Mýt vlasy ve večerních nebo ranních hodinách?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ec8f9a7f8303a3b700d80f34d5c9ef59Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hukan
21-40
21-40


Založen: 22.3.2009
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 12:47 pm    Předmět: Mýt vlasy ve večerních nebo ranních hodinách? Citovat

Ahoj všem milovníkům vlasů!Very Happy

Řeším takové dilema. Mám totiž extra mastné a extra jemné vlasy, co hned splihnou a péče o ně je fakt problematická. Navíc, když si je chci nechat růst...když opominu, že čím mám delší vlasy, tím splihlejší, tak je tu právě ještě tady ten nepříjemný problém mastných vlasů. Dělám už pro to vše. Zkoušela jsem strašně moc. Přírodní kosmetiku, nepřírodní kosmetiku, lávovou zem, suchý šampon, Biohar, Pantenol šampon a tabletky, Hair booster....a už tak nějak rezignuju. Spíš jsem ve fázi, kdy hledám kvalitní přírodní šampon, protože příroda je příroda, že jo, no a každý přírodní šampon mi taky nesedí.

No a k tématu, že...nechci tu ani nějak rozebírat jak na mastné vlasy a který šampon, na to tu je spousta témat. Spíš mě zajímá, ať už máte vlasy jakékoliv, jestli si je myjete ráno nebo večer? Já to mám totiž tak, že po ranním umytí, když opominu tu otravu a že kvůli tomu musím brzo vstávat, tak mám už odpoledne stejně vlasy mastné a večer už pramínky. Když si umyji vlasy večer, tak je to sice skvělá pohodička, ale vzbudím se s nehorázným mastňákem, takže vlastně můžu znovu mýt..prostě stačí noc a jsem jak prasátko.

A ještě jedna věc, nesnáším mytí hlavy nad vanou, pak mi je špatně, jak mám tu hlavu skloněnou a ani ty vlasy nedokážu dokonale umýt, navíc když bych si ráno vlezla do vany celá, tak bude zase mega spotřeba vody, protože mi bývá po ránu největší zima Very Happy a když se člověk myje ještě jednou večer aby šel do postele čistý a trochu se zrelaxoval, tak to je vody a vody...

Má otázka tedy zní: Jaké máte vlasy vy a myjete vlasy RÁNO nebo VEČER? Schválně, to jsem fakt zvědavá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 12:58 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Smile tak já si vlasy zásadně myju ráno, v létě, v zimě. Neb kdybych je myla večer, tak ráno nebudou tak pěkné, neřku-li že budou zmuchlané...
V létě mi schnou většinou po cestě do práce - jsem schopná si umýt hlavu, trochu oklepat, prohrábnout vlasy prsty a vyrazit. V zimě vstávám trochu dřív, a pak už skoro suché vlasy smotám pod čapku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hukan
21-40
21-40


Založen: 22.3.2009
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 1:06 pm    Předmět: Citovat

Hankabar, díky za příspěvek. A myješ si vlasy denně? Nebo jak?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mehta
161-320
161-320


Založen: 17.11.2008
Příspěvky: 179

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 1:12 pm    Předmět: Citovat

Spíš mastné a myju ráno a nefénuju. A ani mě to nezabere víc času než ráno bez mytí vlasů, vybabrávám se ráno strašně pomalu, snídám a tak, takové to "v sedm vstanu a ve čtvrt na osm mi jede autobus" jsem nikdy nezvládla Laughing takže umýt hned po vylezení z postele a než odcházím, tak jsou skoro suché.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ofinka
41-80
41-80


Založen: 21.4.2009
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 1:15 pm    Předmět: Re: Mýt vlasy ve večerních nebo ranních hodinách? Citovat

Tak já mám taky mastné a jemné vlasy. Hezké mi vydrží tak 24 hodin. Pak už to jde jenom sepnout. Dříve když jsem měla vlasy po ramena, tak jsem si myla vlasy jen po ránu. Teď když je mám delší a schnou déle, tak jsem zkusila je jednou umýt večer, abych ráno ušetřila čas. Ńakonec jsem zjistila, že když jdu spát s vlhkou hlavou, tak mám ráno lepší objem a hezké to taky vydrží až do večera. Mimochodem, já si jedině dobře umyju hlavu v předklonu, když vlezu do sprchy pak tahám vlasy z půlek a následně i z kalhotek a k tomu mám vlasy blbě umyté, ble.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 1:22 pm    Předmět: Citovat

Mám vlasy vlnité, jemné, na zdejší poměry krátké (cca po ramena). Přestože vlasy vypadají v den umytí o trošku líp, myju zásadně večer, mimo jiné proto, že chodím do práce na 7.00.
EDIT: K tomu večeru ještě doplňuji, že myju nejpozději okolo půl sedmé, aby uschly, než půjdu spát.


Naposledy upravil Herminka dne út září 15, 2009 1:40 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 1:28 pm    Předmět: Citovat

Mám jemné, spíš mastnější vlasy a myju raději ráno... tím, že do práce chodím většinou až odpoledne a školu teď ještě nemám, tak se mi to i ráno daří... ale když vím, že ráno vstávám, tak si je myju večer a spát chodím až uschnou (teda většinou, někdy se povede, že jdu s mokrýma, ale to málokdy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arya
161-320
161-320


Založen: 7.8.2009
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 1:43 pm    Předmět: Citovat

mam kucerave po lopatky -> nemozem si dovolit ist spat s mokrymi vlasmi a ani ich umyvat rano, lebo by som najskor ochorela Laughing preto s nimi zvadzam boj poobede, hned po navrate zo skoly, aby som ich mala vecer krasne a potom sup s nimi do satky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 2:36 pm    Předmět: Citovat

Vlasy meju většinou večer, ráno se mi nechce vstávat Smile nejlepší to je ale, když se umejou někdy odpoledne, aby stihly dobře uschnout a přes noc se tudíž tolik nepřeleží Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 2:51 pm    Předmět: Citovat

Já mám vlasy teda suché, takže mám spíš opačný problém, ale hrozně dlouho mi schnou. Bylo by tak pro mě lepší je mýt večer, ale to se nedá. Jak jednou lehnu, natož s mokrýma vlasama, tak mám ráno na hlavě nehorázný roští! Evil or Very Mad Takže když chci vyrazit s rozpuštěnými vlasy, musím si ráno přivstat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.