Alternativní způsoby léčení nejen akné
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fc4b93f3d5da1e5e67dfb925da314d82Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 1:39 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Dovol abych se zasmála. Hlavně větě "Dřív se lidi mazali sádlem, léčili bylinkama a každá selka měla cop jak ruka a pleť jako mimino" ta je fakt nejlegračnější. Moje maminka v tomhle vyrostla mohla by ti hezky povyprávět o tom, jak se šeredně mejlíš. Sama má uříznutý kus žaludku a zasponovaný a to vyrostla na selské stravě,. Od malička trpí atopickým ekzémem. Babička měla těžké revma a cukrovku. To že je neměl kdo léčit neznamená, že byli zdravý....

A k homeopatii. Zažila jsem lečbu homeopatiky na angínu. Nasledky si ponesu do konce života v podobě astmatických záchvatů....


Wen, tuším, že toto se vztahuje tak zrhuba na sto a více let zpátky (ale nejsem autorka příspěvku, jenom bych to tak já osobně pochopila) - tuším, že tvoje mamka asi tak stará nebude, ne Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 1:46 pm    Předmět: Citovat

Klaruso, to nebude ale moje rodina tak žila až do sedmesátých let minulého století. Na samotě s ovcema. Téměř všichni co zdědili geny z téhle z trany mají cukrovku, revma, dnu, štítnou žlázu, atopický ekzém, seborou. Tátova rodina jsou měšťáci a jsou zdraví, tátova babička se dožila více jak sta let. Maminčiny prarodiče nepřežili druhou světovou a její maminka se nedožila ani 70ti. Ono my si to představujem jak se ti naši předci neměli dobře. Dokud nebyly doktoři, města zasažená chorobami se uzavírali. Nikdo nesměl dovnitř, nikdo ven... v takové době bych žít teda nechtěla.

Ad to "tajemno" okolo homeopetie. Já ne léčitelství věřím. Ale...je to dar, nedá se na to udělat rekvalifikační kurz. Dnešním hrabičům peněz nevěřím ani nos mezi očima...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vikingovazena
41-80
41-80


Založen: 22.1.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 2:14 pm    Předmět: :-)) Citovat

Klidně se zasměj, je to zdravý:-)Mně homeopatika pomáhají...tak mě napadá...když tady všichni homeopatikům nevěřící tvrdí, že jsou to cukrový bonbonky, který nepomáhají a vlastně ani nic nedělají, tak JAK ti mohly zdravotně ublížit?? To si trošku odporuje ne? A s tou selskou stravou....neříkám že byli VŠICHNI kypící zdraví, ale určitě je lepší si namazat domácí chleba domácím sádlem, než si v dnešní době namazat éčko éčkem kombinovaným s tavící solí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 2:22 pm    Předmět: Citovat

Vikingovazena: Já to nemyslela špatně. Já taky preferuju máslo, sádlo a smetanu. Jenže ono kolikrát tihle lidé jedli brambory s máslem do zblbnutí a jednotvárná strava taky není zdravá (proto má maminka žaludek na sponě)
Ty homeopatika mi neublížili, ony mi nepomohly a celý průběh se mnohonásobně zhoršil. Antibiotika jsem pak brala 4 týdny, což se podepsalo na mých plicích. To je to co mne naštvalo a štve dodnes, byla to lékařka s titulem zabívající se homeopatickou léčbou a nedokázala rozeznat kdy je vhodná a kdy je lepší začít léčit raději antibiotiky Wink

Ale jak jsem napsala. Já tuhle léčbu nepopírám, jen si myslím, že k tomu zapotřebí jistého daru, který mnozí lidé tuhle medicínu provozující dle mého názoru nemají Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vikingovazena
41-80
41-80


Založen: 22.1.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 2:36 pm    Předmět: :-)) Citovat

Vždycky je to o člověku, takže to klidně mohla být vina té doktorky a ne samotných homeopatik, prostě se nedobrala k jádru problému. Jenže léčba homeopatiky taky probíhá tak, že se vrací ke kořenům nemoci a postupně se odkrývají jednotlivý vrstvy, takže zhoršení mohlo být přechodný a když si to pak zaplácla antibiotiky, tak to dopadlo jak to dopadlo. Nevím, nejsem doktor, ale hodně jsem o tom četla a vím, že to tak probíhá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 2:40 pm    Předmět: Citovat

