Upadly mi vlasy.SOS
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3331f3fd98f59ddce7dbb0a8d0cc6bb2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 10:04 am    Předmět: Citovat

Adlusko máš pravdu, na vlastním pocitu hodně záleží Smile

Takže holky, nedejte se Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 10:15 am    Předmět: Citovat

Adluska napsal:
Mámě rostou ze stresů v 50 už bílé vlasy pomalu a nechce si nechat poradit, že se má na to barvení taky vykašlat. Už nějakou dobu (v řádu let) se odbarvuje a vlasů nemá zrovna na dvě hlavy.


Mno, to mám asi hodně strastiplnej život, jelikož já měla pár šedivejch už ve 20 Very Happy A taky jsem barvila - sakra, kdo chce mít ve 20 šediny! Pak mi přišlo levnější těch pár vytrhat a teď na to prdím a barvím hennou
Nj, genetika je mocná (mám k tomu dispozici) Twisted Evil

Pardon za OT, já si nemohla pomoct Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 12:53 pm    Předmět: Citovat

neewe

Začalo to tím, že mezi 30 a 40 (nevím přesně v kolika) začala šedivět. Když jsem byla malá, tak si dávala nějaký hnědý přeliv. Teď barví na blond. Naposledy když jsem jí barvila, tak prostě měla na vršku hlavy kupu bílých vlasů. Jsem jí říkala, že tam už to nemá cenu barvit, že stačí jenom vzadu, protože se stejně barví na dost podobný odstín.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 1:45 pm    Předmět: Citovat

Adluska: Myslíš, že jako není vidět rozdíl mezi šedivými a blond vlasy?? Vidíš, to mě nikdy nenapadlo..Ale stejně je to hlavně o pocitu, jak se kdo cítí.
Takže chápu lidi, co se barví chemií. Mojí mamču snad ani neznám s přírodní barvou.
Já mám svoje vlasy docela dost tmavé, takže ty stříbrné jsou vážně dost vidět (vlastně už na gymplu, když jsem někdy usla o hodině mi spolužačka vytrhávala šediny Rolling Eyes ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 5:59 pm    Předmět: Citovat

neewe napsal:
Adluska: Myslíš, že jako není vidět rozdíl mezi šedivými a blond vlasy?? Vidíš, to mě nikdy nenapadlo..Ale stejně je to hlavně o pocitu, jak se kdo cítí.
Takže chápu lidi, co se barví chemií. Mojí mamču snad ani neznám s přírodní barvou.
Já mám svoje vlasy docela dost tmavé, takže ty stříbrné jsou vážně dost vidět (vlastně už na gymplu, když jsem někdy usla o hodině mi spolužačka vytrhávala šediny Rolling Eyes ).


No když má odrost, tak na to plácne barvu. Ale ona má asi nějakou odbarvovací, že jí to vychází do běla skoro. No a jak má ty bílé vlasy, tak skoro nebyl vidět rozdíl a v týle trochu šedivých.

Jako teta se barví na černo celej život a v létě byla u nás a měla asi 1cm odrost a to bylo vidět fest, ta už je taky šedivá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 6:02 pm    Předmět: Citovat

já mám vlasy bílé.. ne šedivé, ale vážně bílé.. nejspíš taky ze stresu.. první jsem si našla tak v 17..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luciek
21-40
21-40


Založen: 23.9.2009
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 9:55 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
taky mám podobnou zkušenost z kadeřnicí. Je tu už přes 10 let, ale stále mám děsný pocit pokaždé, když mi začnou padat vlasy. Moje nejldelší délka byla vždy po lopatky. Mám od malička hodně jemné vlasy - skoro jako 2 leté dítě. Tak jsme v 15 zkusila trvalou a to v intervalu max. 2x ročně. Bylo to supr, ale pak jednou jsem zatoužila po zmněně a chtěla jsem na trvalou udělat barvu tón v tónu. Přišlo mi to jako bezva nápad. Jenže kadeřnice to přehnala. Místo toho co jsem chtěla jsme na hlavě měla malír a to skoro blond. V té době jsem měla vlasy mezi tmavě hnědou až do černa. Vlasy tento zásach ale nevydržely a začaly mi po pramenech padat - hlavně ty odbarvené. Najednou jsem byla na některých místech plešatá. Nakonec jsme musela nechat vlasy ostříhat na hodně krátko. Od té doby jsem trvalou neměla.
Vlasy mám teď hodně jemné. Přijde mi, že se mi to právě tím zhoršilo. Sice mě opět narostli, ale myslím si, že už nejsou takové jako dřív. Ty co byly poničené jsou teď o hodně jemnější.
Já vím, že to jsou jenom vlasy, ale občas jsem z nich na depku. Ono, když pak z nich nejde nic učesat a culík vypadá jako vypelíchaný tak je to fakt hrůza. Už asi 3 roky se barvím pouze hennou a doufám, že po ní budou vlasy trochu silnější - zatím nejsou.
Jediné pozitivum na tom všem bylo, že jsem našla prima kadeřnici, která mi nikdy neudělá například trvalou či melír. Prostě mi na rovinu řekne, že mi to dělat nebudu i když ji utíkají peníze. Záleží ji víc na tom, abych měla krásné a zdravé vlasy než na penězích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 10:19 am    Předmět: Citovat

Ahojky všem,
když jsem zakládala tohle vlákno, docela jsem doufala, že sem nakouknou lidé, kteří se s něčím podobným na sobě už setkali a společně si pomůžeme.S názory tipu-Jsou to jen vlasy- moc nesouhlasím.Ano, jsou to jen vlasy, ale i ty jsou součástí nás, řekla bych projevem toho, co nosíme uvnitř. Mám nějaké cítění a svým zevnějškem chci trochu dát najevo, jaký jsem člověk uvnitř.Myslím, že děvčata s dlouhými vlasy mi rozumí.Těžko se já budu cítit dobrě se svěžím sportovním chlapeckým střihem, přesto, že jsem si to sama zavinila.Ted´, skoro po 1.5 roce mám stále mikádo, za to však vlasů už 3krát tolik a hlavně zdravé.Už nekoukám na každý centimetr, stále vlásky stříhám, už je to pro mě přijatelný účes pro ženu.Takže můžu říct, že jsem daleko víc v pohodě, ikdyž to byly JEN vlasy.Co mi to přineslo- asi už opravdu nad vším, co se chystám udělat víc přemýšlím Razz .No a taky jsem vyzkoušela co se týče regenerace asi úplně všechno a přírodní oleje jsou opravdu hodně daleko před drahými maskami z kadeřnických salonů. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 11:53 am    Předmět: Citovat

Jani...rozumím ti, ale přesto jde o to, že jsou prostě daleko horší věci než nemít vlasy nebo je mít krátké. Já jsem je nosila krátké od sedmé třídy někdy do 9. Vypadala jsem jak kluk, ale myslela jsem i, že mi to pomůže a vylepší seboreu, což se nestalo. Taky si na nich zakládám, miluju je a nechci bez nich být Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 10:01 pm    Předmět: Citovat

Jani - tak to je fajn, že to takhle dopadlo, to mikádo už zní fajn.
A s tím že jsou to JEN vlasy - ono to neznamená, že na tom nezáleží nebo tak. Spíš něco ve smyslu, že je to pořád lepší, než kdyby člověku upadla třeba noha - ta na rozdíl od vlasů už nedoroste, navíc kvalitu života asi ovlivňuje daleko víc. Zatímco s vláskama to vždycky ještě může dobře dopadnout - jako se to stalo i v tvým případě. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.