Mýt vlasy ve večerních nebo ranních hodinách?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2b7dfd049a1cd43209cc9af863d592a9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2012 7:29 pm    Předmět: Citovat

Rano som moc leniva na to, abych vyliezla z postele co i len o 5min skor, nez je potreba. V zime je to taktiez neprakticke kvoli tomu, ze mi vlasy nestihaju uschnut a fen uz len z principu nepouzivam (aj keby bolo vonku -20, proste nie, takze vo vynimocnych pripadoch sa mi zadari vyletiet do mrazu aj s polosuchymi Embarassed ). No a vecer sa mi uz tiez moc nechce, vzdy to potom presuniem na "zajtra". Rolling Eyes Navyse, ak by mi vlasy pred spanim nestihli uschnut, mozem sa tesit na priplacnute neforemne "voladaco", co ma hodne daleko od peknych vlniek. Evil or Very Mad
Takze vacsinou to padne na skore poobedie, idealne pred akciou alebo schodzkou so znamymi. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2012 5:37 pm    Předmět: Citovat

citace:
24 hod? Shocked to fakt? Mne vyschnú za hodinku, maximálne dve...

Když je mam alespoň trochu zapletené, ano Sad jinak mi schnou taky tak ty dvě hodiny... a rychleji mi schnou, když je ještě za vlhka trošku pročešu
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Naoko
41-80
41-80


Založen: 4.4.2012
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2012 10:12 pm    Předmět: Citovat

Vlasy myju obden a zásadně večer - když umyju přes den jsou po uschnutí rozlítané a splihlé, zato když jdu spát s vlhkýma, ráno mají objem a líp drží. Chtěla bych ale prodloužit ten interval mytí, pamatuju si, jak jsem na základce myla jednou týdně...Myslíte, že je to změna struktury vlasu spojená s dospíváním, nebo jsem ty vlasy nějak zhejčkala?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2012 6:51 am    Předmět: Citovat

Naoko napsal:
Vlasy myju obden a zásadně večer - když umyju přes den jsou po uschnutí rozlítané a splihlé, zato když jdu spát s vlhkýma, ráno mají objem a líp drží. Chtěla bych ale prodloužit ten interval mytí, pamatuju si, jak jsem na základce myla jednou týdně...Myslíte, že je to změna struktury vlasu spojená s dospíváním, nebo jsem ty vlasy nějak zhejčkala?


Asi každý umýval v detstve raz za týždeň, zlaté časy... Súvisí to s dospievaním, hormonálnymi zmenami a zvýšenou funkciou mazových žliaz v puberte. Mám 3 typy, ktoré som vyčítala tu z fóra:
- snažiť sa umývať menej často: aj ja som kedysi umývala každý druhý deň, teraz každý tretí. Treba ten jeden deň navyše nejak vydržať, stiahnuť vlasy do drolu... najlepšie sa to praktizuje, keď si doma Smile Pri pravidelnom oddiaľovaní si pokožka na to zvykne.
- niekomu pomohla henna, keďže mierne vysušuje. Navyše krásne regeneruje
- vyskúšaj lávovú zem, tú si niektoré dievčatá veľmi pochvaľovali, že predĺžila interval dokonca až o dva dni. Nesadne každému, takže si ju musíš vyskúšať na sebe. Chystám sa ju kúpiť, tak potom poreferujem.

Držím palce Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Naoko
41-80
41-80


Založen: 4.4.2012
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2012 7:40 am    Předmět: Citovat

citace:
vyskúšaj lávovú zem, tú si niektoré dievčatá veľmi pochvaľovali, že predĺžila interval dokonca až o dva dni. Nesadne každému, takže si ju musíš vyskúšať na sebe. Chystám sa ju kúpiť, tak potom poreferujem.


Taky jsem tu o ní četla, tak se snad rozhoupu. Hennu jsem začala používat teprve nedávno (3 aplikace v dvoutýdenních intervalech), takže krom regenerace a lesku blesku zatím změny nepozoruji.

Moc děkuji za názor a určitě napiš své dojmy z lávovky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Glory
41-80
41-80


Založen: 21.6.2011
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2012 11:40 am    Předmět: Citovat

keďže mi vlasy schnú neskutočne dlho a ráno sa mi nechce ani len vstať z postele, umývam zásadne večer a normálne, bez akéhokoľvek sušenia, idem spať (občas sú ráno ešte mokré...) za žiadnych okolností nefénujem....proste uschnú...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Teniska
0-7
0-7


Založen: 27.7.2012
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2012 8:31 pm    Předmět: Citovat

U mě je to jednoduché. Já bych vlasy musela 10 minut ráno foukat, takže myju večer, ale nechodím spát s úplně mokrými vlasy, to bych měla ráno na hlavě rozcuchaný chemlon, nechávám je proschnout. Ale když si je o víkendu umyju ráno a vyfoukám, cítím se svěže a vlasy jsou lehoučké a vydrží mi trochu dýl nemastné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Babu
321-600
321-600


Založen: 8.7.2008
Příspěvky: 380

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2012 8:59 pm    Předmět: Citovat

Já myju teda vždycky ráno, protože když si umyju večer tak do rána je mám podivně přeleželé, zacuchané a celé takové divné. Dokonce mi ani není líto kvůli mytí vstávat dřív. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2012 9:05 pm    Předmět: Citovat

Já myju jak kdy... někdy ráno, někdy večer, někdy odpoledne... podle času a nálady. Nějakej extrémní rozdíl mezi tím nepozoruju Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2012 10:27 pm    Předmět: Citovat

Tak ak sa chystám na niakú "akciu" ktorá pre mňa veľa znamená, tak umývam vlasy pár hodín pred ňou.. ale inak žiadny rozdiel nevidímVery Happy Väčšinou ale umývam tak poobede skôr.. lebo ráno som rozospatá a večer moc doma nebývam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.