doreen virtue
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9c383a0976ed17b8eaa27fc39a98b93fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 2:34 pm    Předmět: Citovat

Smile Jak to myslíš? Prostě že na tebe sedí charakteristiky více bytostí, chápu to správně?
Doreen tam o tom myslím něco psala. Třeba tady Arrow
Jestliže z vašich dpovědí nevyplývá jasně jediná kategorie, pak můžete být hledající duší, nebo "skokanem". V prvním případě jde o duši, která se vzdala příslušnosti k jedné duchovní skupině a dosud se plně neztotožnila s novou. Typ skokana je bytost, která se pohybuje mezi jednotlivými duchovními kategoriemi, například z kategorie vesmírných bytostí do kategorie elementálů atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 3:00 pm    Předmět: Citovat

joo, takhle Smile Děkuji. No ono vychází u jedné skupiny 3 odpovědi, u druhé 4 a u jedné, která se mi stejně nejvíce líbí mám 5x ANO Smile kdo ví, jak to je Smile pokud někde mám jedno ano, tak to moc neberu v potaz Smile
a u skupiny elementálů mám jen jedno ano, kanadské žertíky k smrti nesnáším a vůbec mi nepřipadají vtipné Very Happy a zrzavá bohužel nejsem Very Happy
Edit - já jsem tež inteligent, přečetla jsem si to na tom webu jen zběžně (jak jinak Smile ) a tam se píše nad 4 odpovědi...no ale stejně, přece všichni nemůžou "někam patřit", ne ? Smile
_________________
....zivot je zazrak....


Naposledy upravil rumjana dne ne leden 10, 2010 7:48 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2010 12:45 am    Předmět: Citovat

mne sa tiez paci co mi vyslo Smile aj ked mne by sa pacilo asi vsetko Very Happy ved nie kazdy den je zo mna vtelena bytost Very HappyVery Happy
_________________
We have no future... Death is our god....Killing us all....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Verla
81-160
81-160


Založen: 11.10.2009
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2010 10:37 am    Předmět: Citovat

Děkuji za pěkné shrnutí Very Happy Je to strašně zajímavé-víly,skřítci... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alionia
161-320
161-320


Založen: 7.2.2010
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2010 1:35 pm    Předmět: Citovat

Já mám knížky od Doreen taky moc ráda. Už jich mám deset, plus karty. Nečetl jste od ní někdo léčení s krystaly?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karas.Martinka
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 12:25 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Pozemští andělé je kniha s celkem zajímavou tezí. Teď počítám s tím, že jestli sem nakouknou pravověrní materialisti, tak je tutově klepne pepka Mr. Green
Doreen popisuje různý typy původně...jak to říct?...ne-lidských duší? Asi.
Mluví o vtělených andělech - andělech vtělených prostě sem k nám na zem do lidských těl - pak o elementárních bytostech - to samé. Skřítci, víly - jako lidé, v lidském těle. Potom vesmírné bytosti, duše co strávily mnoho životů na jiných planetách, Nové duše (to se tu nedá moc rozepsat) - výměna původní duše v těle za jinou, a nakonec Zasvěcení, skupina lidí-duší, mnoho životů se zabývající magií a skrytýmy Zákony vesmíru -čarodějové, poustevníci, jasnozřivci...lidé, co ovládli sami sebe a otevřely se jim díky tomu jiné světy.
Je to zajímavá knížka Smile


mě vyšlo půl na půl pozemský anděl a zasvěcené bytosti (kde je odůvodněna moje láska k pánovi prstenů a době krále artuše Razz ) po přečtení těch kapitolek jsem se viděla spíše v těch zasvěcených Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 12:56 pm    Předmět: Citovat

Jé, to zní moc pěkně.. já si to snad budu muset někde sehnat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 8:41 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Jé, to zní moc pěkně.. já si to snad budu muset někde sehnat...


odporucam Wink
_________________
We have no future... Death is our god....Killing us all....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 10:00 am    Předmět: Citovat

Pozemští andělé - zní nesmírně zajímavě, co o té knížce píšete! Řekla bych, že je to i mé zásadní téma... Škoda, že narážím na tohle vlákno teprve teď.

Tak jako tak, budu se už muset konečně do některé z Doreeniných knih podívat; pravidelně kolem mě krouží a skoro pořád mi je někdo doporučuje. Zatím by mě nejvíce zajímaly Křišťálové děti - nečetl ji někdo z vás?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 10:33 am    Předmět: Citovat

já mám právě pozemské anděly, pak bohyně a andělé-ta mi přijde lepší,taková ženštější,protože pozemští andělé jsou spíš taková příručka. a taky mám léčení s anděly.
taky jsem si nakonec udělala andělské reiki,ale využívám ho jenom soukromě pro sebe,tak jak to má být.
jinak moc zajímavá knížka je andělé v mých vlasech od lorny byrne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.