Upadly mi vlasy.SOS
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e769250873e3cf3cf8d8e65e49ba53b8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2014 9:49 am    Předmět: Citovat

Marvik napsal:
Děkuju za odpověď. Vitamíny ode mě už dostala, tak je zobe, ale rozdíl nevidíme ani po pár měsících Sad Jenom se bojím, aby se to s těmi vlasy stále nezhoršovalo. Myslíte, že vlasy jdou zničit jenom do nějakého stupně a pak už se to zhoršovat nebude? Nebo díky ničení a chemie jde o vlasy prakticky přijít? Ségra je už v tomhle stavu pár let.


Podívej se na ni pořádně: Kolik je jí let? Má vyboulené břicho (zvětšená játra) nebo hnědé (či jiné) nehezké kruhy pod očima? Jsou ty vlasy řídké a hodně padají a nerostou jí nové?
Potom je to problém nemocných a zanesených jater. Její problém vyřeší kůra na vyloučení kamenů, kterou najdete i na internetu (Tedy natvrdo dieta, pití moštu, vyloženě dostat kameny ven. Žádné kapičky, to je na nic.). Mně tyto očisty zachránily, když jsem se snažila zastavit svoje vypadávání vlasů. Padaly mi po dlouholetém domácím týrání (když jste děti, není snadné někam utéct) celé prameny ještě dva roky potom, co jsem ten problém už vyřešila a neměla stresy. Nepomáhalo mi vůbec NIC. Jedině vyčistit játra, kde bych ten stres nashromážděný. Pokud navíc tvá sestra má stresy, je to tuplem od toho.
Na vodičky ať se vykašle a jde na očistu jater.

Kúra se musí opakovat tak dlouho každý měsíc, dokud z ní budou vycházet kameny. Teprve až když bude čistá, ji lze zakončit. Nové vlasy jí začnou růst už za cca 2-4 měsíce.

Moje nové vlasy už mají dva a půl roku, jsou silné, zdravé, takové jaké kdysi bývaly. Dobrá je i pozdější prevence, na jaře si kúry zopakovat. Pak to jde samo... A když bude mít čistá játra, pak začnou zabírat i vodičky a jiné podpůrné prostředky. První musí řešit hlavní příčinu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2014 12:25 pm    Předmět: Citovat

Alue napsal:

Podívej se na ni pořádně: Kolik je jí let? Má vyboulené břicho (zvětšená játra) nebo hnědé (či jiné) nehezké kruhy pod očima? Jsou ty vlasy řídké a hodně padají a nerostou jí nové?
Potom je to problém nemocných a zanesených jater. Její problém vyřeší kůra na vyloučení kamenů, kterou najdete i na internetu (Tedy natvrdo dieta, pití moštu, vyloženě dostat kameny ven. Žádné kapičky, to je na nic.). Mně tyto očisty zachránily, když jsem se snažila zastavit svoje vypadávání vlasů. Padaly mi po dlouholetém domácím týrání (když jste děti, není snadné někam utéct) celé prameny ještě dva roky potom, co jsem ten problém už vyřešila a neměla stresy. Nepomáhalo mi vůbec NIC. Jedině vyčistit játra, kde bych ten stres nashromážděný. Pokud navíc tvá sestra má stresy, je to tuplem od toho.
Na vodičky ať se vykašle a jde na očistu jater.

Kúra se musí opakovat tak dlouho každý měsíc, dokud z ní budou vycházet kameny. Teprve až když bude čistá, ji lze zakončit. Nové vlasy jí začnou růst už za cca 2-4 měsíce.

Moje nové vlasy už mají dva a půl roku, jsou silné, zdravé, takové jaké kdysi bývaly. Dobrá je i pozdější prevence, na jaře si kúry zopakovat. Pak to jde samo... A když bude mít čistá játra, pak začnou zabírat i vodičky a jiné podpůrné prostředky. První musí řešit hlavní příčinu.



Bože můj co to je za rady? Jaký kameny? Takovouhle "očistou" svým vlasům asi těžko pomůže, jen si je dodělá úplně. A nejen vlasy! Exclamation Shocked
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2014 12:27 pm    Předmět: Citovat

Ano ano, Majdal_e_e_nko, je to zdraví nebezpečné. Návíc už sama kůra je dost nechutná a utrpení jak pro trávicí trakt, tak pro játra a ledviny. Co k tomu dodat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2014 12:40 pm    Předmět: Citovat

Majdal_e_e_nka napsal:
Alue napsal:

