Duchové
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=456a6445f87ae9b5f891322434d7b42dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2012 3:24 pm    Předmět: Citovat

Já osobně žádnou extra zkušenost s takovými věcmi nemám, ale moje doufejme budoucí tchyně je na tohle docela citlivá, zajímá se o to a všeobecně je to taková babka kořenářka. A asi to budou mít v rodině. Když zemřela přítelova babička, tak prý jeho teta u přítele doma (bydlí v domě po babičce) viděla jakousi mlhavou postavu, je přesvědčená, že to byla její nedávno zemřelá matka. No a to si přítel myslí, že se tam přestěhuju Laughing Nějak po tom netoužím, zvláště poté, co mi řekl o tomhle Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Safienka
0-7
0-7


Založen: 19.12.2012
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2012 8:20 pm    Předmět: Citovat

Jsem tu nováček a hlásím se k této skupině Smile
Asi rok zpět jsem se naučila s dušema pracovat...skoro denně odvádím...v této době ještě víc...
A zkušenosti mám svoje...nevidím je, vnímám a cítím jejich energii a to, že tu se mnou jsou...někdy mám jen brnění po celém těle a někde mi jakoby něco sedělo za krkem...asi takovou nejsilnější příhodu jsem měla, když jsem přijela s přítelem z Francie a odtamtuď jsem si jich přivezla požehnaně, že u nás vrzaly parkety a kočka nevěděla kam dřív koukat...Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2012 9:13 pm    Předmět: Citovat

Safienko, můžeš to prosím trochu rozvést? Jak odvádíš? Od sebe nebo od cizích? Jakože provádíš takovou duševní hygienu a v rámci toho odeženeš duše, co se na tebe nalepily? Zajímá mě to Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Safienka
0-7
0-7


Založen: 19.12.2012
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2012 9:25 pm    Předmět: Citovat

Odvádím pomocí kyvadla ... a jinak odvádím, když mám pocit, že tady do mě "někdo šťouchá" a nebo když jsem nezvykle unavená a nebo když jdu něco dělat a nechci, aby mi to nikdo ovlivňoval, tak se ptám, jeslti tu nemám u sebe nějaké duše, které by potřebovali pomoci...pokud ano, tak je odvedu Smile Odvádím jak od sebe, tzv. přivtělené duše a nebo ze svého okolí a nebo taky od cizích Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2013 1:37 pm    Předmět: Citovat

O duše a duchy se hodně zajímám, ale nikdy jsem žádného neviděla, ani žádný vrzání, zavírání dveří, pohyb nábytku a tak Smile))) (asi bych se...víte co strachy). Věřím i na anděly, elementály a tak, ale nikdy jsem se na ně nenaladila (snad jen jednou, mám pocit, že vím jméno svého strážného anděla, ale od té doby prostě nic). Ale dneska mě překvapila kamarádka, která se hodně zabývá ezoterikou. Napsala jsem jí, že si asi budu dělat těhotenský test a ať mi drží palce (tedy, ať nejsem těhotná). A ona mi za chvíli napsala, že těhotná nejsem, ale že už mám poblíž dušičku, která čeká na správný čas (to mě uklidnilo, teď by to bylo z jistého důvodu dost hrozný, kdyby něco, ale jinak mívám depky, že se snad nedočkám). No, ale ještě víc mě překvapilo, když mi napsala, že jsou na mě napojený duše a že mám kolem sebe toho moc a jsem úplně bloklá. Tak jsem si hned začala hledat na netu, jak se ty přivtělené duše poznají a úplně mě zamrazilo, jak to sedí Shocked -únava, apatie, psychosomatické bolesti, sklon k závislostem, v poslední době opět i myšlenky na sebevraždu. A že lidi, co hodně pijou, užvají psychofarmaka a celkově trpí depresí jako roky já, je vyloženě přitahují, protože se nemůžou tak bránit.
Co si o tom myslíte? Moje mamka tvrdí, že jsou to úplné nesmysly a co to mám za kamarády, že věří takovým věcem. Ale já jsem v těchto věcech měla vždycky úplně jiný názor. Má tu někdo zkušenost, odváděl vám někdo přivtělené duše nebo tak?
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2013 3:55 pm    Předmět: Citovat

Vše, co píšeš, může být pravda. Jen je třeba velká opatrnost při hledání člověka, který bude duše odvádět. Musí to být člověk dobrého srdce, který chce ty duše poslat někam "za lepším" Wink Žádný rádoby vymítač.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2013 6:26 pm    Předmět: Citovat

Určitě půjdu k ní, k ní mám důvěru : )
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2014 7:43 pm    Předmět: Citovat

Doporučuju knížku od Edith Fiore - The Unquiet Dead. Psycholožka popisuje případy svých klientů, kteří na sobě měli navázané ztracené duše/duchy. Taky napsala You Have Been Here Before, tam zase popisuje prováděné regrese. Fakt zajímavý Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2014 9:23 pm    Předmět: Citovat

Neviem kam s tym, tak to supnem sem...
Mate niekto skusenosti s tzv. "psychics"? Nie ze bych ohladom toho nebola zdravy skeptik (par videi z americkych show nepresvedcia hadam nikoho), ale vcelku by ma lakal nejaky nezavazny pokec na temu postmortalno. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Katrins
0-7
0-7


Založen: 15.6.2014
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so červenec 05, 2014 9:41 pm    Předmět: Citovat

Mám s dušemi i přivtělenými hodně zážitků. Čas od času se ke mě nějaká přidá. Dokonce i mí synové je slyší, občas i zahlédnou. Jednou za čas je všechny odvedu a na chvíli je klid. Poprvé jsem odváděla přivtělenou duši s mojí Reiki mystriní. Měl ji syn a měl všechny příznaky popsané výše. Po odvedení z něj za nějaký čas byl uase úplně normální, veselý kluk. Podotýkám, že o odvádění nevěděl, bylo to přeze mě, on u toho nebyl. Teď už na něm poznám, kdy někoho zase přivedl Smile Naučila jsem se je odvádět a průběžně svůj domov čistím. Skoro mám pocit, že ony si to mezi sebou nějak řekly a chodí za mnou záměrně, abych je odvedla. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.