Korzety
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 75, 76, 77, 78  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c935cb8299e13dd9cf3f77fa501009d5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Romanka
81-160
81-160


Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2012 8:40 am    Předmět: nový korzet :) Citovat

Tak se podělím o svůj nový, druhý korzet, šila ho Silky Jane, což už ste možná registrovaly u mě nebo u ní na profilu Smile https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1109213779376.2016522.1497786482&type=3 posledních asi 9 fotek Smile
_________________
Smrt je pro mnohe z nas brana pekel, ale jsme na ceste ven, ne dovnitr. G.B.Shaw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2012 3:14 pm    Předmět: Citovat

Romanka len ticho závidím, Jane odviedla krásnu prácu určite si veľmi šťastná že máš tak krásny korzet Wink

chcela by som podobný ale v zelenom prevedení Sad
_________________
Fantazia je nevycerpatelnym stvoritelom novych svetov...

http://www.facebook.com/ManthenielPhotography
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2012 9:23 pm    Předmět: Citovat

Krásnej!
_________________
www.medicalem.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: so září 22, 2012 10:09 pm    Předmět: Citovat

Vlčica, určitě něco seženeš na internetu, co by se ti líbilo..

nebo bych ti ho ušila a poslala na Slovensko Smile

jinak jsem propadla "mánii".. ušila jsem si další, už 3. - tenktokrát přes prsa.. pořád je to co dotahovat, vždycky přijdu na něco nového, že by to šlo udělat lépe, hezčeji... takže za pár let asi budu mít pěknou sbírku Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chabriela
41-80
41-80


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2012 10:58 am    Předmět: Citovat

medunka napsal:
Jinak co se týče té holky, co jí korzet na skoliózu údajně pomáhá, tak jsme to tehdy prověřovali. Holka tvrdila, že jí nějaký ortoped z Motola korzety chválí a je nadšen, jak jí to rovná páteř. A taky, že rodiče ji v tom podporují a korzety jí platí. Holce je 16 let, léčí se se skoliózou a má stažení -12 cm a chce větší. My jsme ale nenašli jediný důkaz, že by její tvrzení byla pravdivá. Jméno lékaře nechtěla sdělit a to, co psala na FB naznačovalo, že se její mamince tak velké stažení moc nelíbí.
Navíc Riwaa, jak my všichni víme, dělá pouze historické střihy s velkým výběrem na zadním díle, takže páteři to moc dobře nedělá. Existují i tzv. moderní korzety - tedy střihy, které se v historii nikdy nedělaly a jsou přizpůsobené pohodlností dnešním ženám. Ty páteř tolik nedeformují. Ale u nás je dělaly jen Sundaymorning, které momentálně nešijí. Čekám na novou generaci českých korzetiérů, která se do toho pustí.

To jsem rada, ze jste si me proverovali.. O mne beze mne Very Happy.
Je vzdycky vtipne, ze probihaji tato patrani bez jakehokoliv kontaktovani a overovani.. Jo, kdysi mi prisla jedina zprava na fb (ach jak relevantni). A jsem taky rada, ze stalkeri si me zkontrolovali na Facebooku..
Ta holka jsem ja a me soukromi je ma vec.. Je vtipne na tyhle veci prichazet postupem casu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2012 5:30 pm    Předmět: Citovat

Chabriela napsal:
medunka napsal:
Jinak co se týče té holky, co jí korzet na skoliózu údajně pomáhá, tak jsme to tehdy prověřovali. Holka tvrdila, že jí nějaký ortoped z Motola korzety chválí a je nadšen, jak jí to rovná páteř. A taky, že rodiče ji v tom podporují a korzety jí platí. Holce je 16 let, léčí se se skoliózou a má stažení -12 cm a chce větší. My jsme ale nenašli jediný důkaz, že by její tvrzení byla pravdivá. Jméno lékaře nechtěla sdělit a to, co psala na FB naznačovalo, že se její mamince tak velké stažení moc nelíbí.
Navíc Riwaa, jak my všichni víme, dělá pouze historické střihy s velkým výběrem na zadním díle, takže páteři to moc dobře nedělá. Existují i tzv. moderní korzety - tedy střihy, které se v historii nikdy nedělaly a jsou přizpůsobené pohodlností dnešním ženám. Ty páteř tolik nedeformují. Ale u nás je dělaly jen Sundaymorning, které momentálně nešijí. Čekám na novou generaci českých korzetiérů, která se do toho pustí.

To jsem rada, ze jste si me proverovali.. O mne beze mne Very Happy.
Je vzdycky vtipne, ze probihaji tato patrani bez jakehokoliv kontaktovani a overovani.. Jo, kdysi mi prisla jedina zprava na fb (ach jak relevantni). A jsem taky rada, ze stalkeri si me zkontrolovali na Facebooku..
Ta holka jsem ja a me soukromi je ma vec.. Je vtipne na tyhle veci prichazet postupem casu.


Kontaktování a ověřování proběhlo několikrát. Vždyť jsi dokonce souhlasila, že o tom poskytneš rozhovor na blog, ale po pár rozhovorech přes skype to nějak vyšumělo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna2
81-160
81-160


Založen: 8.10.2012
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2012 9:44 pm    Předmět: Citovat

Ahojte holky, potrebovala by som poradiť. Zhruba pred rokom som si zaobstarala jeden kúsok, kombinácia plastových a oceľových kostíc. Kupovala som si ho kvôli chrbtici, lebo sa stále krútim a všelijako ohýbam a nedokážem sedieť rovno, v čom mi aj pomohol. Problém je s prsiami. Teda bol lebo som sa po neúspešných pokusoch rozhodla inkriminovanú časť odstrániť Laughing
Ale rada by som si kúpila ďalší. Tento mal tvarovanú časť na prsiach, no nikdy sa mi nepodarilo do toho tie prsia tak pekne zašnurovať. Vždy to pôsobilo tak rozliato a z mojich solídnych C-čiek boli pričapené A-čka Very Happy Zasa väčší korzet nechcem, aj tento som musela prešívať a zužovať aby som sa v ňom cítila dobre, maximálne stiahnutie bolo tuším 8cm v páse, viac sa nedalo, lebo zadné časti sa mi už prekrývali.

Ako to riešite vy? Nosíte pod korzetom podprsenku? Ďakujem za odpovede
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2012 9:55 pm    Předmět: Citovat

Dá se přece ušít korzet pod prsa Wink Ony jsou jaksi korzety známé tím, že ty vysoké prostě prsa splácnou a když nemá ženská tyk čtyřky, tak to nevypadá úplně košer (něco jak Gwyneth Platrow v Zamilovaném Shakespearovi).
A když máš ten nízký korzet, tak ano, potom k tom upodprsenku.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna2
81-160
81-160


Založen: 8.10.2012
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2012 10:19 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Dá se přece ušít korzet pod prsa Wink Ony jsou jaksi korzety známé tím, že ty vysoké prostě prsa splácnou a když nemá ženská tyk čtyřky, tak to nevypadá úplně košer (něco jak Gwyneth Platrow v Zamilovaném Shakespearovi).
A když máš ten nízký korzet, tak ano, potom k tom upodprsenku.


Ehe, takže problém nie je v mojom prijímači Laughing Tak sa teda budem musieť zmieriť s tým pod prsia Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2012 10:28 pm    Předmět: Citovat

HLavně jestli jsi ho kupovala jako konfekci, tak je poměrně jasné, že ti úplně neseděl.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 75, 76, 77, 78  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.