Hennaplus
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f479fc87e4a739e1e299b991ff5a2932Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Noctifer287
161-320
161-320


Založen: 7.9.2009
Příspěvky: 212

PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2011 7:02 pm    Předmět: Citovat

http://www.organictime.cz/e-shop/hennaplus-dlouhotrvajici-barva-cervena-henna-html.html

Zkoušel někdo tuhle? Hledám nějakou šetrnou červenou barvu na vlasy protože henna z DM mi vůbec nechytá, tak nevím jestli by chytlo tohle pěkně...
_________________
"Touha po dokonalosti je zabij??kem lidsk?© du??e." B.D.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2011 7:12 pm    Předmět: Citovat

Noctifer287 napsal:
http://www.organictime.cz/e-shop/hennaplus-dlouhotrvajici-barva-cervena-henna-html.html

Zkoušel někdo tuhle? Hledám nějakou šetrnou červenou barvu na vlasy protože henna z DM mi vůbec nechytá, tak nevím jestli by chytlo tohle pěkně...


tak toto je jak klasická barva, takže to ti chytne.
henna z dm není moc kvalitní, nějaká lepší by ti nejspíš chytla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martulinecek
161-320
161-320


Založen: 14.1.2011
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: út leden 24, 2012 1:13 pm    Předmět: Citovat

ahojte dneska jsem náhodou narazila na tohle: http://www.alpik.cz/henna-plus-zesvetlujici-sprej-na-vlasy-s-hermankem-150-ml/d-71137/ myslíte že by to mohlo pomoct na odrosty? (přes zimu jsou odrosty tmavé ale přes léto zesvětlají) není to sice nejpřírodnější řešení ale myslím že je to lepší než odbarvování...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út leden 24, 2012 1:20 pm    Předmět: Citovat

S parabeny se teda nemazou Laughing

Zkusit to muzes Smile melo by to byt jemnejsi nez citronperoxid (tam ma ten peroxid tak 3%) ale nepouzivala bych to moc casto, aby se ti vlasy nevysusily ... a po procedure bych jim doprala nejakou tu hydratacni masku.

Ale dodrzovala bych navod k pouziti, jestli jsi barvena, tak bych do toho radsi nesla ..
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martulinecek
161-320
161-320


Založen: 14.1.2011
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: út leden 24, 2012 1:29 pm    Předmět: Citovat

no odbarvený mám konce ale už něco odrostlýho mám tak na odrosty by to snad šlo... jako parabenů je tam dost dyby to bylo přírodnější tak to beru hned Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út leden 24, 2012 1:31 pm    Předmět: Citovat

Ja bych to zkusila Smile V pripade "neuspechu" nebo vysusenych delek bych to odlozila na pozdeji, az ti to jeste trochu poporoste ... pochybuju, ze by se to zkazilo Wink
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martulinecek
161-320
161-320


Založen: 14.1.2011
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: út leden 24, 2012 1:54 pm    Předmět: Citovat

jako už nějak rok nebarvím ale s mým šnecím tempem růstu zas tak moc nepovyrostli, ale zas si říkám že je tam aspon trocha panthenolu takže by to mělo trochu vyživit vlasy ne? a když sme u toho dá se tahle kosmetika sehnat někde v Brně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út leden 24, 2012 1:55 pm    Předmět: Citovat

Tak to bohuzel moc neporadim ... Sad Ja se po ni nikdy neshanela, takze nevim Sad
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
minona
81-160
81-160


Založen: 28.9.2009
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2012 6:47 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si ten blond sprej objednala kdesi přes net, protože jsem nechtěla zkoušet citronperoxid, a chtěla jsem se zeptat, jestli to vás má nějaký účinky a po jaké době. Protože už jsem si ho dávala tak desetkrát a vůbec nic Very Happy obsahuje peroxid a v vůně je cítit ocet, ale asi je to slabý. Je to samozřejmě lepší než kdyby to nezesvětlovalo a vysušovalo, ale mě to ani nezesvětluje, ani nevysušuje, prostě to nedělá nic Smile
edit pro budoucí generace, už jsem na to přišla, musí se toho dát hrozně moc. Po aplikaci zubním kartáčkem tak, že byly vlasy úplně mokré a hodince na sluníčku už to zesvětluje. Celkem hezky, do zlatoblond.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2012 8:02 am    Předmět: Citovat

Složení přelivu (krémové barvy)
Aqua, Cocoamide MEA, Polysorbate 80, Ceteareth-6, PPG-2 methyl ether, Cetearyl alcohol, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Polyquaternium-22, Hydrolyzed rice protein, Oryzanol (rice bran oil), Parfum, Glycerin, Cassia angustifolia (senna), Hammamelis virginiana (witch hazel), Tussilago farfala (coltsfoot), Viscum album (mistletoe), Triticum vulgare (wheatgerm), Malva sylvestris (mallow), Equisetum arvense (horsetail), Sodium hydroxide, Biotin, Trisodium hedta, Methylparaben, Benzyl alcohol, Methylchloroisthizolinone, Methylisothizolinone. May contain: Basic blue 99, Disperse violet 1, Disperse black 9, Basic brown 16, Basic brown 17, HC red no3, HC blue no2, HC yellow no2. Lawsone Free. - zajímavé vzhledem k názvu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.