Upadly mi vlasy.SOS
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8e77d189e971a524f32695c4a226b869Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 9:32 am    Předmět: Citovat

Mamke velmi zacali padat vlasy, prečo asi, ked sa o nich nestarala a vzdy ich mala v drdole.. Doktorka jej na to dala GELARGIN, ktory obsahuje kortikosteroidny hormon. Mam mamke poradit aj nieco ine? Smile Ked uz som tu, pri prameni informacii Smile
_________________
Nikdy nebolo tak, aby nemohlo byt este horsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andrea.Bone
8-20
8-20


Založen: 15.10.2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2014 9:52 am    Předmět: Citovat

Alespoň příště budeš vědět, že tohle se nedělá. A má to cenu si je nechat dorůst. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidney
81-160
81-160


Založen: 15.7.2013
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2014 12:40 pm    Předmět: Citovat

ceresnicqa_3 napsal:
Mamke velmi zacali padat vlasy, prečo asi, ked sa o nich nestarala a vzdy ich mala v drdole.. Doktorka jej na to dala GELARGIN, ktory obsahuje kortikosteroidny hormon. Mam mamke poradit aj nieco ine? Smile Ked uz som tu, pri prameni informacii Smile


Kamarádce prý pomohl i Reghaar, tak jestli je mamka dostatečně disciplinovaná na to, aby si ho dvakrát denně patlala na hlavu, třeba pomůže taky Smile

A mně pomohla výrazná změna stravovacích návyků Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marvik
21-40
21-40


Založen: 4.12.2013
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2014 12:40 pm    Předmět: Trvalá a moje sestra Citovat

Má ségra má problém s vlasy. Zničila si je díky trvalé a barvení. Teď má na hlavě opravdu jen pár vlasů a kdyby si nedávala pravidelně trvalou, vypadalo by to mnohem hůř. Jednou si nechala neupravené vlasy a prosvítala ji dost kůže na hlavě, jak málo vlasů tam měla. I s trvalou má někde holejší místa, ale není to tolik vidět, proto si to bez ní neumí představit. Dostala se do kruhu ze kterého neví, jak ven. Vlasů má teď opravdu málo a ve chvíli, kdy si na ně přestane dávat různé chemikálie nebude moct mezi lidi Sad Žádné vodičky ji nepomáhají. Máte tu někdo podobnou zkušenost? Dostali jste se z toho?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2014 12:44 pm    Předmět: Citovat

Ano, dostala. Po roce bez chemie ty vlasy vypadali i že je můžu vzít do společnosti. Bohužel. Nic nepomůže za 14 dní. mě se z toho vlasy vzpamatovávaly 3 roky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marvik
21-40
21-40


Založen: 4.12.2013
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2014 12:57 pm    Předmět: Citovat

Toho jsem se bála. Chudák ségra musí chodit do práce a vypadat reprezentativně, takže vykašlat se na chemii a vypadat minimálně rok jako glum z pána prstenů je pro ní noční můra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2014 1:00 pm    Předmět: Citovat

Já taky chodola do práce. Ale seděla jsme sama v kanceláři (no, v jídelně). navíc jsem se dostala do situace, kdy vlasy, nebo teprezentativní vzhled bylo to poslední co mě zajímalo. Když už, tak aspoň těm vlasům to prospělo. Užívala jsem v té době vysoké dávky silných léků (chemoterapie)

Edit: ono by mohlo pomoci brát vitamíny (vodičky v tomto případě jsou úplně k prdu)- donna hair, revalid, capilan.. a pokusit se tu trvalou dávat oprvdu až když j eto nutné. I dva dny se počítají. Ovšem výsledek lze odečítat až tak za půl roku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marvik
21-40
21-40


Založen: 4.12.2013
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2014 2:34 pm    Předmět: Citovat

Děkuju za odpověď. Vitamíny ode mě už dostala, tak je zobe, ale rozdíl nevidíme ani po pár měsících Sad Jenom se bojím, aby se to s těmi vlasy stále nezhoršovalo. Myslíte, že vlasy jdou zničit jenom do nějakého stupně a pak už se to zhoršovat nebude? Nebo díky ničení a chemie jde o vlasy prakticky přijít? Ségra je už v tomhle stavu pár let.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2014 2:51 pm    Předmět: Citovat

Marvik: Otázka zní, co všechno se na tom podílí. Těžko to určuju sama u sebe, natož u někoho takhle přes fórum. Je možné, že ta trvalá je jen taková ta pomyslná "poslední kapka". Může tam být hormonální nerovnováha nebo něco jiného, co člověk prostě nevídí (štítná žláza, anémie...) mě hodně pomohlo nedávat silicony hlavu, ale taky to není univerzální.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2014 4:07 pm    Předmět: Citovat

Pokud to má hlavně z mechanického (nebo jak to nazvat) zničení a ten vnitřní (opravdu těžký dlouhodobý stres, nemoc) za to tak moc nemůže, nebo maximálně nějaká ta horm. nerovnováha, tak se z toho určitě za nějakou dobu dostane, neboj Wink Chce to ty vitamíny a reprezentativně může vypadat i bez chemie, např. vejcomedový šampon, lak z citronu... A když by to nezvládala, tak stačí jen přejít na šetrnější značky jako Alverde apod. Wink A mezitím, než se to spraví, tak se vlasy dají částečně maskovat různými šátky, velkými čelenkami... Ale stejně ať si radši zajde ke kožní, jestli nebyla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.