Mýt vlasy ve večerních nebo ranních hodinách?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b0072ef71b561e7e878dc285368424c8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nickies
41-80
41-80


Založen: 18.11.2010
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2012 8:42 am    Předmět: Citovat

Většinou záleží, jaký mám ten den plán. pokud někde lítám a vlasy potřebují umýt, tak je večer umyju, ale tak, aby stihly uschnout, protože fén používám jen ve výjimečných případech. Pokud mám druhý den čas a jsem doma, tak je raději umyju dopoledne, dám si zábal a krásně vlásky rozmazluju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2012 3:52 pm    Předmět: Citovat

Já šla spát s mokrou hlavou, měla jsem čerstvě nabarvený vlasy, a ráno jsem měla všechny polštáře červený Shocked blbec.. od té doby myju ráno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JaMik
8-20
8-20


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 10:58 am    Předmět: Citovat

Zdá se mi výhodnější mýt vlasy ráno. Mít krásné čisté vlasy a jít si lehnout, je škoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mimma
0-7
0-7


Založen: 6.3.2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 12:25 pm    Předmět: Citovat

Ja som tiež radšej, keď mám ráno a cez deň čerstvo umyté vlásky. Ale nie vždy sa mi chce ráno skôr vstať, tak si ich asi častejšie umývam večer. Ale snažím sa večer čím skôr, aby som nešla spať s mokrými. Preto ma večer môže každá návšteva v pohode vidieť s uterákom na hlave Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuz.
0-7
0-7


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 5:31 pm    Předmět: Citovat

Myju si je ráno. Mám taky jemné vlasy a hodně se mi mastily, dřív jsem si je myla každý den, ale pak jsem zjistila, že čím méně si je myju, tím pomaleji se mi mastí. Nejvíc mi vyhovuje mýt si je obden - 1,5 dne vlasy vydrží ještě v celkem dobrém stavu, a tu nejhorší část prospím, poté si je ráno zase umyju. Když ten třetí den nikam nejdu, nechám si je ještě nemyté, abych je udržela "v kondici" a nezačaly se mi zase častěji mastit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lykantropia
0-7
0-7


Založen: 13.2.2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2013 6:12 pm    Předmět: Citovat

Ja umývam zásadne iba a len večer, chodím spať s dosť vlhkými, ak nie hneď mokrými vlasmi. Je to jediný spôsob, ako majú moje vlasy aspoň trochu objemu.
Stále čítam o tom, že je to nezdravé a poškodzuje to vlasy, ale ako?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DonnaDarkness
81-160
81-160


Založen: 7.8.2012
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2013 10:25 pm    Předmět: Citovat

Ráno vlasy neumývam nikdy lebo by som nestíhala a nevyschli by a fénovať by sa mi ich nechelo Smile umývam večer nechám ich vyschnúť a potom zapletie do vrkoča ...zásadne nechodím spať s morkými vlasmi lebo by neboli ráno suché
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vercaskockama
321-600
321-600


Založen: 12.11.2012
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2013 10:59 pm    Předmět: Citovat

Vlasy si musím mýt ráno, když si je umyju večer, tak bych stejně ráno mohla znovu (mastí se mi strašně rychle - ráno umyju a večer, když někam jdu, tak kolikrát musím zas, navíc jak si na nich přes noc ležím, tak je to ráno o to víc vidět). Praktikuji to tak už několik let a tak nějak jsem si na to zvykla. Prostě vstanu o půlhodinu dříve, abych si je stihla i vyfénovat (v létě je nechávám kolikrát jen volně proschnout a víc to neřeším, v zimě po fénování je schovám pod kabát a zbytek je chráněný pod baretem/čepicí). Beru to už jako takový ranní rituál na probuzení Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misurba
81-160
81-160


Založen: 20.11.2012
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2013 12:55 am    Předmět: Citovat

No, tak to tě teda lituju.....nedokážu si sebe představit - mýt si vlasy každý den.....umývám je jednou, někdy dvakrát do týdne.....a i tak je to pro mě většinou problém uskutečnit... Very Happy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragell
81-160
81-160


Založen: 28.12.2013
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: ne únor 09, 2014 1:23 pm    Předmět: Citovat

Já myju ráno v létě, kdy je teplo a uschnout mi cestou do školy Very Happy miluju pocit čerstvě umytých vlasů Very Happy ale v zimě si je myju raději večer, protože si vlasy neumím vyfoukat uplně do sucha, takže nechci aby zmrzly Very Happy ale je to boj, kolikrát myju i každý den kdy nenajdu dobrej šampon aby mi vydržely Very Happy ale kdybych si musela vybrat, tak asi ráno, je to lepší. Už aby bylo léto Sad Jo a myji obden Very Happy

Kamarádka nadává že když je umyje večer, ráno už je nemá tak pěkné a druhá, že je musí mít aspoň jednou přeležené Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.