Vyměním/Prodám
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 144, 145, 146  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=adb812a72eda7a52beeee14180edd6acZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
morbidprincess
161-320
161-320


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2009 6:29 pm    Předmět: Citovat

ja mám jednu novú prebytočnú lush godivu (mala som 2 a tá prvá mi očividne nesedí)...ak by mal niekto zo slovenska záujem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 8:45 pm    Předmět: Citovat

Nutně sháním jeden klobouk, černou (předpokládám dámskou) buřinku z H&M, Divided. Kamarádka ji pořídila loni, ale ve výprodeji, tak to může být loňská i předloňská kolekce. Stál tehdy tři stovky, pokud ho někdo máte a nepotřebujete, nebo víte o někom kdo ho má a nepotřebuje, nabízím výměnu za co to půjde, nebo odkoupení, klidně za dvojnásobek (v nouzi nejvyšší i trojnásobek, ale přes tisícovku jít nemůžu) Má to být dárek pro někoho, kdo ji strašně moc chce a na kom mi moc záleží... Nenechte mě ve štychu, prosím Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 10:30 pm    Předmět: Citovat

Tak mám na prodej ještě i jeden lístek na Sonatu Arcticu do Roxy 12.11.
Bohužel mi nevyšly plány tam jít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morbidprincess
161-320
161-320


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 4:14 pm    Předmět: Citovat

ja idem do košíc Very Happy keby si mala do zlína tak to by som neváhala!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 4:47 pm    Předmět: Citovat

Ještě další věc, co mám navíc, někomu se snad bude hodit: regenerační obličekový olej ylang-ylang - je používaný, hladina oleje je asi 2 cm od psodíno okraje šedého víčka (kousek pod horním okrajem etikety). Máte někdo zájem? Cool
http://www.krasa.cz/ylang-ylang-regeneracni-oblicejovy-olej-salus.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 8:07 pm    Předmět: Citovat

Mám doma jednu nadbytočnú Alverde tužku na oči, odtieň hnedá, jedenkrát použitá (nevyhovujúci odtieň), takže ak o ňu niektorá máte záujem, rada pošlem, prípadne po Prahe aj osobne odovzdám. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2009 1:59 pm    Předmět: Citovat

Vymenim novou ohnive cervenou hennu od hennecoloru za hnedou,kastanovou nebo mahagonovou taky bych rada novou.Jsem z Tabora Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hahaha33
0-7
0-7


Založen: 19.12.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 5:43 pm    Předmět: přípravky od got2b a žehlička na vlasy phillips Citovat

Dobrý den,
prodám vlasovou kosmetiku značky got2b a žehlička na vlasy phillips. Vyhrála jsem několik balíčků a teď nevím co si s nimi počít. Pokud máte zájem pište na můj email cendulka1234@seznam.cz Zašlu podrobnější popis a seznam přípravků. Cena je dohodou, možné zakoupit jen vybrané kusy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: so prosinec 26, 2009 10:19 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
prodám pár výrobků Alverde (výměna asi ne, momentálně toho mám dost a musím likvidovat zásoby) Very Happy Některé výrobky Alverde mi přestaly sedět, hlavně kvůli vůni.

Arrow Dárková kazeta (sprcháč, tělové mléko, houba na mytí), vůně roibos + datle, jestli se nepletu; nové, pouze očichané Cool 110,-(stál myslím 140,-)
Arrow Denní a noční krém pro normální a smíšenou pleť - Perla, 50ml, používané, ale tak půlka tam bude, vhodné např. k vyzkoušení. 50,- za oboje
Arrow Tělové mléko Jasmín a bíly čaj, 300ml, je toho tak 3/4. 40,-

Klidně i jednotlivě. Osobní předání v Praze nebo +poštovné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2009 6:30 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Nutně sháním jeden klobouk, černou (předpokládám dámskou) buřinku z H&M, Divided. Kamarádka ji pořídila loni, ale ve výprodeji, tak to může být loňská i předloňská kolekce. Stál tehdy tři stovky, pokud ho někdo máte a nepotřebujete, nebo víte o někom kdo ho má a nepotřebuje, nabízím výměnu za co to půjde, nebo odkoupení, klidně za dvojnásobek (v nouzi nejvyšší i trojnásobek, ale přes tisícovku jít nemůžu) Má to být dárek pro někoho, kdo ji strašně moc chce a na kom mi moc záleží... Nenechte mě ve štychu, prosím Smile


Sice už je po Vánocích, ale takovou buřinku jsem si před pár měsíci zkoušela právě v H&M (konkrétně v Letňanech), třebas tam ještě nějaká bude... Můžeš do H&M zkusit zavolat a poptat se, možná taky ještě bude na jiné prodejně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 144, 145, 146  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.