Pleťové oleje
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=43c015a6ad16e55651b7280a423cad83Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2014 11:34 am    Předmět: Citovat

Ještě jedna otázka, máte tu někdo problém, že se mu pokožka zmastí v průběhu dne tak, že je potřeba dva až třikrát denně odsávat mastnotu, protože se čelo začíná klouzat? Zní to nechutně, ale já nevim co s tim. Je to pořád horší a horší. S krémem bez krému s makeupem s pudrem bez pudru...všechno jedno. Že by pražský vzduch?
Mám už docela zásobu napůl využitých krémů atd, ale pořád ne a ne najít to pravé. Přemýšlím vážně nad tím meruňkovým olejem.

/díky za jakékoliv postřehy/ Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lakrimozita
321-600
321-600


Založen: 2.1.2014
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2014 11:39 am    Předmět: Citovat

Harik, ja to mám tiež...Zistila som, že pleť sa mi mastí viac, keď si dám púder, takže ho už nepoužívam a tiež sa mi zdá, že trochu pomohol jojobový olej. Dávam si ho na noc, ráno je pleť mastná poriadne, ale cez deň sa mastí trochu menej. Inak neviem, tiež som z toho občas riadne zúfalá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2014 12:13 pm    Předmět: Citovat

Problém s mastnotou i po otření několikrát za den jsem mívala hlavně s krémy, které už nyní nepoužívám. Došla jsem k závěru, že je to tehdy, když ta pleť nemůže dýchat... Pak je možná jedno, zda použiješ nějaký make-up, BB krém, nebo pudr, ale najít ten pravý, který by tohle nezpůsoboval.
Na mastný obličej se mi velice osvědčil jojobový a hroznový olej. Meruňkový jsem ještě nezkoušela, tak nemohu říci, ale jelikož má být lehký, bude fungovat jako hroznový.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2014 3:52 pm    Předmět: Citovat

Harik: On ten merunkovy olej spis ... ja nevim, na chvili zmatni to jo (kdyz se to neprezene), ale ja mam spis problem ze at se cimkoliv natru, zacnu se "potit" ... proste se ta kuze uplne zvencne, dokud to nesmyju a pak je zas ponekud vysusena ... kdyz nepatlam nic, tak je relativne v pohode.

A je fakt, ze sem si na 4 kapky merunkoveho oleje dala 1 kapku tea tree ... mozna i to tam hraje svoji roli.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2014 5:19 pm    Předmět: Citovat

já jsem dřív také trpěla na mastnou pleť ( i vlasy). Paradoxně mi pomohly hydratační krémy. Mohla to být náhoda, byla jsem v pubertě. Teď mám pleť smíšenou až suchou. Každopádně teď zastávám názor, že když se něco moc mastí, tak je potřeba to hydratovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2014 8:25 pm    Předmět: Citovat

zanet, nemyslím, že je to náhoda, myslím, že to, že se pleť přehnaně mastí, znamená, že vysušená, málo hydratovaná.... takže souhlasím s tebou Smile
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2014 5:53 pm    Předmět: Citovat

Ja mam vetsinu casu plet v pohode, priserne se zacne mastit ve chvili, kdy na ni temer cokoliv napatlam Mad potvora jedna ...

Ale prosla jsem svoji paletu nejruznejsich zbytku oleju, jelikoz jsem letos jiz zahajila "grilovaci" sezonu a zjistuju, ze hroznovy olej po opalovani vubec neni spatny ... kdyz se jim namatlam jeste mokra ve sprse, tak ho snese i muj urazlivy gesicht a dokonce ani moc neremca Twisted Evil Tomu se rika uspech. Twisted Evil

Vzhledem k cene je to skutecne levny poopalovaci prostredek Embarassed protoze spotreba je celkem minimalni Twisted Evil
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svejnohova
161-320
161-320


Založen: 15.1.2014
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2014 6:31 pm    Předmět: Citovat

já mám teda pleť obecně odjakživa spíš sušší..naopak jsem musela právěže v době náct používat hodně krémy.. noale..teď se to (ustálilo?) někde na pomezí normální, občas suchá a občas T-zóna (není to asi úplně přesně T-zóna ale zhruba ano).. no můj postřeh je tedy takový, že T-zóna má tendenci prudit hlavně pokud mám nebo na mě leze onemocnění chřipkového typu, dále pokud například sním čokoládu aj. ..a sice mastí se to hlavně přes noc.. pokud se hodně hýbu (tím pádem čistím) a dávám si záležet na zelenině atd. tak je to vklidu a pleť se nemastí a je čistá.. tedy u mě platí zdravá strava (nejlepší účinek na pleť mají kúry kdy se denně jí ledový salát..ověřeno), málo tuků, obličej (zónu) smývat jemným pleťovým mlékem na olejovém základě a ne moc často, příp. bylinky-řepík, vlašský ořech, šalvěj, nedráždit, jinak během dne jemně setřít obyč ubrouskem... a jinak na tuto zónu používám Alverde minerální make-up, spíš než že by pleti škodil, mám pocit, že tu zanícenou zónu léčí (+zakrývá což je geniální) uf, ještě že už je tady náběh na léto a místo T-zóny (zamračeného výrazu) se obličej vylaďuje na U-zónu (úsměv od ucha k uchu;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2014 7:30 pm    Předmět: Citovat

zanet napsal:
já jsem dřív také trpěla na mastnou pleť ( i vlasy). Paradoxně mi pomohly hydratační krémy. Mohla to být náhoda, byla jsem v pubertě. Teď mám pleť smíšenou až suchou. Každopádně teď zastávám názor, že když se něco moc mastí, tak je potřeba to hydratovat.
Taky mám mastné i vlasy. A snažím se hydratovat, ale ne a ne najít ten správnej krém.

A nevim co si myslet o tom, že se někomu pleť pod krémem potí, protože ten pocit mám někdy taky. Ale když nenamažu, nepřipadá make-up v úvahu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2014 8:20 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
... kdyz se jim namatlam jeste mokra ve sprse, tak ho snese i muj urazlivy gesicht a dokonce ani moc neremca Twisted Evil

Jo jo, u olejů je důležité dávat je na navlhčenou pleť. Teď při zpětném pohledu nechápu, jak jsem mohla skoro dva roky používat oleje na suchý obličej Rolling Eyes Laughing Ono mi to vůbec nepřišlo divné, že se nevsakovaly, to jsem brala jako jejich normální vlastnost... Jaké bylo moje překvapení, když jsem jednou zkusila naolejovat navlhčený obličej Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.