Šití
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=db8f7c949aeacc50260e2be746dcb682Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: so březen 14, 2015 11:08 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím. Ale občas mi to vyřazování přišlo nespravedlivý i v minulých kolech a minulých sériích.
Škoda, že je to vyřazovací soutěž, mohli by to udělat bodovací a na závěr sečíst body. U některých zadání jsem litovala, že se nemůžou vyřádit někteří dřívější účastníci. Třeba Paul a avantgardní šaty, to by mohlo mít grády Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: ne březen 15, 2015 11:19 am    Předmět: Citovat

Já jsem teda teď dokoukala tu druhou sérii.
Spíš jsem vysledovala, že ty lidi jsou na sebe hodný, nebo si i poradí a tak, ale to je trochu oot.

Musím si postěžovat, jaký jsem lempl, protože mám rukodělné věci na disku halabala a nechce se mi je dávat do kupy :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: ne březen 15, 2015 11:59 am    Předmět: Citovat

Tak jsem zkoukla třetí sérii a dál už se asi koukat niky nebudu. Bylo to tak nefér. Anglicky moc neumím, tak jsem pochytala jen pár slov a hodnotila podle toho, co vidím. Já jsem to přála tomu vojákovi, protože jeho výkon skrz celou soutěž byl nejvyrovnanější a kdyby se do bodovalo, byl by suveréně vyhrál. Ten mladší to párkrát zbabral a něco ani nedošil. Fajkt nechápu, jak to mohl vyhrát. Confused
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: ne březen 15, 2015 10:10 pm    Předmět: Citovat

Holt hodnotí opravdu po kolech no...já mu to i docela přála (ikdyž je pravda, že jinak z nich byl asi nejslabší,ale to poslední kolo se mu opravdu povedlo nejvíc).
Jinak se mi taky nejvíc líbí jak jsou tam na sebe milí a celkově je to takový balzám na nervy...takže o vítěze mi ani tak nejde Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: so říjen 17, 2015 2:21 pm    Předmět: Citovat

Obnovuju téma... potřebuju radu se šicím strojem, jsem totál amatér, kterej sotva zvládne přišít knoflík a šicí stroj viděl akorát na obrázku.
Vymyslela jsem si dárek k vánocům, nadchl mě tento šicí stroj: http://sici-stroje.heureka.cz/guzzanti-gz-110/specifikace/#section
jelikož tomu nerozumím, kritéria pro mě jsou cena, barva a kladné recenze.
Ráda bych slyšela názor, jestli je to vhodné pro úplného laika.

Chtěla bych se naučit šít, jelikož mám nestandartní děti (na výšku ok, ale jsou hubené) takže všechny kalhoty jim padají, ráda bych se to naučila jim spíchnout něco na míru...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: so říjen 17, 2015 8:30 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, já mám tento:
http://www.domacitechnika.cz/produkt/singer-2259-tradition
Mám ho přes dva roky a funguje perfektně. Je sice o něco dražší než ten co jsi odkazovala ty, ale zase to ber tak, že šicí stroj si nekupuješ na pár let. Já věřím, že tento mi vydrží víc než 10 let. Navíc Singer je klasika - známá značka, případně si myslím, že má cenu ho nechat i opravit, nebo na něj seženeš lépe nějaký náhradní díl, kdyby bylo potřeba (než na nějaký "no name"). Také náhradní špulky na spodní nítě není problém sehnat, víceméně v každé galanterce. Ovládání je velmi jednoduché i pro začátečníky, provedení kvalitní, kryty jsou sice plastové - ale řekla bych, že z bytelného kvalitního plastu. Výměna spodních nití je velmi jednoduchá. Je to ideální stroj pro domácí šití. A když se časem naučíš šít lépe, také neurazí. Má i pružný steh, takže s ním můžeš šít i elastické materiály. Několik klasických a několik efektních stehů, které se hodí třeba na ozdobu, při šití dětského oblečení apod. Za mě je tento stroj jednička !
Toliko můj názor Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt říjen 22, 2015 5:45 am    Předmět: Citovat

Díky za názor, o singeru jsem uvažovala, to je taková známá značka, tak tím se asi nic nepokazí (nebo moje mamka vychvaluje luczniky) ale mě právě zaujal tento, jak cenou, tak barvou i pozitivními recenzemi, a má i overlock! (ač si nejsem jistá co to je, tak každej stroj to nemá Very Happy)
Právě bych potřebovala, jestli by se mi na něj nemrknul někdo, kdo tomu rozumí, a řek mi, jó, za ty prachy je dobrej, ber ho, nebo že je to šunt..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt říjen 22, 2015 7:49 am    Předmět: Citovat

nemá aoverlock. Má overlockový steh, je to tam v poradně nekolikrát napsáno. stejně tak i to, že se na něj neprodávají náhradní díly. nešiju, ale nevzala bych


"Má overlock nebo ne ??

V popisu máte, že ho nemá a potom v bližším popisu máte, že ho má.... Tak co je pravda ?
Děkuji za odpověď."

Dobrý den
Owerlock: NE = tento šicí stroj není owerlock.

V bližším popisu máte uvedeno, že šicí stroj má owerlockový steh, čili že disponuje pružným, začišťovacím stehem, který napodobuje funkci začištění na speciálním stroji owerlok, rozhodně však začištění není srovnatelné s šicím strojem typu owerlock."


Edit:

Prošije tento stroj více vrstev a také džínovinu? Děkuji

Ráj šití

29. ledna 2013 - Oficiální zástupce obchodu Ráj šití

Dobrý den, takto levný stroj není na šití více vrstev rifloviny konstruovaný. Na to jsou vhodné stroje až kolem 5 tis. Kč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: čt říjen 22, 2015 8:01 am    Předmět: Citovat

Janulo, já bych do něj asi nešla, radši bych obětovala nějakou korunu navíc za něco osvědčeného. Jinak - říkala jsi, že se ti líbí i barva, ale u toho stroje píšou, že barva je černá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt říjen 22, 2015 8:18 am    Předmět: Citovat

Ha.. jsem nečetla asi dost podrobně... díky
jsem mimo.. jaký je rozdíl mezi overlockem a overlockovým stehem??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.