Spolek odpůrců nůžek - nestříháme konečky!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 92, 93, 94  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5661526c8ba1a981192d17a88b49491bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 7:20 pm    Předmět: Citovat

Neviem či sa môžem pridať lebo mám jednu "podmienku". Embarassed Upravím si termín strihania podľa lunárneho kalendára na 22. alebo 23. 4. 2010. Very Happy Naposledy som strihala 14. 10. 2009 tak mi to vychádza cca pol roka. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janulka
41-80
41-80


Založen: 6.8.2008
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 7:47 pm    Předmět: Citovat

ja som sa naposledy strihala v 05/2008, takze rok uz mam za sebou, a do dalsieho 05/2010 by som rada vydrzala. a musim povedat, ze mi to nerobi problem, vobec nemam strihacie chute! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 7:58 pm    Předmět: Citovat

janulka - no fíha, ty rekordmane Very Happy
A konečky jsou v jakém stavu, dá se to?
Já to aspoň ten rok zkusím vydržet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 8:02 pm    Předmět: Citovat

pridavam sa do klubu, cakala som kedy to tu niekto zalozi. prave dnes som o tom premyslala. naposledy som podstrihovala niekedy v july. a predtym som nestrihala 7 rokov. takze nemam problem to s vami potiahnut Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 8:04 pm    Předmět: Citovat

hihi, to je srandovní název Smile
Já už to vlastně skoro splnila Smile stříhala jsem se 27.3 a pak až teď 18.10 myslím Very Happy vychází mi to +- na 7měsíční nestříhání Cool A protože jsem obětovala konečky nedávno (dokonce jsem se neobtěžovala někam jít a bylo to podomácku), nějakou dobu další akci neplánuju Smile

Ale musel by mi to někdo připomínat Laughing

A konečky mám ohavné, vím to, ale nedívám se na ně, nevadí mi to a užívám si, jak mě lechtají na "pánvi" nebo jak to napsat Laughing Někdy se i leknu, co to po mně leze, tak sebou trhnu ve snaze se "toho" zbavit a ono vlasy Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 8:11 pm    Předmět: Citovat

Je dobrý mít v našem klubu i členy, který leta nestříhali Smile to je více než inspirativní Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 8:20 pm    Předmět: Citovat

To teda jo Very Happy
rumjana napsal:
hihi, to je srandovní název Smile

Tak tak - nic vážného a seriózního, stejně jako tento spolek Smile
Fakt jsem zvědavá, jak dlouho to vydržíme. Já už mám teda za sebou pět měsíců bez nůžek, a nic se zatím neláme ani neztenčuje. Nějakého roztřepence bych našla, kdybych hledala (kdo ne) ale odmítám se tím nervovat.
Rok a možná víc!!! Very Happy Vzletné plány. No, ale, až dám za čas zase nějakou fotku do galerky nebo tak a budu vypadat otřesně - totiž ty vlasy - tak mě na to prosím upozorněte, jsem připravena svá stanoviska přehodnotit. Mr. Green
Ale do té doby - rok a možná víc!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 8:50 pm    Předmět: Re: Spolek odpůrců nůžek - nestříháme konečky! Citovat

Déscantes napsal:
Tak a je to tu Very Happy
Ponechávám tento název, zatím pracovní, pokud se shodnete na jiném, přejmenujeme. Předešlou diskusi bych nepřesunovala, protože bude dobrý, když si tady zezačátku shrneme jednotlivé body a dáme to dohromady Smile
Takže - po určitou dobu prostě nebudeme zastřihovat a uvidíme, jak dopadneme (možná dobře, možná blbě...to se uvidí) Mr. Green
Bude to chtít odhodlání, proto tohle vlákno, kde se budeme morálně podporovat (a možná i ujišťovat, že je to pořád dobrý a nevypadá to tak hrozně) Very Happy
Ne, teď vážně - já to vidím optimisticky. Třeba vymyslíme i nové způsoby k péči. Takže kdo se hlásí dobrovolně?
Zénais, Lalaith, tanka, Barthezka... (Vilém, Jarmila...) Very Happy
Kolik vás bude? Zatím to vypadá, že je nás pět.
Zkusíme to na rok? Vydržet rok bez nůžek a bez veškerého zastřihování?


Des : Is this club only for women, or men, too?

If men are allowed, I'd like to try your experiment, also. I know it works because I've seen it work well with some of my Czech friends. They cut their hair only once a year, and their hair still looks great.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 10:05 pm    Předmět: Citovat

MrE Arrow To víš že jo - budeš první chlap.
Ale v tom případě bys měl odstranit ty nůžky z ikonky - je to demotivující Idea Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 10:10 pm    Předmět: Citovat

barthezka napsal:
Je dobrý mít v našem klubu i členy, který leta nestříhali Smile to je více než inspirativní Exclamation


som rada, ze to inspiruje Very Happy dufam, ze sa toho babrania a kontrolovania koncekov zbavite Very Happy a nieje to take hrozne, fakt. ziadne vlasy niesu absolutne bez rozstiepenia, ked to neni vyslovene otrasne, tak to strihat netreba. a ci je to otrasne si mozme povedat tu. ved sem mozme hodit fotku vzdy, ked nas to chyti. myslim priamo do prispevku do fora, len mi musite povedat, ako sa to robi Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 92, 93, 94  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.