Upadly mi vlasy.SOS
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8c1c1eaa1a9c94dbf36309b263659678Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2009 6:44 pm    Předmět: Upadly mi vlasy.SOS Citovat

Tááák, nedala jsem si říct, když mi mamka říkala, nebarvi si vlasy.Měla jsem celý život po pás dlouhé vlasy.Posledních pár let jsem je malinko zkracovala, protože jsem je barvila,ale pořád zůstávaly nad pás.Na jaře jsem si k narozeninám chtěla dát trošku změnu, jinou barvu.Jenomže kadeřnice to přehnala, nechala barvu na vlasech dlouho.Výsledek,popálená pokožka hlavy,vlasy do 1 měsíce upadaly, zůstalo pár dlouhých pramínků.Po několika měsících boje o vlasy jsem to vzdala a ostříhala se na kraťoučké mikádo.Uplně zničené vlasy nemělo cenu zachraňovat, byl to marný boj.Teď už zůstala jen deprese, vlasy jsou fuč.Kdysi dávno jsem psala jedny s prvních příspěvků na těchto stránkách.Teď se ptám, má smysl ve svých 33 letech si nechávat znovu růst vlasy?Připadám si jako ošklubaná slepice.Nosím mikiny s kapucí, abych na těch zádech alespoň něco měla.Možná se tomu budete smát,ale co mi paměť sahá do dětských let jsem měla vlasy dlouhé a teď mi hrozně chybí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karyda
81-160
81-160


Založen: 24.6.2009
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2009 7:28 pm    Předmět: Citovat

Neboj, mě je taky tolik co tobě, to bude dobrý, naroste to. Tak se nebarvi, dej tomu péči, třeba biohar a za chvíli to bude lepší a lepší. Taky mám odjekživa dlouhý vlasy, ale tím se netrap....hlavně žádnou depresi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2009 7:44 pm    Předmět: Citovat

Jano,
přece by ses nenechala odradit věkem. Vždycky má smysl udělat to, co si moc přeješ - a pokud chceš dlouhé, ony narostou Smile
Musí to být těžké, celý život mít dlouhé a přijít o ně, ale možná je taky trochu dobré zjistit jak to vypadá z druhé strany, bez nich.
A neklesej na mysli, jsou to vlasy, ty rostou a časem budou tam kde byly předtím. Smile Hlavně se kvůli tomu zbytečně netrap.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2009 9:36 pm    Předmět: Citovat

Jj, vylomeniny se nevyplácejí. Ale vlasy naštěstí rostou. A co, že je ti 33 ? To má být nějaký věk ? A co mají říkat dámy přes 60 Wink
Klidně si zase začni zakládat na dlouhou hřívu, budeš šmrncovní ženská Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2009 10:46 pm    Předmět: Citovat

Jani netrap se!
Tím, že budeš mít depku a blbý pocit z toho, že máš najednou krátné vlasy, si moc nepomůžeš.... A že 33 je hodně? Není... A vlasy přece rostou furt... takže to chce klid a nohy v teple Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2009 5:52 am    Předmět: Citovat

Jé, tenhle příběh znám i odjinud, netušila jsem, že sem také chodíš. Vlasy si klidně nech, mně je přes 40 a kolegyni ještě víc přes 40 a vlasy si necháváme růst. Ber to tak, že se máš na co těšit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2009 7:40 am    Předmět: Citovat

nemala by si sa tym trapit, bude ti len horsie. suhlasim s descantes, aspon mas moznost zistit ake to je, ked mas kratsi uces. mas moznost venovat vlaskom starostlivost a lasku a postarat sa o to, aby si tie nove dlhe vlasy nepamatali ziadne skarede, nesetrne zaobchadzanie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2009 8:51 am    Předmět: Citovat

Ahoj Jano!!!! Skoda, ze Tvuj navrat neprobiha kolem nejakeho radostnejsiho tematu, ale verim, ze tu jako vzdy najdes podporu do "dalsiho kola". Dorostou Smile

Jinak jsme si shodou okolností nedávno na Tebe vzpoměli s Dés, a rozhodně nás nenapadlo, že za pár dní Tě tu znova uvidíme... bylas možná jedna z úplně první desítky Very Happy
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2009 9:37 am    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Ahoj Jano!!!! Skoda, ze Tvuj navrat neprobiha kolem nejakeho radostnejsiho tematu, ale verim, ze tu jako vzdy najdes podporu do "dalsiho kola". Dorostou Smile

Jinak jsme si shodou okolností nedávno na Tebe vzpoměli s Dés, a rozhodně nás nenapadlo, že za pár dní Tě tu znova uvidíme... bylas možná jedna z úplně první desítky Very Happy



No tak jsem zpět, bohužel takto.Napadlo mě, že budu asi stříhat metr jako kdysi kluci na vojně a čekat.Asi se vrhnu na bylinky a dám si nějaký cíl, zatím po ramena a bez barev hlavně.Nejhorší na krátkých vlasech je, že mám jen 2 možnosti účesu, a to vytočit, nebo podtočit konečky.Culík dlouhý 1cm je trochu k smíchu.Co se týče péče, nějaké rozčesávání, trvá asi 1minutu i s očištěním hřebene.Má to v tomto směru asi výhody, jen jsem byla zvyklá, že umývání vlasů je skoro jako rituál, vážně mi to chybí.Děkuji všem za odpovědi a povzbuzení.Zatím si stále chytám vlasy, když si oblékám bundu, vlasy nikdeAle jinak jsou všichni bohužel upřímní.Pane Bože, proč jsi se ostříhala.Nemám chuť nikomu vysvětlovat svou blbost, neboť jsem si vědoma toho, že si za to můžu sama.Říkám všem, změna je život.Zatím hledám v sobě to rozhodnutí, nechat si vlásky narůst.Pořád je tam to, už se na to vykašly, jsi na to stará.Ale vím, že když se o to nepokusím, pořád tam bude nespokojenoct sama s sebou.Nicméně vás milé dlouhovlásky sledují s tichou, o to větší závistí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kassy
81-160
81-160


Založen: 9.2.2009
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2009 11:38 am    Předmět: Citovat

Jana napsal:
Nemám chuť nikomu vysvětlovat svou blbost, neboť jsem si vědoma toho, že si za to můžu sama.Říkám všem, změna je život.Zatím hledám v sobě to rozhodnutí, nechat si vlásky narůst.Pořád je tam to, už se na to vykašly, jsi na to stará.Ale vím, že když se o to nepokusím, pořád tam bude nespokojenoct sama s sebou.Nicméně vás milé dlouhovlásky sledují s tichou, o to větší závistí.


Stará rozhodně nejsi, jestli chceš dlouhé vlasy, tak je prostě nech narůst. To přece nemá s věkem co dělat.

A jinak teda myslím, že chybu udělala především kadeřnice, ne ty! Tys přišla s tím, že chceš barvu, sice jinou než obvykle, ale i tak je to celkem běžná věc, která by tohle způsobiit neměla. Kadeřnice by měla být profesionál, který by měl poznat, co a jak s jakými vlasy. Pokud ti nechala barvu moc dlouho, způsobila to ona svou chybou. Na tvém místě bych její práci reklamovala a chtěla zpátky peníze, případně i nějakou náhradu "škody". Vlasy ti to sice nevrátí, ale bude to aspoň malé zadostiučinění a pro kadeřnici poučení, že si má dávat pozor, aby něco podobného neprovedla někomu dalšímu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.