Alterra-přírodní kosmetika z Rossmanna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46, 47  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=804251ef28eb87586c94f28669e31d57Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2014 10:21 am    Předmět: Citovat

bloodQUEEN napsal:
Akurát som dnes spotrebovala kúru na vlasy granátové jablko + aloe. Už si ju viac nekúpim, pramienkovala mi vlasy a paradoxne konce zostali suché.

Já jsem si brala s sebou na dovolenou jen vzoreček (cestovní balení) a byla jsem spokojená. Tak jsem si (právě v té akci, jak jste mi tu poradily Twisted Evil ) koupila full verzi. No, doufám, že jsem neudělala chybu.
Teďka už jsem tenhle kondicionér docela dlouho nepoužila (mám nyní rozdělaný Alverde INTENSIVE - nebo jak se to jmenuje, prostě ten, co už nevyrábí a má vínovou barvu - je, bohužel, výborný - a oni ho už nedělají Sad ) .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2014 7:03 am    Předmět: Citovat

Kúra s granátovým jablkem a aloe mi taky moc nesedí. Vlasy po ní nejsou nijak extra vyživené a přijde mi, že zanechává takový ulepeně mastný film, který je nepříjemné smývat...
Zjistila jsem ale, že je výborná na henna gloss. S jinou kúrou nebo kondicionérem jsem se bála, jestli pro vlasy nebude ten vicehodinový zábal spíš devastace a Alterra je naprosto v pohodě. Cool Vůbec si nestěžuje ani kůže na hlavě, a ani vlasy nevypadají nějak přetaženě. Navíc mi přijde sympatická cena: vzhledem k tomu, kolik té kúry na jeden zábal padne, bych se u jiné značky natáhla mnohem víc... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 12:46 pm    Předmět: Citovat

Tak mi přijde, že zrušili všechny kondicionéry kromě granátového jablka Sad Škoda ten meruňkový nebo co to bylo jsem měla docela ráda. Nejsou ani na německých stránkách, holt asi budu muset přejít zas na něco jiného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2014 4:06 pm    Předmět: Citovat

Caithlin napsal:
Tak mi přijde, že zrušili všechny kondicionéry kromě granátového jablka Sad Škoda ten meruňkový nebo co to bylo jsem měla docela ráda. Nejsou ani na německých stránkách, holt asi budu muset přejít zas na něco jiného.


To mě strašně štve Twisted Evil U nás v drogerii totiž bývaly šampon a kondicionér jen granátové jablko a ten meruňkový. Teď doplnili snad všechny šampony co existují, ale kondicionér jen ten granátový a šampony nepoužívám Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2014 11:53 am    Předmět: Citovat

Zkusil někdo od Alterry kofeinový šampon a ten na objem s papayou? Rozhoduju se mezi těmito dvěma a hodilo by se srovnání Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2014 1:09 pm    Předmět: Citovat

Kofeinový mi přišel o dost lepší. Ten na objem mi smrděl a mám dojem, že se s ním vlasy rychleji zmastily. Ale už je to fakt dlouho, co jsem ho zkoušela, možná od té doby změnili recepturu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2014 1:53 pm    Předmět: Citovat

ladyquerida napsal:
Zkusil někdo od Alterry kofeinový šampon a ten na objem s papayou? Rozhoduju se mezi těmito dvěma a hodilo by se srovnání Smile

Za mě rozhodně kofeinový - to je můj oblíbenec Smile ! Ale ten na objem s papayou jsem nezkoušela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2014 9:52 pm    Předmět: Citovat

Asi týden používám balzám na rty Granátové jablko, dost jsem se na něj těšila a musím říct, že celkem zklamání - mastný je dost, i na pohled jsou rty mastné, ale pocitově mi přijdou stále suché, takže často mažu a tyčinka ubývá naprosto nezřízenou rychlostí, to jsem snad u žádného balzámu nezažila, kdybych se mazala denně jen s ním, tak asi za 2 týdny mám po něm Twisted Evil Fakt mi za těch pár dnů hodně ubylo.. Vůni má celkem výraznou a mně vyhovuje, ale bratr to komentoval, co to mám na sobě za smrad, tak neívm Rolling Eyes Fakt jsem z tohoto balzámu celkem rozpačitá, ten heřmánkový od Alterry mi vždy přišel fajn..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: čt leden 01, 2015 1:58 pm    Předmět: Citovat

Teda.. Pekne podrazili.
Kdyz jsem videla sampony za 68, malem me omylo. Kolik stavaly? Do 50 Kc, ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Violet
161-320
161-320


Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: čt leden 01, 2015 3:35 pm    Předmět: Citovat

Cherry7 napsal:
Teda.. Pekne podrazili.
Kdyz jsem videla sampony za 68, malem me omylo. Kolik stavaly? Do 50 Kc, ne?


v akcích jsem je kupovala za 39,90 Very Happy zdražení mi zas tak nevadí, aspoň mi to zabrání v nesmyslném nakupování a skladování šampónů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46, 47  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.