Spolek odpůrců nůžek - nestříháme konečky!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 92, 93, 94  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cd999a3a6f5e735d139aab3bd627cf72Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 10:27 pm    Předmět: Citovat

Hlásím se do klubu Smile Teď stejně nemůžu nic zastřihovat protože vlásky musí růst, jsou nechutně krátký Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
H.Dolores
21-40
21-40


Založen: 26.11.2008
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 10:39 pm    Předmět: Citovat

Taky se přidávám Wink. Zastřihávám totiž jenom sem tam nějakej roztřepenej koneček, když najdu, ale možná to ani nemá moc velkej efekt...Tak zkusim teda několik měsíců nestříhat vůbec a třeba zjistim, že to hledání a vystřihávání zničenejch konečků je ztráta času Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yuki
41-80
41-80


Založen: 20.1.2009
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2009 12:08 am    Předmět: Citovat

Jé já se chci taky přidat. Cíl rok nestříhat jsem si dala už v červnu, kdy jsem zastřihovala naposledy. Předtím to bylo tak jednou za půl roku až za rok, podle toho, jak často jsem se dostala domů a stihla i kadeřnici. Konečky se mi pomalu začínají třepit, ale snažím se to ignorovat. Horší je to u odrostlé ofiny, tu mám teď nějak po ramena, a asi o 20 cm kratší než ostatní vlasy. V červnu mě stříhal přítel podomácku a na ty kratší vlasy jsme si netroufli, takže jsou nezastřižené už pěkně dlouho. Nejméně rok, možná víc. Roztřepené jsou dost, ale nepřipouštím si to a nechávám je růst.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2009 12:20 am    Předmět: Citovat

Skvělý nápad Exclamation Exclamation Exclamation taky se hlásím Very Happy myslím, že je to zajímavý experiment a rozhodně nemůže uškodit Laughing moje konečky jsou všelijaké, ale ode dneška se přestávám užírat a aspoń do toho května se to pokusím vydržet Very Happy ale když nebudu stříhat, tak určitě hodně olejovat a maskovat ostošest, že? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2009 5:37 am    Předmět: Citovat

Že bych se připojila? Mohla bych půl roku nestříhat (vlastně to tak už nějakou dobu dělám) ale jestli, tak začnu počítat až za nějaký ten čas, protože se zrovna na zástřih chystám... naposledy jsem totiž konečky zastřihovala v únoru, takže podle toho vlasy vypadají...

A musím se (tak trochu OT) pochlubit, že to v úterý bude rok, co nebarvím, na to by se taky dal vytvořit nějaký podobný spolek. Dés, co ty na to? Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arya
161-320
161-320


Založen: 7.8.2009
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2009 8:33 am    Předmět: Citovat

ja som zastrihovala tesne pred nášupom do skoly, takze je to treti mesiac bez strihania Laughing ja pokojne vydrzim aj rok, iba ci to vydrzia moje vlasy...s nechutnymi cancourmi skoncit nechcem, no uvidime Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kačenka5
81-160
81-160


Založen: 29.8.2008
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2009 9:39 am    Předmět: Citovat

Ahoj Smile
Napíšu Vám svou zkušenost. Když jsem si z krátkých vlasů nechávala dlouhé, nestříhala jsem asi 5 nebo 6 let. A žádné drama se neudálo Smile Asi jsem měla roztřepené konečky, ale vlasy rostly a to bylo to co jsem chtěla ... Nebudu stříhat, když chci vlasy dlouhé.
Pak průběžně tak co 2-3 roky nechodím zastřihovat .... A to spíš jen pro ten pocit péče a zarovnání nestejně dlouhých vlasů.

No moje sestřenice, také nechává růst dlouhé ... a taky nestříhá. Má úplně jiné vlasy než já. Jemné, rovné, světlé. A taky žádné drama. Prostě, když chce dlouhé - a jí rostou pomalinku- tak nestříhá, aby se také někdy dočkala.

Možná jestli spíš není pro vlasy horší přehnaná péče. Je to asi revoluční a značně rebelská myšlenka, zde na DV.... ale mně se osvědčila Smile
Takže tady jsou osobní zkušenosti. Třeba Vám to pomůže. Krásný den. Katka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2009 9:42 am    Předmět: Citovat

No ono je to těžký nechat ty vlasy jen tak růst bez úprav... tady si hodně zakládáme na hezkých vlasech a ono to vypadá docela ošklivě když je každý pramínek jinak dlouhý a vypadaj začně opotřebovaně Laughing
Možná je to jen paranoia... Rolling Eyes
Ale nechci dlouhý vlasy za každou cenu, když to bude hnusný Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2009 9:46 am    Předmět: Citovat

barthezka napsal:
No ono je to těžký nechat ty vlasy jen tak růst bez úprav... tady si hodně zakládáme na hezkých vlasech a ono to vypadá docela ošklivě když je každý pramínek jinak dlouhý a vypadaj začně opotřebovaně Laughing
Možná je to jen paranoia... Rolling Eyes
Ale nechci dlouhý vlasy za každou cenu, když to bude hnusný Confused


nevyzera to tak strassne, tiez som nestrihala 7rokov a bolo to ok
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2009 9:53 am    Předmět: Citovat

njn, on je to spíš takovej návyk, že by se mělo zastřihovat... určitě to šíří kadeřnice, aby měly kšeft Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 92, 93, 94  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.