Alterra-přírodní kosmetika z Rossmanna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 45, 46, 47  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=518a8ac736268f9042516475d3de9baeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 3:04 pm    Předmět: Citovat

tak už jsem si zakoupila jejich balzám na rty a spokojenost, ještě víc než s Alverde Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 9:28 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem neodolala a koupila si ten jejich růžový olejík. Používám ho sice jen krátce, ale nemůžu si ho vynachválit! Dobře hydratuje, nemastí a taky moc hezky voní Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 9:28 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem dnes zavítala do Rossmana a koupila si aspoň ten balzám na rty Very Happy Jinak totiž většinu výrobků Alterra mají zrovna z kategorie, co moc nepoužívám. Ale ze studijních důvodů jsem tam očmuchala nějaké pleťové vody a pár dalších věcí a rozhodně nemám pocit, že by to nějak strašlivě smrdělo, jak se tu psalo výše Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 7:13 am    Předmět: Citovat

Já mám taky balzám na rty, je fajn. Očmuchávala jsem obě ty jejich pleťové vody (aloe vera na citlivou pleť a máta na mastnou) a z obou táhne alkohol, ale strašně, tak jsem si říkala, že to rozhodně ne... A u nás měli vše ostatní zalepené, takže jsem si čuchnout nemohla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 9:21 am    Předmět: Citovat

asi je to s tím alkoholem kus od kusu...jinak nevím.až narazím na nezapáchající kus, ráda vyzkouším třeba sprcháč s růží. ale s balzámem jsem opravdu spokojená, přijde mi, že rty hydratuje déle, než měsíček z alverde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poupátko
161-320
161-320


Založen: 30.3.2007
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 1:25 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem to okoukla a mně například hezky voněl ten sprchový gel s růží a rakytníkem. Připomínalo mi to sprcháče od Weledy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karas.Martinka
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 3:44 pm    Předmět: Citovat

Lahoda napsal:
Tak jsem neodolala a koupila si ten jejich růžový olejík. Používám ho sice jen krátce, ale nemůžu si ho vynachválit! Dobře hydratuje, nemastí a taky moc hezky voní Wink


vážně je dobrý Question já jsem je dneska objevila a uvažovala jsem jestli mám obětovat těch 40 kč nebo neee...
bylo podivné, že stojí tak málo, ale podle složení je to směska olejů nic "jiného přidaného tam není" Laughing

asi si pro něj zítra během pauzy mezi přednáškama skočím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laire
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 26.7.2009
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 6:19 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si dneska koupila balzám na rty (super!), ten růžový olejíček na pleť (krásně voní a jako bonus má hezkou lahvičku:D) a očuchala jsem půl regálu.. S alkoholovým zápachem jsem nic neobjevila, spíš mi pár věcí nevonělo, ale ten růžový sprcháč je fajn.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Belladonna.
41-80
41-80


Založen: 23.2.2008
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 7:24 pm    Předmět: Citovat

V jakým rossmannu jste sehnaly tyhle přírodní výrobky? Já byla dneska v pardubicích a nikde nic, mají zvláštní regál jako v dm?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 7:32 pm    Předmět: Citovat

karas.Martinka napsal:
bylo podivné, že stojí tak málo

Stojí tak málo, protože je ho málo Smile
Je to jen 30 ml, malá lahvinka.
Alverde prodává oleje myslím 100 nebo 150 ml? Teď nevím přesně, za 99 korun. Přepočteno cena/množství je na tom lépe Alverde. JENŽE - v Rossmannovi si to promysleli dobře. Ne každý chce oleje hned velkou lahev- hodně lidem stačí menší množství, navíc když si nejsou jistí, jestli je olej to pravé. A pak ta cena! To odolá málokdo, vzít to aspoň na zkoušku... Smile

Jinak ten olej má myslím BDIH, takže je s jistotou čistě přírodní a ta cena je prostě spíš o množství než o surovinách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 45, 46, 47  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.