Krém na suchou a citlivou pleť
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=baf73543e94bbfa7d3985a439cf24ce8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2015 7:32 pm    Předmět: Citovat

Mohl by mi někdo dát tip na krém na VELMI VELMI suchou pleť? Dělají se mi šupinky už pár hodin po tom, co se namažu.
Preferuju přírodní kosmetiku a ne moc drahou. Very Happy
Jinak běžně mixuju od Aleverde intensiv repair (s avokákem) s šípkovým a argamovým olejem na suchou pleť. Občas dám na vlhkou jen samotné oleje.
Znáte někdo prosím něco účinějšího?
Díky za všechny rady.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2015 7:39 pm    Předmět: Citovat

zetonek: Já mám občas období, kdy mám mám šupinky do 5 min po namazání (hlavně teda letošní zima stála za to Laughing ) a nejlepší mi přišlo Alverde tělové máslo. Když jsem byla doma, tak jsem to naťapala v silné vrstvě, což bylo nejlepší, tohle mi hodně pomohlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2015 8:13 pm    Předmět: Citovat

mě pomáhají jen fluidy a gely. Levné to ale není. Chtěla jsem si koupit jeden již ozkoušený a podražil z necelých šestiset na sedmsetpadesát korun. No...tak to abych začala šetřit Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2015 12:14 pm    Předmět: Citovat

No, já teď bojovala s velmi suchou, šupinkovatou pletí asi pět let (a fakt to šlo až do ošklivých červenejch fleků). Už jsem skoro nevěděla, kterej přírodní produkt na to plácnout, došlo i na takovej podivně vonící gel/mast proti lupénce od Naděje, o různejch olejích a přírodních máslech a konpnejch mastech (byla tam i vlastnoručně udělaná ze sádla, heč). Vždycky to chvilku fungovalo, pak se to vrátilo. Takže jsem zuřivě střídala, mazala ty nejpostiženější místa (čelo a okolí kořenu nosu) i několikrát denně. Výsledky střídavý.
Říkala jsem si, nojo, fajn, pokročilej věk a tak, už to mám asi na doživotí... Jenže pak se ozvala ješitnost a já si řekla, že chci bejt taky někdy za dámu, a balea měla nějakej pseudo BBkrém, tak jsem ho sem tam zkusila. A ono se to zlepšilo. Fakt hodně. Pak jsem se teda ještě plácla přes kapsu a pořídila pravej korejskej BBkrém plnej silikonů, ale popravdě ten první zázrak zmákla už ta Balea (tam jsem teda složení ani nečetla, ale přírodního na něm zřejmě nebude nic). Od tý doby o těch problémech nevím. A to musím předslat, že když BB krém používám každodenně, občas se mi udělaj v T-zóně nějakej ten pupínek, takže teď už je fakt používám jenom tak dvakrát do tejdne, když chci bejt vyhezkaná (nebo když jdu na dýl na sluníčko). A mezitím se nemažu v podstatě ničím a pleť se najednou nepřesušuje. A ani ji nijak zuřivě nečistím, nechávám ji žít vlastním životem a většinou umyju jenom obyčejnou vodou.
Samozřejmě to nemůžu doporučit plošně, moje pleť je možná Ropák se sklonama k anarchismu, ale ve chvíli zoufalství možná stojí něco podobnýho za vyzkoušení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2015 1:06 pm    Předmět: Citovat

Já mám BB krèm od Loreal a zmizely mi takocy ty hnusný hluboký ee beďary. A taky se neloupu! I když teda na noc používám hydratační gel krem od dermacolu a od téže značky 2x týdně sérum proti vráskám. Ale kdybych si od nich koupila šampon, tak vyplašatím Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.