Jak to skladovat, aby se to tak strašně nekazilo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a0a750d948fec6adba65e2af6e68eebaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
michelino
8-20
8-20


Založen: 4.11.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 4:25 pm    Předmět: Citovat

A nemůže být třeba ten jojobák někdy opavdu cítít jakoby po špeku? Včera jsem si schválně v prodejně k jednomu přičuchla a bylo to skoro to samé, co mám doma, jen ve slabší podobě. Akorát že můj první jojobák voněl hezky, jemně, takže vlastně nevím, jaká by měla být jeho normální, běžná vůně.
Ale ty ostatní výrobky vím, že se určitě zkazily, na začátku voněly jinak, resp. nepáchly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 8:55 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Lady D. - jako kvuli tuhnuti, nebo tak vseobecne? Ja mivala olej Monoi Tiare, tkery v chladu tuhnul, ale mela jsem ho do vypotrebovani normalne v pokoji, tak nevim.. Shocked Smile


Kokosák tuhne pod 23stupňů, ale skladovat by se měl pod těch dvacet - toliko co jsem četla. Z vlastní zkušenosti vím, že když ho nechávám v koupelně a ne v lednici tak začne páchnout po onom špeku a ne tak jak voní normálně. U toho monoi to není poznat, neb silně voní, takže to přebije Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kattty
161-320
161-320


Založen: 6.10.2009
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 3:17 pm    Předmět: oleje Citovat

Ahojte,taky jsem přemýšlela,jak saloosácké oleje skladovat...Na obalu je napsáno:Uchovávejte v chladu....Myslíte že je mám šoupnout do leničky?teď je mám zavřené v tmavé skříňce v pokoji,kde je asi 22 stupňů,což se mi nezdá nejvhodnějšíSad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: pá červen 25, 2010 6:07 pm    Předmět: Citovat

Já všechnu kosmetiku skladuji v mém nočním stolku je to vlastně nejchladnější místo (přirozeně) v mém pokoji a je to poznat. Takže vše mám tam a nic se nekazí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá červen 25, 2010 6:55 pm    Předmět: Citovat

Mě připadá zvláštní divit se, že si olej po roce skladování v koupelně zkazil. Mimoto i na běžných chemických krémech je napsáno, že se mají spotřebovat do roku po otevření.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: ne červen 27, 2010 8:11 am    Předmět: Citovat

Kokosák používám snad dva roky,teď se mi poprvé stalo, že zešpekatěl.Když se tak trošku ochladilo, on zůstal kupodivu ještě tekutý, což mě překvapilo,ale ta vůně... no- škvařené sádlo. Koupila jsem ho asi před měsícem a mám ho tam ještě třičtvrtě sklinky, sahám po něm tak trošku štítivě... co teď s ním?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne červen 27, 2010 8:42 am    Předmět: Citovat

slunovláska napsal:
Kokosák používám snad dva roky,teď se mi poprvé stalo, že zešpekatěl.Když se tak trošku ochladilo, on zůstal kupodivu ještě tekutý, což mě překvapilo,ale ta vůně... no- škvařené sádlo. Koupila jsem ho asi před měsícem a mám ho tam ještě třičtvrtě sklinky, sahám po něm tak trošku štítivě... co teď s ním?


od jaké máš značky? já když ochutnávala od Purity vision, tak tak chutnal od začátku-škvařeně. já mám od vánoc od Tropicai, v koupelně a zkažený není...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: ne červen 27, 2010 9:11 am    Předmět: Citovat

Používám pořád stejný- koupený ale v kamenném obchodě...
http://www.biosfera.cz/999plan-panensky-kokosovy-olej-bio-100ml/produkt/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne červen 27, 2010 9:17 am    Předmět: Citovat

aha, tak to neporadím, ještě když používáš stále stejný: Confused leda dávat do lednice Shocked ale ten pach už tam asi zůstane.jedině do toho kápnout nějaký éterák a budeš mít z toho voňavý olej Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: ne červen 27, 2010 9:56 am    Předmět: Citovat

Asi si koupím nový a tady na tom zkusím udělat palačinky... Zatím mě nic lepšího nenapadlo. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.