Přírodní kosmetika s hennou
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0d32ff27ba8480a348daa309e4dc1ff6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 9:54 pm    Předmět: Prirodny balzam od firmy Henna Citovat

Cafte,
chcel som sa opytat,ci mate niekto skusenosti s tymto balzamom na vlasy :
http://www.henna-info.cz/index.htm
Ja ho pouzivam,a mozem povedat,ze moje vlasy vyzeraju zdravsie a pevnejsie.Len kdesi som cital,ze je to balzam,ktory obsahje karcinogeny.Co moze byt na tom pravdy???? Question Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 10:41 am    Předmět: Re: Prirodny balzam od firmy Henna Citovat

Deather666 napsal:
Cafte,
chcel som sa opytat,ci mate niekto skusenosti s tymto balzamom na vlasy :
http://www.henna-info.cz/index.htm
Ja ho pouzivam,a mozem povedat,ze moje vlasy vyzeraju zdravsie a pevnejsie.Len kdesi som cital,ze je to balzam,ktory obsahje karcinogeny.Co moze byt na tom pravdy???? Question Rolling Eyes


Od té kosmetiky používám hennu, šampon a i tento balzám
(pouze někdy, jen na konečky a spláchnout)
A jsem s tou firmou velmi spokoje,a ač asi nebdue na 1oo% přírodní,
mě záleží na tom, že to není pro mě tak agresivní produkt, a ani absolutní chemie.
Takže doporučuji, pokud vyhovuje. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 11:23 am    Předmět: Re: Prirodny balzam od firmy Henna Citovat

Tak to som rad,mne totiz tiez mi vyhovuje ten balzam.Sampon som este nemal,ale vonal som ho.Neako divnu vonu to ma.Ale to nevadi..A nevies,co je pravdy na tom,ze je to karcinogenne?? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 1:07 pm    Předmět: Re: Prirodny balzam od firmy Henna Citovat

To opravdu nevím,ale podle mne to bude zas jen nějaká fáma... používala to několik let sestra i mamka, krom mne, tu kosmetiku zbožňuje i muj kamarád a především i přítel, jak hennu, tak především šampon (regenerační, nikoli ten proti lupům, ten nemáme ozkoušený) ale jiný pomalu ani nechtějí už Laughing
Kdyby v tom bylo něco špatného, jistě bychom na to již přišli. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 1:16 pm    Předmět: Re: Prirodny balzam od firmy Henna Citovat

Mno tak potom je to ok,nie je to skodlive,ako som to cital..Fuu to som rad,lebo toto je jediny balzam,ktory mi fakt sadol.A v kombinacii s Timoteiom s vytazkami z Henny su moje vlasy take prijemne... Cool Cool Cool Wink Mozno sa necham nahovorit aj na ten regeneracny sampon. Cool Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 4:52 pm    Předmět: Re: Prirodny balzam od firmy Henna Citovat

Timotei jsme mému milému langusťáčímu příteli vymluvila, nesnáším tu firmu, ale to je už muj osobní názor, a navíc jeho vlásky jsou ted nesrovnatelné, za rok, co spolu jdme mu vyrostli neuvěřitelně, měl je na ramena a ted je má téměř na prsa, závidím, ale i kochám se, mnam:o)
Fakt myslím, že není čeho se bát, tu firmu mám ráda a s čistým svědomím ji doporučuji, pokud ti sedne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 6:49 am    Předmět: Re: Prirodny balzam od firmy Henna Citovat

To za ako dlho mu narastli tak dlhe vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 10:09 am    Předmět: Re: Prirodny balzam od firmy Henna Citovat

No, tak rostou mu jak splašený, bych taky potřebovala...
Sám říká, že se mu rozrostly hodně po henně... tak na tom asi něco bude.. a já, ať henuji jak často chci, nerosotu mi skroo vubec Sad
Někdo má hold štěstí, obzvláště ti, jenž se o ty vlasy moc nestarají, to je něco, abych jej dokopala k tomu, aby se vubec učesal Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 10:28 am    Předmět: Re: Prirodny balzam od firmy Henna Citovat

To ja zas mam dost jemne vlasy a nerobia dost dojem objemu...A aj dost pomaly rastu.Myslis ze po tom sampone by mi aj zhustli a aj sa rozrastli??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 10:39 am    Předmět: Re: Prirodny balzam od firmy Henna Citovat

Já ten šampon používám, aby mi déle vydržela henna, přítel jej používá, neb po něm nemá lupy a má vlasy huňatější, ale to je asi jak u koho, to jistě víš od pár vyzkoušených přípravků sám, že působí na každého jinak, o tom se tu i ostatně dočítáme dnes a denně Smile
Ale stojí tot ak 50,- takže to není zas taková investice a pokud to chceš vyzkoušet, proč ne...
Mě na růst nějak nepoamhá poslední dobou nic, chybí mi tak kolem 10cm do délky nejdelších pramínků po pás, a.... nějak se k té magické hranici nemohu dostat, snad pomůže lopušák, který jsem si nedávno pořídila...jinak vlasů také nemám zas tak moc, mohli by být hustší, takže nejsi sám... na to pomáhá jediné - nepoužívat moc pečujících přípravků, proto přírodní šampony (mimo to po těch drogerkových mě hrozně kouše většinou halva nebo padají vlasy, nevím, jsem taková postavička co kolem sebe nesnese moc chemie, i když tahle kosmetika není taky 1oo% přírodní) proto kondicionery nepoužívám a když už, tak ten Henna a jen na konečky (5-10cm konce) a pořádně opláchnout, raději mám proti suchým konečkům oleje... obzvláště kokosový, je skvělýSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.