Tetování hennou
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a69dc4b0f340aae0f30a8168d2caa6ffZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2012 2:03 pm    Předmět: Citovat

Izabell: Asi tak Wink Nikince to obcas trochu ujede, ze Laughing
Nedelej si z toho velkou hlavu Wink Komunikace po pismenkach ma sva omezeni, clovek si ty emoce za textem muze maximalne tak domyslet a obcas se proste sekne Wink
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2012 2:10 pm    Předmět: Citovat

Nojo, asi ujede, opravdu to nebylo myšlený zle, jen píšu fakta a možná to někdy vyzní ostře, někdy ještě píšu v rychlosti, se omlouvám Embarassed
mám blbý dny už poslední měsíc, i když mě to neomlouvá že
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2012 2:12 pm    Předmět: Citovat

Vsak to chce klid a nohy v teple, hlavne ze se to da vzdycky vysvetlit a dojit ke kladnemu vysledku Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Izabell
21-40
21-40


Založen: 28.10.2012
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2012 6:38 pm    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
Nojo, asi ujede, opravdu to nebylo myšlený zle, jen píšu fakta a možná to někdy vyzní ostře, někdy ještě píšu v rychlosti, se omlouvám Embarassed
mám blbý dny už poslední měsíc, i když mě to neomlouvá že


To je v úplnom poriadku Smile Wink nič sa nestalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: ne listopad 18, 2012 11:59 am    Předmět: Citovat

Chtěla bych se zeptat, jaká henna se vám při malování na kůži osvědčila (resp. jaké značky jste kdo zkoušeli)? Uvažuji o objednání čisté červené henny z prodejbylin.cz, ale bojím se, aby byla dostatečně výrazná... (Zase přímo do BAQ henny se vzhledem k ceně až tak moc pouštět nechci.) Děkuji za případné odpovědi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne listopad 18, 2012 1:07 pm    Předmět: Citovat

Na kuzi jsem hennu az tak nezkousela, ale nejlip drzi prave BAQ ... nicmene muzes zkusit treba Lamdu, ta je taky BAQ, na vlasech drzi a nepusti a obcas mam problemy smyt ji i z kuze (kdyz mi drobky napadaji pri hennovani na ramena, tak jsem pak plna tecek, ale vzdycky to nakonec vydrhnu a nemam to tam dlouho.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: ne listopad 18, 2012 6:17 pm    Předmět: Citovat

Díky za tip, Jitt. Lamda je právě ta druhá možnost, o které uvažuji. Wink Vím, že je ve fóru chválená, že dobře barví a vydrží...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Evolet
21-40
21-40


Založen: 5.1.2012
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: po září 08, 2014 11:44 am    Předmět: Citovat

Jaký je rozdíl mezi hennou kterou se běžně tetuje a tou na vlasy?
Přivezla jsem si tetování z Maroka, ale o nějakém odmaštění kůže se nedalo vůbec mluvit, protože tam byl člověk namazanej krémem od rána do večera Very Happy tak se trošku bojím, že mi to brzo sleze a napadlo mě si to doma obtáhnout Very Happy mam hennu z Lushe, případně bych si koupila DMkovou, ale utrácet za nějakou spešl se mi asi nechce... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po září 08, 2014 12:52 pm    Předmět: Citovat

Hm, já bych řekla, že Ti to možná lokálně odmastili před samotným tetováním, většinou se to tak dělá. Jinak by Ti ta henna ani nechytla nebo se okamžitě rozpila. (Já mám třeba s hennovým tetováním smůlu, mám nějak zvlášť hennoodpudivou kůži, takže je všechno do druhýho dne rozpitý a jakoby napůl vsáklý a do čtyř dnů úplně pryč Twisted Evil, i když kámošce to od tý samý tatérky a s tou samou směsí drželo krásně...)
Jinak s tím obtažením to můžeš zkusit, ale podle mě to s DMkovou hennou i s Lushkou bude zbytečná práce. DMková z dostupnejch henn chytá asi nejmíň a Lushka už v sobě má sama o sobě dost různejch olejů, který jsou sice fajn na vlasy, ale na kůži to možná nebude úplně ono. TAkže když už by sis s tím chtěla tu práci dávat, asi by to fakt chtělo nějakou lepší hennu bez příměsí, nejlíp BAQ. Z těch relativně dostupných by mohla chytit Lamda (neboli fivefives), případně ta z prodejebylin. Neobo možná čistá Hennecolor (asi měděná) nebo Khadi. Ale na vlastní kůži vyzkoušeno nemám, beru to jenom podle toho, jak dobře to chytá na vlasy (a jak dobře nebo blbě se smejvá, když si ji naplácám i na kůži kolem vlasový linie). Ale třeba se ozve někdo, kdo fakt hennou maluje na kůži a nejenom barví vlasy jako já.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: po září 08, 2014 1:00 pm    Předmět: Citovat

na tetovanie sa používa body art quality henna, lepšie a výraznejšie farbí, takisto je jemnejšie namletá...
obyčajná henna nie je až taká kvalitná, rýchlejšie sa vymýva a menej farbí... na farbenie vlasov sa ale zvykne používať aj BAQ henna, záleží to od značky...
btw, keď už chceš obtiahnuť to tetovanie, určite nepoužívaj DM, má od kvality veľmi ďaleko... lush zasa obsahuje aj ďalšie prísady, takže ti tiež nemusí veľmi chytiť, aj keď s ňou moc nemám skúsenosti (osobne by som odporúčala five fives, po tej som mala týždeň oranžové ruky Very Happy)
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.