Copánky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e046cbeb7054018b36fc943111247f2bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 6:05 am    Předmět: Citovat

Taky se mi tenhle nejvíc líbil Smile Ale nemůžu ho zkoušet udělat, protože (tramtadadá) na něj mám moc dlouhý vlasy! Juchůů! Laughing Laughing
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Emily
8-20
8-20


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 9:54 am    Předmět: ... Citovat

Něco takového češu občas dcerce - dva francouzské copy po stranách. Jenom to vzadu nepodhrnuju(ani by to asi nešlo, holka už má vlasy do pasu), ale spojím oba culíky a dál pletu jako jeden klasický cop. Vypadá to krásně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A.S.
161-320
161-320


Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 5:13 pm    Předmět: Citovat

už jsem na to přišla v čem je háček..jsou to sice francouzáky, ale naruby, pletou se dospod, ty prameny se nepřekládají přes sebe ale pod sebe. Jdu to zkoušet, když se povede tak tak vyrazím na ples Smile ..ale nevím jak to vzadu zapnu, nechci normál culík..nemáte tip?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 5:53 pm    Předmět: Citovat

Jojo, to je obrácený francouzák, neboli holandský cop. Zkus pokračovat pak normálním copem a zatočit ho do drdolu nebo si udělej culík a ten ozdob třeba květinou.
_________________
http://konopijelek.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Surrya
81-160
81-160


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 159

PříspěvekZaslal: út květen 24, 2011 1:28 pm    Předmět: Citovat

Zdrav
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nunanek55
8-20
8-20


Založen: 8.3.2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2011 12:40 pm    Předmět: Citovat

ahojky mě se napřiklad strašně libí takový malí copánky vypadá to rebelsky na malích holcickach to uz ke me moc nejde nevyte někdo jak se mám naučit plést sama sobě cop francouzák někomu ho udělám ale sama sobě prostě zaboha ne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gracey
0-7
0-7


Založen: 20.6.2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st leden 08, 2014 10:18 am    Předmět: Copánky na noc Citovat

Ahoj,

už skoro tři roky si na noc pletu copánky z vlhkých vlasů, poslední dobou většinou každý večer. Vlasy mám sice vlnité i normálně, ale do rána se mi často narovnají, navíc je příjemné, že když mám copánky, tak mi ve spánku vlasy nikde nepřekáží. Teď jsem to ale chtěla vyzkoušet bez nich, takže jsem po umytí nechala vlasy jen volně uschnout, ale po usušení se mi zdály hrozně splihlé a skoro vůbec se nevlnily. Dřív když jsem si copánky nepletla, tak jsem měla vlasy vždycky dost objemné a zvlněné, ale teď nic moc..Myslíte, že je to jen tím, že už jsem si zvykla na vlny a velký objem, takže mi teď vlasy připadají řidší, nebo je možné, že mi kvůli spaní v copánkách prořídly? Nemám teda dojem, že by mi padaly víc, ale těžko říct.. Nebo to může být třeba častějším používáním masek a kondicionérů? Dřív jsem je nepoužívala skoro vůbec, od té doby co si dělám copánky, tak je používám při každém mytí vlasů. Co myslíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st leden 08, 2014 10:21 am    Předmět: Citovat

Myslím, že sis jen zvykla. Wink Spaní v copánkách podle mě není nijak destruktivní a nevím o tom, že by používání kondicionérů a masek podněcovalo padání vlasů... Zvlášť když jinak žádné zvýšené padání nepozoruješ. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gracey
0-7
0-7


Založen: 20.6.2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st leden 08, 2014 10:26 am    Předmět: Citovat

Taky se mi nezdá, že by copánky moje vlasy nějak poznamenaly, ale tohle mě trochu zarazilo. S těmi kondicionéry a maskami jsem to myslela spíš tak, jestli po nich vlasy nejsou splihlejší a rovnější, s nadměrným vypadáváním bych je taky nespojovala:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st leden 08, 2014 10:38 am    Předmět: Citovat

Tak maska nebo kondicionér zatěžovat můžou, ale z toho, cos psala, mi přijde, že ta souvislost je s tím nepoužitím copánků. Maskám či kondicionérům bych připisovala změnu jenom tehdy, pokud by ti začaly plihnout i s těmi copánky (myšleno najednou či nějakou dobu poté, cos začala používat ty masky a kondicionéry, přičemž copánky bys pletla jak předtím tak potom, jestli rozumíš, jak to myslím).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.