Krém na suchou a citlivou pleť
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3f48d92c9daf546a39e6dc5fea573872Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 6:33 pm    Předmět: Citovat

Soniczka napsal:
porcelainswain : a nemá obdobné složení třeba i Alverde v nějakém krému pro suchou pleť? Sice to nebudou ty samé kytičky, ale tak trošku to podobné určitě bude a třeba ti to bude vyhovovat...?


Z přírodní kosmetiky už jsem zkusila kde co, i Alverde. Ale třeba od té doby změnili složení, tak mi třeba něco sedne..každopádně Neobio mělo pleťovku fakt vychytanou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 8:23 pm    Předmět: Citovat

Soniczka napsal:
altermed leciderm na suchá místa http://www.omega-pharma.cz/leciderm/leciderm-telovy-krem


Máš nějakou zkušenost s tímto krémem a ekzémem na obličeji?
Jak moc je mastný? Dá se s tím ráno jít do školy? Nebo dlouho zasychá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 8:30 pm    Předmět: Citovat

porcelainswain - já ho používám běžně jako celopleťový krém ( a na těle jen lokálně na vysušená místa, zejména na pažích). Ráno i večer.
Nevím jakou máš pleť, jak moc suchou, já momentálně nemám nijak extrémně vysušenou, spíše sušší, ale vpíjí se mi velmi rychle. Natřu všude (zejména oční okolí a tváře, nos spíše vynechávám) a za 5 min se absolutně vůbec nelesknu (pokud ti jde o ten lesk). Vyživuje poměrně dlouho (ale to věechno bude záviset na stupni vysušení). A ještě poznámka - nanáším na očištěnou pleť, i když zrovna nejsem nalíčená (ráno tonikem, večer micelárkou).

EDIT - omlouvám se, nějak neumím číst (únava) - ještě dodám k tomu ekzému - ano, používám ho i na ekzém (nanesu vícekrát denně, větší vrstvy), který se mi tvoří momentálně na tvářích. Zklidní mi ho dost a hlavně hydratuje. Vpíjí se velmi rychle, nikdy nemám pocit že bych měla nějak zmaštěné tváře, nanáším ho i bez zrcátka a nikdy nebyl žádný problém (já se nelesknu po žádném přípravku, kůže fakt rychle pije Smile )
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 8:36 pm    Předmět: Citovat

Soniczka: Já mám spíše sušší pleť, občas mám suché flíčky, ale na to mi stačí ten denní Neobio krém. AKorát se mi letos poprvé udělal ekzém na bradě, a na to mi teda nezabírá žádný krém, jen Tamanu olej (ale ten dávám na večer), tak jsem uvažovala o něčem výživnějším na ten den...Každopádně díky za echo, možná zkusím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 8:53 pm    Předmět: Citovat

tak jsem zvědavá, jak ti sedne Smile Ještě trochu hutnější mi přijde ten physiogel, ale podle složení se mi více líbí altermed (altermed má více olejíčků, physiogel je postavený zejména na kokosovém oleji).
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 1:03 pm    Předmět: Citovat

Já mám výborné zkušenosti s mlékem, které se kupuje v lékárně, možná už ho někdo jmenoval - Excipial U lipololotion. Cena i kvalita super. Používám na obličej i tělo. Není nic lepšího, možná snad čistý olej, ale ten každému nesedne.
http://www.lekarna.cz/excipial-u-lipolotio-1x200ml-emulze/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sisa6
41-80
41-80


Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 3:16 pm    Předmět: Citovat

Viděli jste někdo tento krém? Zkusila jste ho některá?

http://pemi.cz/cs/detail-zbozi/bio-vyrobky-8:1:1/bio--anti-age-nocni-krem-avokado-q10-50ml-bione-cosmetics-27145.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sisa6
41-80
41-80


Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 3:21 pm    Předmět: Citovat

ještě má 2 kolegy - denní a oční krém

http://www.ryorex.cz/bione-cosmetics-bio-bc/bio-avokado-q10/?PHPSESSID=bbd4f096024984a4f393d4d49166fe0e


Zkoušeli jste je?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 6:59 pm    Předmět: Citovat

Slunovláska:
já ho měla kdysi. bohužel mě pak odradilo složení, to když jsem už chápala co jednotlivé složky znamenají. nevím co mi tam vadilo - neobsahuje to náhodoou parafín?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 7:00 pm    Předmět: Citovat

sisa6:
já měla od Bione noční krém s mandlovým olejem (tedy jiná řada) a byl docela dobrý ALE rychle se zkazil a parfemace mi nevoněla (hypoalergenní, ale na mě dost výrazná)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.