Vlákno Vyměním/prodám?
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b63009c470b9f7279d18a1c6429383c9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 8:54 pm    Předmět: Vlákno Vyměním/prodám? Citovat

Zdá se mně, že v bazaru je na to, kolik nás je, docela málo inzerátů. Také jsou tam dost staré inzeráty, nevím, jestli jsou pořád aktuální nebo se nedají smazat. Možná by bylo úspěšnější samostatné vlákno jako na jiných fórech? Na fórech EDM nebo TLHC mizí nabízené předměty dost rychle, možná i díky tomu, že jde primárně o výměnu a jen občas prodej. Zvlášť když má někdo víc různých předmětů, připadá mně přehlednější mít je v jednom seznamu i s tím, za co je vymění, než rozdělené do kategorií.
Co si o tom myslíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 8:40 am    Předmět: Citovat

Mě se zdálo, že i v nějakých vláknech o něčem se dá sem tam zahlídnout nějaká nabídka, teď nedávno jem jendu viděla, nevím kde, tak možná lidem přijde jedodušší/přirozenější to nabídnout na fóru, které s tím výrobkem nějak souvisí... Nebo je to prostě jednodušší, napsat to do fóra. Kdyby bylo samostatné vlákno, myslím, že by lidé nabízeli víc, hlavně na tu výměnu by to bylo lepší, to v bazaru moc nejde. Snad by v tom nebyl nepořádek, no...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 12:40 pm    Předmět: Citovat

Jestli tu vic lidi napise, ze jsou v poho s tim to udelat ve foru, muzeme bazarek zrusit nebo pozastavit, dokud se ty vymeny nerozjedou nejak vice, treba.
a.
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 7:58 pm    Předmět: Citovat

Mě se nápad jednoho takového inzertně-burzovního vlákna líbí, protože na hodně forech, kam se dívám, ho mají. Nabízí tam cokoli, nějakou kosmetiku, knížky, prostě co kdo koupí a nehodí se mu to atd. A bazárek bych nechala, uvidí se, třeba se ještě rozjede. Je pravda, že do vlákna se koukne víc lidí než do bazárku, tam to nějak schází na úbytě...a jedno vlákno ve foru navíc, co to je, že...Takže já jsem rozhodně pro Smile
(a třeba tam někdy ukořistím něco zajímavého Very Happy )
p.s - ten název Vyměním/Prodám prosím nechat, ten je dobrý, stručný jasný výstižný Smile Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 8:03 pm    Předmět: Citovat

Já nevím, já jsem zatím vždycky všechno z bazárku udala, ale je fakt, že tam moc lidí nekouká a je to poznat...
proti takovému vláknu nic nemám, jenom mám strach, že to bude poněkud chaotické... ale třeba ne, nikdy jsem takové vlákno nikde nezkoumala
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 8:48 pm    Předmět: Citovat

Souhlas s Déscantes - název vlákna nechat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 10:24 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:

proti takovému vláknu nic nemám, jenom mám strach, že to bude poněkud chaotické... ale třeba ne, nikdy jsem takové vlákno nikde nezkoumala


Ony začnou být chaotické, když se ve vlákně řeší samotná výměna a někdo svůj příspěvek edituje a někdo napíše nový s aktualizovaným seznamem. Kdyby svůj příspěvek editoval každý a výměna se řešila soukromými zprávami, mohlo by být přehledné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 8:47 am    Předmět: Citovat

Mě se ten nápad moc líbí, do bazárku taky moc nechodím. Je lepší se dohodnout osobně na vlákně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 6:51 pm    Předmět: Citovat

Pokud budou inzeráty pěkně pohromadě a ne rozstrkané po nejrůznějších tématech, tak to bdue fajn. Bohužel, bazárek se IMHO moc neosvědčil, je příliš odstrčený od ostatního dění.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 7:31 pm    Předmět: Citovat

Taky si myslím, že se nějak moc nebazárkuje, samostatné vlákno bdue fajné, tak nějak to bude víc žít a když se výměny a prodeje budou řešit přes SZ, tak by v tom neměl být nepořádek, Marion - dobrej nápad s těmi SZ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.