Vikingovazena: já mám těch zdravotních problémů víc a neléčené infekce je zhoršují. Skončila jsem na pohotovosti s čtyřicítkama...já umírám při horečce na 38 stuňu. Navíc mne nijak nepoučila, jen rozkazovala. Ano bylo to jí samotnou. Ale pochop, že jistou nedůvěru k tomu mám. a taky nedokážu věřit cizím lidem. je to se mnou těžké...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vikingovazena
41-80
41-80


Založen: 22.1.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 2:52 pm    Předmět: :-)) Citovat

Tak držím palce, ať je zdravotních problémů míň a míň...já se teď snažím na sobě pracovat silou pozitvního myšlení a zatím to má docela zajímavý a dobrý účinky. Doporučuju knížky od Louise L. Hay, je to zajímavý čtení a když nic, aspoň si u toho člověk zarelaxuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morbidprincess
161-320
161-320


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 6:09 pm    Předmět: Citovat

už som si to stiahla okamžite a v dohľadnej dobe to začnem čítať Smile potrebujem sa trocha spamätať Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2011 7:51 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si "zaprasečila" a už asi týden zkušám fintu s močí na akné Wink Sice na akné netrpím, kráčí spíš o takovou krupičku na bradě a výjimečně pod nosem, ale stejně, nechce se mi chodit s flekatým ksichtem, a musím říct, že výsledky opravdu vidím Shocked Pleť se mi moc pěkně spravila, už nejsem ani tak mastná. U mě to určitě nebude změnou stravy nebo pitného režimu, jím pořád stejně, zdravě teda rozhodně ne, ale při mém tempu ani nemám jinou možnost (a hlavně jsem líná své návyky měnit) a běžně vypiju kolem 5-6 litrů denně, takže veškeré výsledky přisuzuju fakt té moči. Ale klidně může jít i o placebo efekt, já jsem schopná si vyplacebovat i otravu krve Laughing
Co se týče alternativní medicíny, tak se k ní uchyluju dřív, než sáhnu po chemii, nikdy člověk neví, jestli to třeba vážně zabere a zbytečně bych pak do sebe pchala prášky Smile Takže když na mě něco leze, ze všeho nejdříve to zkusím vychcat, když prominete ten výraz, třikrát denně si udělám drink z vymačkaných citronů a slivovice a skoro pokaždé to zabere, do dvou dnů je po kašli i rýmě, chřipku jsem neměla ani nepamatuju. Ale když by se jednalo o rakovinu, tak by se určitě nepokoušela ji nejdříve kurýrovat bylinkama, to by byl asi holý nerozum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosorka777
161-320
161-320


Založen: 6.3.2011
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2011 7:44 am    Předmět: Citovat

eMia napsal:
Tak jsem si "zaprasečila" a už asi týden zkušám fintu s močí na akné Wink Sice na akné netrpím, kráčí spíš o takovou krupičku na bradě a výjimečně pod nosem, ale stejně, nechce se mi chodit s flekatým ksichtem, a musím říct, že výsledky opravdu vidím Shocked Pleť se mi moc pěkně spravila, už nejsem ani tak mastná. U mě to určitě nebude změnou stravy nebo pitného režimu, jím pořád stejně, zdravě teda rozhodně ne, ale při mém tempu ani nemám jinou možnost (a hlavně jsem líná své návyky měnit) a běžně vypiju kolem 5-6 litrů denně, takže veškeré výsledky přisuzuju fakt té moči. Ale klidně může jít i o placebo efekt, já jsem schopná si vyplacebovat i otravu krve Laughing
Co se týče alternativní medicíny, tak se k ní uchyluju dřív, než sáhnu po chemii, nikdy člověk neví, jestli to třeba vážně zabere a zbytečně bych pak do sebe pchala prášky Smile Takže když na mě něco leze, ze všeho nejdříve to zkusím vychcat, když prominete ten výraz, třikrát denně si udělám drink z vymačkaných citronů a slivovice a skoro pokaždé to zabere, do dvou dnů je po kašli i rýmě, chřipku jsem neměla ani nepamatuju. Ale když by se jednalo o rakovinu, tak by se určitě nepokoušela ji nejdříve kurýrovat bylinkama, to by byl asi holý nerozum.


O Urinoterapiu som sa jednu chvilu zaujimala nikdy som ju na sebe nepraktizovala ale precitala som si celu knihu.
V tej mojej sa prave pisalo ze je dolezite aby sa clovek zdravo stravoval a aby nefajcil a nepil. proste ide o to aby nemal zaneseny organizmus. Potom je aj moc liecivy. Prave preto doporucovali detsky moc, lebo ten je cistejsi koli tomu ze deti este nemaju zaneseny organizmus.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.