Pleťové oleje
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b94b1b8b2c0408caa4ed3b2b1945aa6cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2014 7:33 am    Předmět: Citovat

Poslední dobou zkouším zase oleje. Vyzkoušela jsem meruňkový - ten je pro mě málo hutný. Pak mandlový - ten je mnohem lepší, na většinu obličeje mi stačí, ale na oční okolí bych potřebovala něco ještě o trochu hutnějšího. Doporučily byste mi nějaký? Co se týče mastnoty, mám pleť asi normální nebo trochu sušší, co se týče vody, mám ji dehydrovanou, ale hlavně je hodně citlivá. Myslím, že ten o trochu hutnější olej bych určitě zvládla i na celý obličej na noc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2014 7:59 am    Předmět: Citovat

Veera napsal:
Jitt napsal:
... kdyz se jim namatlam jeste mokra ve sprse, tak ho snese i muj urazlivy gesicht a dokonce ani moc neremca Twisted Evil

Jo jo, u olejů je důležité dávat je na navlhčenou pleť. Teď při zpětném pohledu nechápu, jak jsem mohla skoro dva roky používat oleje na suchý obličej Rolling Eyes Laughing Ono mi to vůbec nepřišlo divné, že se nevsakovaly, to jsem brala jako jejich normální vlastnost... Jaké bylo moje překvapení, když jsem jednou zkusila naolejovat navlhčený obličej Smile


Ja je mohla patlat jak sem chtela, na mokrou, na vlhkou, na suchou, na vysusenou, na nahratou, na studenou ... a stejne mi to bylo kulovy platny Twisted Evil Az tedka .... tak uvidim, co se z toho vyvrbi. Very Happy
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2014 9:18 am    Předmět: Citovat

Meesha: Co zkusit arganový nebo šípkový? Ty by měly být výžiné docela dost. A oba dva se pokud vím dají koupit u Saloosu v těch 20 ml baleních s kapátkem... Což mi přijde šikovný, kdyby je člověk bral jenom na obličej, tak než by vypoužíval těch 50 ml...

Já teď taky přemýšlím, co nakoupit za oleje. Krém mám jeden od Alterry pro chvíle krize, kdy olej nestačí, ale jinak používám olej od Saloos, regenerační obličejový růže. Teď už mi dochází, dodělávám posledních pár kapek a nemůžu se rozhodnout, jaký koupit dřív. Nevím, jestli koupit nějaký jenom rostlinný, jako mandlový, meruňkový... Nebo další obličejový. Z těch onličejových mě hodně láká jasmín a argan revital. Mažu se jednou za čas a víc mi teď vyhovuje něco trochu hutnějšího, třeba santalový mě vysušoval nebo spíš prostě nestačil.
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2014 9:20 am    Předmět: Citovat

U arganového se bojím toho puchu, který ho předchází Very Happy A není šípkový jeden z těch nejvýživnějších? (Teda tak jsem si to myslela.) Měla jsem ještě třeba Ylangový olej, ale ten mi přišel dobrý v zimě, když nemrzlo, už na mě byl moc hutný. A ještě jsem zkoušela obličejový růžový regenerační olej, ale to byla katastrofa, ucpal mi snad všechny póry, co mám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2014 9:42 am    Předmět: Citovat

Je pravda, že o tom smrádku se šíří dost zajímavé "fámy". Very Happy
Nevím, neměla jsem ho, tak nemůžu posoudit. Hmm, pokud na tebe byl ylang i růže hutný, tak to bude chtít asi něco jiného, než argan a šípek. Z těch obličejových by nemusel být špatný třeba levandulový, ten mi přišel docela lehký a zároveň výživný. Mně ještě přišel fajn ten santal, mně nestačil, ale řešila jsem to tak, že jsem si kapala víc kapek. U růže mi stačí třeba 3 kapičky a u toho santalového jsem si jich kapala třeba 5-6 a šlo to. Ale mám pleť spíš sušší a dehydratovanou, zároveň se mi dost snadno ucpávají póry, ale to hlavně po krémech.
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2014 9:48 am    Předmět: Citovat

Tak to máme hodně podobný typ pleti Smile
Ok, asi dám na tvé rady a zkusím ten levandulový. Už jsem ho několikrát měla v ruce, ale nakonec jsem si vždycky vybrala nějaký jiný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2014 12:26 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Ja je mohla patlat jak sem chtela, na mokrou, na vlhkou, na suchou, na vysusenou, na nahratou, na studenou ... a stejne mi to bylo kulovy platny Twisted Evil Az tedka .... tak uvidim, co se z toho vyvrbi. Very Happy

Koukám, že tvojí pleti se jen tak něco nezavděčí Smile Třeba to teď bude lepší, hroznový olej je lehoučký, tak by nemusel dělat problémy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2014 1:19 pm    Předmět: Citovat

Veera: Na tu je nejlepsi jen tak voda bez mydla ... Embarassed To se ji libi nejvic, potvore. Vyjimecne syndet kdyz jsem zpocena ... jinac ani prd. Spis si myslim, ze jsem ji po zime dala zabrat tim, jak sem vlitla na slunko a tak je rada ze dostane aspon neco Laughing Twisted Evil potvora jedna nevdecna ... ale moje. Embarassed
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marvik
21-40
21-40


Založen: 4.12.2013
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2014 1:43 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, omlouvám se, že to vkládám sem, ale nenašla jsem téma, které by se mé otázce věnovalo Smile Pokud jsem ho přehlédla, opravdu se omlouvám a budu ráda za přesměrování. Chci se zeptat, jaké oleje používáte vnitřně na kvalitu vlasů?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2014 4:42 pm    Předmět: Citovat

Marvik - dýňový je fajn nebo třeba mandlový, používám je do salátů, myslím, že jsou dobrý celkově, nejen na vlasy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.