až načerpám síli na další experimenty Smile
Každopádně moc dík za rady....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pipa
41-80
41-80


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 4:03 pm    Předmět: Citovat

Raz som mala kopu vzoriek kremov značky Weleda. Boli teda poriadne mastné ale to by ti asi vyhovovalo. Navyše je to prirodna kozmetika , apsoň z tooho čo je na ich webe. U nás som ju videla v DM tak sa skús pozrieť.
A mimochodom strašne podla mňa smrdi ale čo už.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 7:00 pm    Předmět: Citovat

noo a neskúšala si radšej nejaký hydratačný krém namiesto veľmi mastných??lebo ja mám napríklad rovnakú pokožku a príliš mastné krémy mi robia bolestivé akné,ale hydratačné perfektne vyživia pleť,šupinky sa nerobia a vôbec nie je suchá.skôr niečo silne hydratačné by som ti odporúčala ale zase možnože to len mojej pleti vyhovuje tvojej možno nebude
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 7:04 pm    Předmět: Citovat

Chatny napsal:
Kupuješ od Saloosu?

Anoo Smile
měla jsem to čisté, to je asi nejlepší, a pak na tělo vanilkové - to bych na obličej moc nedávala, hrozně silná vůně, a pak to růžové, a to bylo hrozně mastné, příliš těžké i na tu suchou kůži.
Ale až mi dojde, rozhodně koupím máslo od Hádka, protože za tři sta i s poštovným seženu na netu půlkilovou pikslu Very Happy másla, a to je s tou troškou co prodává celkem draho Saloos nesrovnatelné.

Eucerin mě překvapil, vyhovuje dobře, a pipa psala ještě o Weledě, tak to souhlasím, zelený krém od Weledy je parádní na suchou pleť, úžasně vyživuje (a mě i voní) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: st září 09, 2009 7:15 am    Předmět: Citovat

Dřív jsem měla od weledy rakytníkoví olej na pleť(je to 10 let), ten jsem od tý doby neviděla. A krémi mi připadaj šíleně drahý, na to množství kolik toho tam je Confused No ještě na to mrknu. Jo nějaký hydratační jsem měla, ale ten co mi jakž takž vyhovoval naposled byl minule od Johnsna na pleť celýho těla a já chtěla nějakou lepší péči. Po jinejch hydratačních jsem po chvili měla pocit nenamazonosti, pokud jsem po tom neosypala. Ach jo...to je děsný. Často si říkám, že bych rači mastejn ksicht s akné, než tohle to Evil or Very Mad
Teď ještě řešim co s tim co mi uděll ten krém od Baley...nevim co to je, jestzli vyrážka, nebo ucpaný pory. Mám na xitě jakoby takovou krupičku, jako by ty pory byly vystouplí, obličej vubec není hladkej. Včera jsme to brala nějakym čistícím gelem a teda žádná změna. Ach jo Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: st září 09, 2009 7:16 am    Předmět: Citovat

Elli napsal:
noo a neskúšala si radšej nejaký hydratačný krém namiesto veľmi mastných??lebo ja mám napríklad rovnakú pokožku a príliš mastné krémy mi robia bolestivé akné,ale hydratačné perfektne vyživia pleť,šupinky sa nerobia a vôbec nie je suchá.skôr niečo silne hydratačné by som ti odporúčala ale zase možnože to len mojej pleti vyhovuje tvojej možno nebude

A jakej hydratační používáš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.