Hennaplus
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=317ed73ad53c318bc3a12d488756166bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 10:57 am    Předmět: Hennaplus Citovat

Našla jsem novou značku henny (www.organictime.cz/e-shop/novinky.html?limit=30&p=2). Neuvádějí složení, což na mě nepůsobí důvěryhodně, ale mají ji na stránkách, kde jinak prodávají jen přírodní kosmetiku. Mají tři druhy, dlouhotrvající barvu, práškovou přírodní barvu a krémovou přírodní barvu. Tu první nemám odvahu zkoušet, navíc je nejdražší, ale prášková vypadá dobře. Měli jste ji už někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: st říjen 21, 2009 8:10 am    Předmět: Citovat

no pouze tam píšou, že neobsahuje chemické složky, ale to složení by mě taky zajímalo ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marlene
161-320
161-320


Založen: 13.3.2009
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2009 11:43 am    Předmět: Citovat

Do Organic time v Brně chodím, tak vám na to příště mrknu a dám vědět. Na obalu složení tajit nemohou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2009 12:25 pm    Předmět: Citovat

Nevím, ale u té DLOUHOTRVAJÍCÍ mají i odstín velmi světlá blond a ultra blond, uvádějí že zesvětluje, takže já osobně si myslím, že z henny v těch barvách bude velmi málo asi jako granátového jablka v Garnieru Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2009 11:09 am    Předmět: Citovat

dneska jsem našla, že tuhle hennu mají nově na najádě. zkoušeli jste už ji někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poupátko
161-320
161-320


Založen: 30.3.2007
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: so prosinec 26, 2009 12:47 pm    Předmět: Citovat

Zaujaly mě i ty jejich šampony a kondicionéry. Prosím prosím nezkoušel někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jjanca06
8-20
8-20


Založen: 25.10.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 6:55 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, tak jsem vyzkoušela tu dlouhotrvající barvu, odstín tmavě měděná hnědá a závěry jsou následující:
1) potvrzuju podezření z.pepy, s hennou to nemá nic moc společnýho, je to čistě chemická barva s troškou cassie na bůhvíkolikátým místě složení
2) barva krásná, jen je trochu víc do červena než jsem čekala - mám tmavě hnědé vlasy a i tak je spíš hodně tmavě červená než hnědá (časem snad hodím foto do galerie)
3) co se kvality vlasů týče, nic ošklivýho mi s vláskama neprovedla (dávala jsem ji jen 4 týdny po henně takže jsem měla trochu obavy, jestli to spolu nějak nezreaguje), ale nevím jestli je tenhle poznatek obecně platnej, protože moje vlasy snesou skoro cokoli, aniž by se to na nich nějak výrazně podepsalo Very Happy Wink

edit: tak jsem nafotila výsledek, fotky jsou v galerii Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elyssea
41-80
41-80


Založen: 11.1.2010
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2010 3:41 pm    Předmět: Citovat

ted mám tuhle hennu na hlavě tak držte palce:-D koupila jsem tmavě hnědou at to nějak chytne, snad nevadí že nedodržim jejich předepsanou dobu působení - 5min až 1,5 hod. to je dle mě hloupost ... aspon tři hodky to nechám.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elyssea
41-80
41-80


Založen: 11.1.2010
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2010 3:44 pm    Předmět: Citovat

co všichni říkají že je to cheime? vždyt neni, klasická henna jako každá jiná, i dle složení na krabičce, já tam mám plus indigo teda. možná myslíte ty barvy-mají i řadu chemických barev:-) lidi to mate:-) http://www.krasa.cz/prirodni-praskova-barva-colour-powder.html tohle mám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2010 7:39 pm    Předmět: Citovat

Elyssea napsal:
co všichni říkají že je to cheime? vždyt neni, klasická henna jako každá jiná, i dle složení na krabičce, já tam mám plus indigo teda. možná myslíte ty barvy-mají i řadu chemických barev:-) lidi to mate:-) http://www.krasa.cz/prirodni-praskova-barva-colour-powder.html tohle mám


A co takhle si přečíst první příspěvek a otevřít odkaz co poslala Marion Question ????http://www.organictime.cz/e-shop/novinky.html?limit=30&p=2

(
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.