doreen virtue
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=84d29c0b47c3af6e21ceb5320ffbc7e5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2010 5:37 pm    Předmět: Citovat

Pozemští andělé je kniha s celkem zajímavou tezí. Teď počítám s tím, že jestli sem nakouknou pravověrní materialisti, tak je tutově klepne pepka Mr. Green
Doreen popisuje různý typy původně...jak to říct?...ne-lidských duší? Asi.
Mluví o vtělených andělech - andělech vtělených prostě sem k nám na zem do lidských těl - pak o elementárních bytostech - to samé. Skřítci, víly - jako lidé, v lidském těle. Potom vesmírné bytosti, duše co strávily mnoho životů na jiných planetách, Nové duše (to se tu nedá moc rozepsat) - výměna původní duše v těle za jinou, a nakonec Zasvěcení, skupina lidí-duší, mnoho životů se zabývající magií a skrytýmy Zákony vesmíru -čarodějové, poustevníci, jasnozřivci...lidé, co ovládli sami sebe a otevřely se jim díky tomu jiné světy.
Je to zajímavá knížka Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2010 7:52 pm    Předmět: Citovat

Už jsem jí okukovala v obchodě Embarassed a velmi mě zaujala.... Ale tohle kdyby četl kdokoli od nás z rodiny a ještě bych mu řekla, že bych tu knížku chtěla, tak by měli ještě za většího exota než teďka... Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2010 8:57 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Pozemští andělé jestli sem nakouknou pravověrní materialisti, tak je tutově klepne pepka Mr. Green


Laughing Laughing

Pozemští andělé mi připadá zajímavá, i když jsem ji nečetla. Vlastně jedinou co jsem četla je Léčení s vílami, já moc na anděly nejsem..tedy, jsem, věřím, mám je ráda, ale bližší jsou mi elfové, víly....takový spíše aspekt "čarodějnictví" nebo jak to vyjádřit...a právě ti Pozemští andělé v sobě nemají jenom tu andělskou část. Chtěla jsem ji kupovat, ale zdála se mi tenoučká a vpodstatě všechno, co jsem vědět chtěla, jsem si už dohledala v obchodě (nebo na netu, už nevím kde), takže mi přišlo zbytečné to kupovat.

Teď jsem dostala na Vánoce Bohyně a andělé, zvláštní je, že jsem ji chtěla koupit muži, ale pak jsem si řekla, že to bych udělala dárek spíše sobě a že by ho to asi tolik nebavilo..a taky mě ta kniha přitahovala, asi proto, že je v ní obsažené "bohyně" aspekt toho, k čemu mám hodně blízko...A vlastně jsem nebyla ani tolik překvapená, když jsem knížku rozbalila Smile A zrovna ji čte drahý - říkal, že uvažoval nad tím samým - jestli ta kniha bude bavit mně a že ji původně chtěl koupit sobě, ale nakonec se mu zdálo lepší dát mi ji pod stromek, když ji navíc kupoval pár dní před 24.12... Smile

Jinak se mi zdají docela nepřehledné názvy těch knížek, Andělská posleství, Poselství andělů nebo tak podobně...

A ještě jsem uvažovala nad Andělskými čísly, jenže kolikrát za život je nějaké číslo, které mi "něco říká"? Alespoň já mám pocit, že moc ne, spíše mám pár oblíbených čísel, takže není třeba každé číslo od 1 do tisíce, nebo jak to tam je...

EDIT - takže jsem našla odkaz na netu, kde toho je podle mně docela dost Smile http://www.duchovno.mysteria.cz/pozemsti.html myslím, že jsem narazila na tohle už kdysi
_________________
....zivot je zazrak....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2010 9:22 pm    Předmět: Citovat

rumjana napsal:
Teď jsem dostala na Vánoce Bohyně a andělé, zvláštní je, že jsem ji chtěla koupit muži, ale pak jsem si řekla, že to bych udělala dárek spíše sobě a že by ho to asi tolik nebavilo..a taky mě ta kniha přitahovala, asi proto, že je v ní obsažené "bohyně" aspekt toho, k čemu mám hodně blízko...A vlastně jsem nebyla ani tolik překvapená, když jsem knížku rozbalila Smile A zrovna ji čte drahý - říkal, že uvažoval nad tím samým - jestli ta kniha bude bavit mně a že ji původně chtěl koupit sobě, ale nakonec se mu zdálo lepší dát mi ji pod stromek, když ji navíc kupoval pár dní před 24.12...

Tak to je krásné Smile Very Happy

Odkaz je bezva. Knížka je opravdu útlá a ty informace na odkaze toho shrnují víc než dost. Paráda.
Čísla se někdy hodí, já jsem jednu dobu všude viděla kombinace dvojek. 222, nebo 22, nebo 22-22. Sice nevím přesně, jak s tím poselstvím naložit, teď už to tak ani není, ale o nějaký vzkaz určitě šlo, tuším že jsme to i někde ve foru řešily s Ilon ale kde Question to už nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2010 9:47 pm    Předmět: Citovat

taky se mi vybavilo 22:22 (a někde v těchto laděných debatách se to řešilo, tež nevím kde)
a mně třeba udělá radost, když vidím na hodinách (digitálních) datum mého narození Smile (jakože hodina je den narození a minuty jsou měsíc Smile )
a ta čísla se řešila i v jiné knize, snad do 40, jestli to náhodou nebyla opět moje milovaná a opěvovaná Linda Smile
_________________
....zivot je zazrak....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2010 10:17 pm    Předmět: Citovat

Verla napsal:
siamysi napsal:
od Doreen Virtue mam zatial precitanu len knihu Pozemští andělé. veeelmi sa mi to pacilo, obohatilo, naucilo. dokonca aj esej na anglictinu som o tom minuly rok pisala Very Happy a vidim to taka, ze coskoro potesim sama seba aj nejakymi kartami a dalsou knihou Smile

Můžu se zeptat,o čem tam Doreen psala?


Déscantes to zhrnula skvele. Mna na tej knihe hlavne zaujalo, ze je vlastne adresovana tym, ktori sa citia byt ´ini´.ale uuurcite zaujme aj tych, ktori sa ´ini´ necitia byt Very Happy Smile
_________________
We have no future... Death is our god....Killing us all....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 10:47 am    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Už jsem jí okukovala v obchodě Embarassed a velmi mě zaujala.... Ale tohle kdyby četl kdokoli od nás z rodiny a ještě bych mu řekla, že bych tu knížku chtěla, tak by měli ještě za většího exota než teďka... Embarassed Very Happy

Pokud se o tyhle věci zajímáš, určitě si tuhle knihu kup. Mohu jen doporučit. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 11:25 am    Předmět: Citovat

Mám v plánu se odměnit touto knihou, až udělám zápočet z latiny Very Happy jestli neudělám, nebude Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 12:30 pm    Předmět: Citovat

nepoznam tieto knihy, ale forum ma dost navnadilo, nieco si precitat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 1:58 pm    Předmět: Citovat

a ještě co se týče knihy Pozemští andělé, je, prosím, nějaká zmínka o tom, když u dvou věcí vyjdou třeba 4 body a u jiného 5 ? v tom testu ?
_________________
....zivot je zazrak....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.