Copánky
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=01f0e8f73f0d720888e8620dc71e1ef5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chrizofilax
0-7
0-7


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po září 14, 2009 8:12 pm    Předmět: Copánky Citovat

Ahoj
Chtěl bych si udělat 2 copánky na ofině aby mi vlasy tolik nelezly do obličeje. Myslel jsem že by se ofina napojovala na copánky co budou těsně před ušima volně splývat. Jen nevím jestli se to hodí pro kluka nebo jestli to nebude vypadat děsně. Pokud máte jiný zajímavý nápad rád si ho poslechnu. Předem dík za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 10:30 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, já myslím, že je to dobrý nápad Razz
(Ale to říkám, jako obrovský fanda copů u chlapů Laughing ). Myslím, že na otravující ofinu je to nejpraktičtější a nejestetičtější způsob, tak jen do toho Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 8:22 am    Předmět: Citovat

Jestli se to hodí pro kluka? Já myslím že určitě jo. Ale jestli Ti to bude i slušet, to bohužel neodhadnu, jsem na takovéhle odhady dost levá, ale není nic jednoduššího než zkusit. No a uvidíš. A když si nebudeš jistej, hoď fotku s copánkama do galerky a zeptej se tady místních, jak se na fotce líbíš, určitě se spousta lidí vyjádří Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 9:56 am    Předmět: Citovat

také jsem pro copánky, přítel to tak nosil, a vypadalo to bezvadně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 10:31 am    Předmět: Citovat

Tiež som za Smile, určite to vyskúšaj, či ti to bude držať, ako sa s tým bude dať fungovať (myslím že v pohode). Tiež si občas zapletám aby mi ofina nešla do očí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chrizofilax
0-7
0-7


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 11:15 am    Předmět: Citovat

Ještě bych měl jeden dotaz. V nějakém historickém čínském filmu jsem viděl jak měl hlavní hrdina dole na copánkách ozdobu. By to jako prstýnek navlečený na pramínek vlasů. Nevíte jak se to jmenuje nebo kde něco podobného sehnat ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 11:27 am    Předmět: Citovat

Chrizofilax napsal:
Ještě bych měl jeden dotaz. V nějakém historickém čínském filmu jsem viděl jak měl hlavní hrdina dole na copánkách ozdobu. By to jako prstýnek navlečený na pramínek vlasů. Nevíte jak se to jmenuje nebo kde něco podobného sehnat ?


Jak se to jmenuje sice nevím, ale občas takovéhle ozdůbky vídám za pár korun normálně v drogerii. Je to šikovná věcička, jen to secvakneš a copánek hned vypadá líp Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 3:16 pm    Předmět: Citovat

Nevím, odkud jsi, ale v prodejně korálků v Praze Rooya (mají pobočky i v jiných městech, v brně určitě) mají takové jakože kovové podlouhlé korálky s širokou dírkou (jsou plastové ale vypadají kovově), co se dají natáhnout na úzký upletený copánek, drží a vypadají skvostně Wink
Bohužel bys je ale musel dát trochu dál od konců vlasů, jinak by mohly časem spadnout, na konec vlasů bude lepší to zaklapovátko, já to ale nikde neviděla Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kiks
81-160
81-160


Založen: 24.12.2009
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: čt prosinec 24, 2009 10:32 am    Předmět: kučery Citovat

Mám vlasy úplné rovné aj bez žehlenia,tak si na noc pletia dva copy,aby som mala vlasy ráno kučeravé.Chcela som sa spýtať,že ked budem tento postup opakovať každú noc,či sa mi vlasy nezničia.dakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DanaJ
161-320
161-320


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 181
Bydliště: Vysocina.

PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2009 12:10 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Ahoj, já myslím, že je to dobrý nápad Razz
(Ale to říkám, jako obrovský fanda copů u chlapů Laughing ). Myslím, že na otravující ofinu je to nejpraktičtější a nejestetičtější způsob, tak jen do toho Smile
Přesně, taky jsem fanda copánků u chlapů. Very Happy Ale taky nedokážu odhadnout, jestli Ti to bude Chrizofilaxi slušet. Už jsi v tom experimentoval? Jak to vypadá? Máš fotku? Smile
_________________
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/187631-problemy-mezi-pribuznymi-resi-terapie-v-podobe-rodinne-konstelace.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.