Podívej se na ni pořádně: Kolik je jí let? Má vyboulené břicho (zvětšená játra) nebo hnědé (či jiné) nehezké kruhy pod očima? Jsou ty vlasy řídké a hodně padají a nerostou jí nové?
Potom je to problém nemocných a zanesených jater. Její problém vyřeší kůra na vyloučení kamenů, kterou najdete i na internetu (Tedy natvrdo dieta, pití moštu, vyloženě dostat kameny ven. Žádné kapičky, to je na nic.). Mně tyto očisty zachránily, když jsem se snažila zastavit svoje vypadávání vlasů. Padaly mi po dlouholetém domácím týrání (když jste děti, není snadné někam utéct) celé prameny ještě dva roky potom, co jsem ten problém už vyřešila a neměla stresy. Nepomáhalo mi vůbec NIC. Jedině vyčistit játra, kde bych ten stres nashromážděný. Pokud navíc tvá sestra má stresy, je to tuplem od toho.
Na vodičky ať se vykašle a jde na očistu jater.

Kúra se musí opakovat tak dlouho každý měsíc, dokud z ní budou vycházet kameny. Teprve až když bude čistá, ji lze zakončit. Nové vlasy jí začnou růst už za cca 2-4 měsíce.

Moje nové vlasy už mají dva a půl roku, jsou silné, zdravé, takové jaké kdysi bývaly. Dobrá je i pozdější prevence, na jaře si kúry zopakovat. Pak to jde samo... A když bude mít čistá játra, pak začnou zabírat i vodičky a jiné podpůrné prostředky. První musí řešit hlavní příčinu.



Bože můj co to je za rady? Jaký kameny? Takovouhle "očistou" svým vlasům asi těžko pomůže, jen si je dodělá úplně. A nejen vlasy! Exclamation Shocked



V pořádku, i to je názor. Já jsem z oboru a zkušenosti mám opačné, to je vše co k tomu můžu dodat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2014 12:43 pm    Předmět: Citovat

Alue napsal:


V pořádku, i to je názor. Já jsem z oboru a zkušenosti mám opačné, to je vše co k tomu můžu dodat.


A můžu se zeptat, co znamená "až z ní budou vycházet kameny"?
A můžu se zeptat z jakého oboru? Obor astrologie? Léčitelství a tajty srandy?

Ne, nechci nikoho urážet ani nic podobného a omlouvám se za tento tón, ale tohle je fakt moc!



A omlouvám se za OT
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2014 12:44 pm    Předmět: Citovat

No mě by zajímalo, jak se kameny z jater dostanou do střev. nejsi sama...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2014 12:45 pm    Předmět: Citovat

Wensdy: nejhorší je, že dost lidí (obecně) na tohle skočí..
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2014 8:04 pm    Předmět: Citovat

Majdal_e_e_nka napsal:
Wensdy: nejhorší je, že dost lidí (obecně) na tohle skočí..


Pokud tě to zajímá, nastuduj si to v literatuře, případně to najdeš i na internetu. Označovat mě za někoho kdo dělá s ,,eso srajdami" mě neuráží, vypovídá to jen o tvé úrovni, ne o mé.
Nevědět jak jaterní kámen putuje do střeva je trochu na pováženou, to jsou naprosté základy lidské anatomie. Takže snažit se někomu vysvětlovat, jak funguje detoxikace jater, když neví ani toto, je pro mne ztráta času.
Já si kůrami prošla už 5x, vím o čem to je a zaráží mě, jak se lidé, co asi ani neví, kde vůbec v těle mají játra, neumí chovat slušně. - Tímto končí moje debata v diskuzním vlákně. Koho to zajímá, ať se to doučí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2014 6:26 am    Předmět: Citovat

Představ si, někdo třeba studoval obor, kde ji neměl. jestli jsi z oboru, potěš koště. Být tvůj pacient musí být radot. Ptám se, protože ledi fotí i víc jak 3cm velké kameny. A jestli z někoho lezou každý měsíc, asi by měl spíš řešit příčinu než důsledek.


Osobně si myslím, že by sestra tazatalky měla navštívit doktora, který ji doopravdy vyšetří
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2014 8:30 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Osobně si myslím, že by sestra tazatalky měla navštívit doktora, který ji doopravdy vyšetří.


Souhlasím.
Jistě, že je obecně dobré, pokud člověka trápí nějaký zdravotní neduh, jít po hlubších příčinách: i padání vlasů může být způsobené špatnou funkcí některého z orgánů (a pak je logické, že vlasové vodičky ani vitamíny nebudou na vyřešení problému stačit.) Každopádně pouštět se do různých kúr a dělat výrazné zásahy do osobního režimu, aniž by byla diagnóza potvrzená, může mít fakt dost fatální následky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.