Tetování hennou
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0e1c25a3bad660cec9b2d4baa6395e64Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2009 7:54 pm    Předmět: Tetování hennou Citovat

Dávám poprvé čistou lawsonii, ale udělala jsem ji moc řídkou. Když tu tak sedím s tenkými vlnitými linkami na tvářích a na čele, začínám zvažovat tetování hennou. Moc se mně líbí ta barva, i když předpokládám, že po uschnutí bude vypadat jinak. Nikdy dřív mě to nenapadlo, ani to, že by se mně to mohlo líbit, i když se mně líbí na jiných lidech. Teď ale mám tu hennu už doma, tak zkusím něco nenápadného první na rukou nebo někde, kde to nebude vidět - přece jen vydrží týden a víc. Návod jsem našla, ale zajímaly by mě vaše zkušenosti nebo tipy, pokud někdo tetujete hennou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 12:21 pm    Předmět: Citovat

Taky bych to moc ráda zkusila, pro začátek určitě jen něco malého na ruce a pak by se vidělo. Jaký recept používáš? Já jsem našla jen jeden a tam byla příprava henny na tetování poměrně složitá, tak jsem si zatím netroufla to zkusit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 1:19 pm    Předmět: Citovat

Ten nejjednodušší - citronovou šťávu a trošku cukru, žádnou vodu. Až podle toho, jak to dopadne, budu zkoušet jiné ingredience. Budu ji dávat dnes večer, bohužel v noci je u nás všude chladno, tak ji nemůžu nechat odstát přes noc. Uvidím, jak dlouho s ní vydržím, nejlepší by to bylo přes noc, mám nízkou tělesnou teplotu, tak mně bude chytat málo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 3:04 pm    Předmět: Citovat

Videla jsem nejake video, kde nejaky arab, ktery tetoval hennou doporucoval, ze pokud chcete hennu tmavsi, tak ze se ma zahrat citronova stava. Jo a predem si na kuzi ornamenty predkresloval propiskou a pak dal az teprv hennu Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 5:54 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem hennu udělala moc hustou, nechtělo se mně to pak ředit, tak se to moc nepovedlo. Mám moc silnou linku, takže ten předkreslený obrázek (co jsem stejně skoro celý smyla omylem vodou) jsem vůbec nedělala. To jednoduché srdíčko jsem pak omylem setřela asi po hodině. Teď je světle oranžové, ale jestli ztmavne jak by mělo, nebude to úplně neviditelné. Teď jdu zředit ten zbyteček henny, třeba se mně ještě povede něco malého.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2010 1:07 pm    Předmět: Citovat

Tak můj výsledek zatím nic moc. Měla jsem to na noze celý den a vypadala jsem nakonec, že to mám jenom špinavé Sad Tak já nevím, jestli přidat hennu, nebo je to tím, že nebylo moc teplo a přes léto by to chytlo víc...co myslíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Theres
161-320
161-320


Založen: 20.9.2009
Příspěvky: 229

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2010 2:15 pm    Předmět: Citovat

Gina napsal:
Tak můj výsledek zatím nic moc. Měla jsem to na noze celý den a vypadala jsem nakonec, že to mám jenom špinavé Sad Tak já nevím, jestli přidat hennu, nebo je to tím, že nebylo moc teplo a přes léto by to chytlo víc...co myslíte?

No nevím všichni co znám tak dopadli stejně. chtěla jsem to taky vyzkoušet ale asi bude lepší sehnat někoho zkušenýho
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2010 4:29 pm    Předmět: Citovat

Gina napsal:
Tak můj výsledek zatím nic moc. Měla jsem to na noze celý den a vypadala jsem nakonec, že to mám jenom špinavé Sad Tak já nevím, jestli přidat hennu, nebo je to tím, že nebylo moc teplo a přes léto by to chytlo víc...co myslíte?


Myslíš tím chodidlo? Jestli ano, tak to nevím, co poradit, protože na dlaních a chodidlech má henna chytat nejlépe. Jestliže máš nízkou tělesnou teplotu a je Ti pořád zima, bude henna chytat hůř. Jinak to závisí jen na kvalitě henny a s čím ji mícháš a jestli ji nanášíš na dobře umytou pokožku.

Já jsem použila čerstvou hennu (odleželou víc než 12 hodin) s citronovou šťávou a cukrem, nechala celý den. Nemám fotky, protože se mně vzor moc nepovedl, ale na hřbetu ruky byl dost výrazný několik dnů. Ještě po týdnu bylo poznat, že je to tetování, i když zesláblo, pak to bylo jako špína. Zato za zápěstím to vypadalo dobře tak den, možná dva, po týdnu ani stopy. Měla jsem takové dva větší vzory, které skoro plynule přecházely od kloubů na ruce po asi 10 cm nad zápěstím a byl vidět celkem výrazný přechod na zápěstí - v rozmezí asi 1 cm barva přešla v o několik odstínů světlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikiriska De Fóle
41-80
41-80


Založen: 13.2.2009
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2010 7:59 pm    Předmět: Citovat

Já mám přírodní hennu (teď nevím od kud) a ještě ten olej. Ale mám zkušenost, že čím je henna řidší, tím blběji chytá, já mám dobrou kůži, takže mi chytne vždycky, ale kamarádkám nechytala skoro vůbec. Nejlepší je konzistence bláta. Nejdřív nanesu ten olej - údajně je po něm rozšíří póry, potom hennu a nahoru citrón s cukrem, protože potom nezaschne a může se delší dobu vsakovat. Jinak ji míchám s extrémě černou kávou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2010 11:58 pm    Předmět: Citovat

Tak já ještě zkusím ohřát ten citron a smíchat ho s cukrem, třeba to zabere. Jinak henny jsem měla dost a husté, byla na noze ve vrstvě celý den. Ale je fakt, že mám pořád doma chladno a bývá mi zima, tak to mohlo být i tím. A kdyby pořád nic, zkusím to v létě znova.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.