newbie :)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c21417fcb8342e01ec1b6d356128acbeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
radar04
8-20
8-20


Založen: 1.8.2009
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 11:07 am    Předmět: newbie :) Citovat

Zdar Smile volam sa michal a som tu novy....uz par rokov je mojim snom mat dlhe vlasy...tak cca po lopatky maximalne...no vzdy stroskotam na tom ako to nazvat... "medzistupni" ked mam vlasy ala beatles...vtedy mi zacne okolie dohovarat nech sa ostriham,rodina,dokonca aj spoluziaci ze sa mi hodia kratke vlasy atd a vzdy tlaku podlahnem T_T momentalne som sa nestrihal uz cca 5 mesiacov (predvcerom som si meral vlas po natiahnuti mal 10 cm Razz).... nejake typy ako to psychicky zvladnut? Very Happy pridam aj foto ,podla par ludi by sa mi dlhe vlasy aj hodili....ved uvidime o rok,dva Smile (ked to vydrzim Razz )
Ahoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 11:18 am    Předmět: Citovat

Ahoj Michale,
vítej na DV Very Happy věřím, že ten mezistupeň mezi krátkými vlasy a délkou po ramena je nepříjemný, sepnout to nejde, padá to očí a leze do obličeje, ale není na to žádná jiná rada, než vydržet.
Je to jen na tobě, zda tlaku z okolí podlehneš nebo ne, a to se odvíjí od toho, jak moc dlouhé vlasy chceš. Pokud si je přeješ opravdu, tak to zvládneš, a kdybys nenašel oporu v rodině nebo kamarádech, tak ji jistě najdeš tady na DV Smile
To, jestli ti dlouhé vlasy sluší, můžeš zjistit jedině když je necháš narůst, a určitě to za to stojí. Už podle obrázku na ikonce ale myslím, že k tobě půjdou Smile neboj, bude to vypadat dobře. Chce to jen péči, trpělivost, a při tvé situaci hodně odhodlání, ale věř tomu, že jak překonáš tu nepříjemnou hranici pod uši/po ramena, tak už to půjde samo.
Tak vydrž!! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 2:59 pm    Předmět: Citovat

DRŽÍMEE TI PALCE!!!
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luky
161-320
161-320


Založen: 5.8.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 5:12 pm    Předmět: Re: newbie :) Citovat

radar04 napsal:
Zdar Smile volam sa michal a som tu novy....uz par rokov je mojim snom mat dlhe vlasy...tak cca po lopatky maximalne...no vzdy stroskotam na tom ako to nazvat... "medzistupni" ked mam vlasy ala beatles...vtedy mi zacne okolie dohovarat nech sa ostriham,rodina,dokonca aj spoluziaci ze sa mi hodia kratke vlasy atd a vzdy tlaku podlahnem T_T momentalne som sa nestrihal uz cca 5 mesiacov (predvcerom som si meral vlas po natiahnuti mal 10 cm Razz).... nejake typy ako to psychicky zvladnut? Very Happy pridam aj foto ,podla par ludi by sa mi dlhe vlasy aj hodili....ved uvidime o rok,dva Smile (ked to vydrzim Razz )
Ahoj


Nazdar Michal aj ja Ťa tu vítam Smile Vitaj medzi vlasáčmi Smile Mojím snom sú tiež dlhé vlasy:-) A dúfam že mi narastú čím skôrSmile A držím tiež palce aj tebe Smile Hej aj mne každý vravel ostrihaj sa ostrihaj a čo ja viem ešte čo no ale nedal som sa a terach ich mám také aké mám a už sa zrazu páčia každému Very Happy zázrak Smile Bolo to síce ťažké aj pre mňa prejsť tým "základom" vtedy som vyzeral katastrofálne bo sa mi kučeravili všelijak a nevyzeralo to pekne ale už narástli tak už je to lepšie síce nie je to ešte stále to pravé orechové ale zatial som spokojný a čakám ďalej na dlhšie:-) A nenechaj sa ovplyvniť okolím aj mňa skoro dostali ale nedal som sa ani za nič Smile Tak nech Ti vlasy rýchlo rastú! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 5:14 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,tak veľmi držím palce. Bola som ostrihana na "medzistupeň", a dorastania aspom do gumičky bola nočná mora. Ale vedela som že vlásky chcem dlhé tak som to musela vydržať.
Nech rýchlo rastú... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 9:55 pm    Předmět: Re: newbie :) Citovat

radar04 napsal:
Zdar Smile volam sa michal a som tu novy....uz par rokov je mojim snom mat dlhe vlasy...tak cca po lopatky maximalne...no vzdy stroskotam na tom ako to nazvat... "medzistupni" ked mam vlasy ala beatles...vtedy mi zacne okolie dohovarat nech sa ostriham,rodina,dokonca aj spoluziaci ze sa mi hodia kratke vlasy atd a vzdy tlaku podlahnem T_T momentalne som sa nestrihal uz cca 5 mesiacov (predvcerom som si meral vlas po natiahnuti mal 10 cm Razz).... nejake typy ako to psychicky zvladnut? Very Happy pridam aj foto ,podla par ludi by sa mi dlhe vlasy aj hodili....ved uvidime o rok,dva Smile (ked to vydrzim Razz )
Ahoj
Na to se dá poradit jen jediné. Ty to "dobré rady" Very Happy prostě neposlouchat a vydržet. Ono i pro Tebe je to období nejhorší, kdy si vlasy žijí tak trochu vlastním životem a dělají si co chtějí, ale to s přibývající délkou ustane a i se dosti omezí ty kecy z okolí, které se do člověka nejvíce trefují právě v té mezifázi, protože člověk v té době asi opravdu nevypadá moc dobře, nicméně za pár měsíců už to bude lepší a pak už dobré, pokud vydržíš. Takže HODNĚ ODVAHY! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radar04
8-20
8-20


Založen: 1.8.2009
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2009 8:00 am    Předmět: Citovat

diky moc a vase rady pozitivny pristup Smile ano velmi chcem dlhe vlasy,ked uz sa drzim 5 mesiacov tak uz to snad dotiahnem Very Happy nooo v reale su take 3 osoby (metaloveho zamerania Razz) ktore ma podporuju..tak aspon niekto Smile este raz dik Wink kazdy mesiac budem pridavat fotku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2009 8:21 pm    Předmět: Citovat

Michale, vítej, růstu vlasů zdar Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2009 9:28 pm    Předmět: Citovat

Taky se přidám mezi radostné vítače. Je skvělé vidět dalšího vlasáče Smile
Pro podporu doporučuji chodit sem, vždy tě tu někdo podpoří, poradí a navíc je tu prima partička.
Vydržať ! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: ne říjen 04, 2009 7:11 pm    Předmět: Re: newbie :) Citovat

Hello Michal Very Happy


radar04 napsal:
momentalne som sa nestrihal uz cca 5 mesiacov (predvcerom som si meral vlas po natiahnuti mal 10 cm Razz).... nejake typy ako to psychicky zvladnut? Very Happy pridam aj foto ,podla par ludi by sa mi dlhe vlasy aj hodili....ved uvidime o rok,dva Smile (ked to vydrzim Razz )


You are already doing much better than me. When I joined DV, I had a bald head, like these cool smileys Very Happy Very Happy Very Happy and 18 months later my hair is almost 20cms long Smile You are not alone. Some other men are also in the same situation as you Wink I wish you much luck and patience with growing your hair Wink

As long as you like your hair, that is the most important thing Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.