Alternativní způsoby léčení nejen akné
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2af49f1b7f0f82019c76a77e4c02b151Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: po září 14, 2009 6:07 pm    Předmět: Alternativní způsoby léčení nejen akné Citovat

Teda, právě jsem se dočetla, že na dotěrné akné pomáhá moč. viz:
kód:

Lidská moč = urina obsahuje pestrou směsici látek. Enzymy, minerály, vitaminy, hormony, močovinu a další. Vesměs jsou to látky, které byly v organismu využity, zpracovány, přeměněny na odpad, či které se už do těla nevešly (např. přebytky vitaminu C). Používání moči při léčení je vlastně založeno na homeopatickém principu léčení.

Léčebné účinky

Urina prý překvapivě snadno zabíjí viry


Pár holek tam psalo, že se jim pupínky mnohem lépe a rychleji hojí a že celkově paráda. Tak šup, někdo to vyzkoušejte Very Happy

Co si o tom myslíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: po září 14, 2009 7:11 pm    Předmět: Citovat

Načtena spousta informací, vyzkoušeno, výsledky na kůži pozitivní. Nevím jak na akné, ale na suchou kůži, svědění a vlasy super. Jen je potřeba se opravdu zdravě a "čistě" stravovat, na což já dlouhodobě nemám vůli Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarushka
8-20
8-20


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po září 14, 2009 7:11 pm    Předmět: Citovat

Ehm no myslím že dobrovolníkem nebudu.....Dávat si vlastní moč na obličej mi příjde trošku nechutné Confused Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: po září 14, 2009 7:32 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Načtena spousta informací, vyzkoušeno, výsledky na kůži pozitivní. Nevím jak na akné, ale na suchou kůži, svědění a vlasy super. Jen je potřeba se opravdu zdravě a "čistě" stravovat, na což já dlouhodobě nemám vůli Wink



Teda, a jak se to to.... jako potřít a smýt, nebo nechat?

Nalít si to na vlasy bych si netroufala teda Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arya
161-320
161-320


Založen: 7.8.2009
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po září 14, 2009 7:41 pm    Předmět: Citovat

svoje jebaky neznasam, ale davat si na ne moc ? Laughing
tiez sa nejak extra nestravujem, skor ak by vyvinuli nejake upravene homeopatikum...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: po září 14, 2009 7:45 pm    Předmět: Citovat

panvicka napsal:
Nalít si to na vlasy bych si netroufala teda Very Happy

Já si troufla (když jsem si na "to" konečně trochu zvykla) Very Happy
A výsledek moc fajn.
No já na tom byla zdravotně dost špatně, mezi lidi jsem stejně nechodila, takže jsem to na sobě nechala celý den a smyla večer, udrželo mi to kůži parádně hydratovanou. Ale co jsem četla na různých diskuzích, tak dámy psaly, že ráno než jdou do sprchy natřou obličej, nechají třeba pět minut a pak vlažnou vodou smyjí. Nebo se dělají obklady, píše o tom MUDr. Partyková, kdyby tě to zajímalo, můžu se podrobnějc podívat na akné a obklady, jak dlouho, jak často, atd. Myslím, že to dlouhodobě rozhodně neuškodí, kůži to vysloveně svědčí, spíš člověku vadí ten odér.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: po září 14, 2009 7:55 pm    Předmět: Citovat

Ne, ne, ne a jeste jednou ne. Moc uzivana k urinoterapii rozhodne neni sterilni (pochybuju, ze ji nekdo ziskava punkci mocoveho mechyre - to by sterilni byla) a davat si bakterie na tvar je ponekud kontraproduktivni. Urinoterapie na akne pomaha, ale tim, ze clovek zmeni pitny rezim a jidelnicek.
Jinak trikrat ble.
Ale at si na sebe kazdy patla co chce. Sila psychiky dela taky hodne.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: po září 14, 2009 7:55 pm    Předmět: Citovat

No já hodně piji, tak ten odér nebude tak hrozný. Kdyby to opravdu vyšlo, byla by to opravdu levná varianta všech krémů a tak Very Happy

Nejde o akné, mám naprosto bezproblémovou pleť, jen mi občas, hlavně v očekávání svých dnů, mi naskočí velký obří beďar uprostřed čela (brady, nosu, tváře). A s tím, že jinak po obličeji žádné pupínky nemám, vypadá hrozně Rolling Eyes

Většinou ho do 4 dnů zcela zlikviduji jehlou, desinfekcí a mastičkou na jizvičky, ale ráda bych tu dobu ještě trochu zkrátila, připadám si opravdu divně Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: po září 14, 2009 8:18 pm    Předmět: Citovat

felcharka napsal:
Ne, ne, ne a jeste jednou ne. Moc uzivana k urinoterapii rozhodne neni sterilni (pochybuju, ze ji nekdo ziskava punkci mocoveho mechyre - to by sterilni byla) a davat si bakterie na tvar je ponekud kontraproduktivni. Urinoterapie na akne pomaha, ale tim, ze clovek zmeni pitny rezim a jidelnicek.
Jinak trikrat ble.
Ale at si na sebe kazdy patla co chce. Sila psychiky dela taky hodne.

Felcharko, urina je ale stejně sterilní jako všechny krémy a masti (takže není sterilní). Změnu jídelníčku a pitného režimu už jsem dodržovala dávno před tím, než jsem zkusila urinoterapii a výsledky při urinoterapii byly - měla jsem opravdu těžký atop. ekzém, který nepromastilo ani sádlo, hned mi vysychala kůže a úděsně svědila. Díky urině, která mi v kůži kdoví jakým způsobem udržela vlhkost (urina se přidává i do některých krémů), jsem dost výrazně omezila svědění. Do otevřených ran se mi i přes nesterilnost uriny ("plné bakterií") infekce nedostala.
Dřív bych taky řekla třikrát ble, ale zjistila jsem, že to "ble" je pouze výsledek výchovy, předsudků, nezvyku a manipulace klasické medicíny.
Obdivuju však lidi, kteří ji praktikují pravidelně (a mají výsledky) a nemají vážnější potíže. Je to nedoceněná metoda pro silné nátury, pro většinu populace nechutná. Nevím, co v ní je nebo není, každopádně ve správné chvíli pomohla a to je pro mě důležité. Psychiku jsem se snažila ošálit už dřív spoustou jiných metod.

Panvicko, nepříjemný odér je způsoben z větší části konzumací masa, jestli ho chceš snížit, zkus maso na chvíli vynechat a ucítíš ten rozdíl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: po září 14, 2009 8:27 pm    Předmět: Citovat

Manžel si díky urinoterapii vyléčil těžkou sennou rýmu. Trpěl s tím dlouhé roky a pak během týdnu, co se překonal a srkal vlastní moč do nosu (i když si stěžoval, že mu to rozežralo sliznici) se toho definitivně zbavil. Já jsem jeden čas moč na kůži s akné aplikovala, vždy na noc a ráno ten smrad smyla, ale asi to na mě moc nezabralo.
A že není sterilní? Ale to přece není žádné léčivo! A říkat blé na lidské exkrementy mi přijde od někoho, kdo se živí medicínou, trošku podivné. Nic ve zlém, Felcharko...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.