Dřevárny, larpy a podobné nekovové mlácení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Historie
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f5300c1fb2c244f86eb3fc0a310e5f02Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Laire
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 26.7.2009
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 10:23 pm    Předmět: Citovat

Chatny napsal:
ládování se snikrskama ve stanu


cože? Laughing Pardon, že vám do toho lezu, ale tohle nechápu.. To máte nějaký ultra LF systém či co?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2010 7:53 am    Předmět: Citovat

Laire napsal:
Chatny napsal:
ládování se snikrskama ve stanu


cože? Laughing Pardon, že vám do toho lezu, ale tohle nechápu.. To máte nějaký ultra LF systém či co?

No my na našem larpu, co pomáhám organizovat máme herní jídlo, i na jinym larpu kam jezdim je herní jídlo. Dost mi to vyhovuje, obohacuje to herní atmosféru atd... A tam kde je jídlo neherní, tak se mi nelíbí, když někdo si veze tašku plnou takovejhlech věcí. To si můžeš rovnou zůstat doma. Jako neřeknu, něco malýho když člověk šilhá hlady a není čas, tak si i sama dám, ale vaděj mi extrémi s colou, snickrskou a cígem v pusem....naopak se těším na večerní vaření jídla v ešusu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2010 7:54 am    Předmět: Citovat

hanazykova napsal:
Zdá se, že jsme na tom asi stejně Smile
Naštěstí jsem dostala kontakt na jednu hrozně příjemnou dívčinu Smile Která už tam dlouho hrává elfku, tákže mě snad vezme pod svá ochraná křídla Smile

Paráda....!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laire
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 26.7.2009
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2010 8:10 am    Předmět: Citovat

Chatny napsal:

No my na našem larpu, co pomáhám organizovat máme herní jídlo, i na jinym larpu kam jezdim je herní jídlo. Dost mi to vyhovuje, obohacuje to herní atmosféru atd... A tam kde je jídlo neherní, tak se mi nelíbí, když někdo si veze tašku plnou takovejhlech věcí. To si můžeš rovnou zůstat doma. Jako neřeknu, něco malýho když člověk šilhá hlady a není čas, tak si i sama dám, ale vaděj mi extrémi s colou, snickrskou a cígem v pusem....naopak se těším na večerní vaření jídla v ešusu


Hm no proč ne, vaše věc.. Já mám asi jiný priority než řešit čokoládový tyčinky. Dokud neburžoustíš s gotičákem a vaříš v moderním ešusu, tak se nějaká snikrska, kor v tom moderním stanu, dost ztratí. Každopádně nás to včera docela pobavilo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ewelinn
41-80
41-80


Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: ne duben 03, 2011 5:56 pm    Předmět: Citovat

Tak k tomuto bych se ráda dostala mnohem blíže... Doufám že se mi to poštěstí. Laughing Zatím mám jen možnost pozorovat a obdivovat z dálky.. Surprised Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2011 8:43 am    Předmět: Citovat

Ono to vážně má něco do sebe, když s goblinama postavíme stany z odrbaných plachet, vaříme v kotli a jíme z dřevěných misek, nikde žádné igelity, plasotové láhve ani plechovky, prostě ta akce nabere hned jinou atmosféru. A obejít se jeden víkend bez těchhle moderních "vymožeností" zas takový problém není. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ewelinn
41-80
41-80


Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2011 11:42 am    Předmět: Citovat

Gina napsal:
Ono to vážně má něco do sebe, když s goblinama postavíme stany z odrbaných plachet, vaříme v kotli a jíme z dřevěných misek, nikde žádné igelity, plasotové láhve ani plechovky, prostě ta akce nabere hned jinou atmosféru. A obejít se jeden víkend bez těchhle moderních "vymožeností" zas takový problém není. Very Happy


To bych řekla! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanazykova
41-80
41-80


Založen: 5.2.2009
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2011 11:45 am    Předmět: Citovat

Neechystá se někdo z vás na Kahlu děvčata? n_n
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: út září 13, 2011 1:03 pm    Předmět: Citovat

Dívčiny...jedu na tenhle http://usvit.thilisar.cz/

chci jet asi za upírku a je to můj první larp. Nějak si nevím rady s kostýmem a ocenila bych i nějakou radu navíc od zkušenějších Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aeneas
21-40
21-40


Založen: 7.10.2013
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: st říjen 09, 2013 7:08 pm    Předmět: Citovat

Hoj, Dělal jsem šerm před asi 6 lety a tehdy jsem kvůli nestíhání do školy musel zkončit Evil or Very Mad
Nicméně mám v plánu se k tomu vrátit. Nedělal někdo odsud náhodou(nebo nedělá stále) šerm z Brna Bystrce? Znáte někdo tvora jménem Azrik? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.