Kondicionéry bez silikonů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a4f26096c64e8f0ed5c36ed40440a300Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2012 1:10 pm    Předmět: Citovat

Hledám nějaký bezsilikonový kondiš pro hnědé vlasy, který aspoň maličko oživí barvu. Nevíte o nějakém? Já znám jen ten od Baley, ale ten prý nemá na barvu vůbec vliv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zyrriel
161-320
161-320


Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 212

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2012 3:43 pm    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:
Hledám nějaký bezsilikonový kondiš pro hnědé vlasy, který aspoň maličko oživí barvu. Nevíte o nějakém? Já znám jen ten od Baley, ale ten prý nemá na barvu vůbec vliv.


Novinku ti síce neporadím, ale s tým kondicionérom od Balely som ja osobne dosť spokojná. Zdá sa mi, že farba je mierne zvýraznená, čo môže byť teda len taký dojem preto, že tie moje pačesy parádne hydratuje a uhladzuje (nie príliš, aj keď ho dávam viac), čím sa vlasiská viac lesknú..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2012 5:38 pm    Předmět: Citovat

zyrriel: To, že hydratuje a mírně uhlazuje, zní dobře Smile Ještě počkám, jestli se někdo neozve s nějakým jiným, ale po dnešní prohlídce drogerie mám pocit, že snad ani jiný kondiš na hnědé vlasy bez silikonů není, to by pak byla jednoduchá volba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2012 6:58 pm    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:
zyrriel: To, že hydratuje a mírně uhlazuje, zní dobře Smile Ještě počkám, jestli se někdo neozve s nějakým jiným, ale po dnešní prohlídce drogerie mám pocit, že snad ani jiný kondiš na hnědé vlasy bez silikonů není, to by pak byla jednoduchá volba.


Ještě Alverde dělá kondiš na hnědé vlasy, osobně s ním ale zkušennosti nemám. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2012 7:01 pm    Předmět: Citovat

Jo, o něm vím, zapomněla jsem ho zmínit, ale ten je teď nově na hnědé a červené vlasy, a já se právě snažím jiné než hnědé tóny ve svých vlasech potlačit. Bojím se, aby mi nevytáhl ještě víc tu zrzavou z henny, co se snažím vymýt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2012 7:05 pm    Předmět: Citovat

Ještě ten šampon Accent z Rossmanna má k sobě hnědý natonovaný kondicionér. Teď jsem se na něj v rossmannovi dívala, vypadal dobře. Ale nevím jestli má silikony. Šampon nemá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2012 7:07 pm    Předmět: Citovat

Na Accent jsem dneska koukala, šampon jsem si odnesla, ale kondiš má silikony. Chvilku jsem ho držela v ruce a uvažovala, jestli si ho i přesto nemám vzít, ale po silikonech mám ty vlasy vážně strašný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2012 7:17 pm    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:
Jo, o něm vím, zapomněla jsem ho zmínit, ale ten je teď nově na hnědé a červené vlasy, a já se právě snažím jiné než hnědé tóny ve svých vlasech potlačit. Bojím se, aby mi nevytáhl ještě víc tu zrzavou z henny, co se snažím vymýt.


Asi myslíme každá jiný. Teď je nová řada na hnědé a červené vlasy (červený obal), ale pokud vím, tak kondicioner v ČR ještě ani není. Já myslela přímo ten na hnědé vlasy (hnědý obal). Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2012 7:27 pm    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:
Na Accent jsem dneska koukala, šampon jsem si odnesla, ale kondiš má silikony. Chvilku jsem ho držela v ruce a uvažovala, jestli si ho i přesto nemám vzít, ale po silikonech mám ty vlasy vážně strašný.

Aha, tak to jsem nevěděla. A co po tom kondiši chceš? Ať nějak utlumí zrz?
Tak to bych zkusila jinak, třeba používat po umytí výluh z kopřivy, ta ztmavuje a mírně by zrz mohla ztlumit Smile nebo vývar z ořechu. A mohlo by to i mírně natonovat odrosty a trochu barvu sjednotit, i když myslím že jen velice lehounce Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2012 8:33 pm    Předmět: Citovat

Jája_: Jj, ten si ještě pamatuju, akorát už jsem ho v DM neviděla.

Déscantes: Říkala jsem si, že kondiš pro hnědé vlasy by mohl trochu zvýraznit v mých vlasech hnědé pigmenty a právě podpořit používání kopřivového výluhu. Od ořechu mě zrazuje kamarádka, co ho vyzkoušela, že prý jí z těch vlasů pouštěl a zničila si dost triček. Já nosím hlavně světlé vršky, tak ho nechci riskovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.