Alterra-přírodní kosmetika z Rossmanna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 45, 46, 47  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=929ff92f7ddb0f3ebd0b708fcba046d0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2015 7:40 pm    Předmět: Citovat

Ano, taky jsem dnes viděla nový leták.
A co mě zmátlo ještě víc je, že tam je slevněný ze 49.90 na 39.90. Asi zapomněli napsat novou cenu Very Happy
Já měla tedy jen ten kofeinový, ale byl dobrý. Beztak mám zásobu šamponů tak pro 2 rodiny na půl roku Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2015 9:13 pm    Předmět: Citovat

Do nějakého 26.2. či do kolikateho mají akci na šampony, kondicionéry a masky Smile!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2015 11:05 pm    Předmět: Citovat

Já mám od ledna ten chválený kofeinový šampon a zatím jsem teda značně rozpačitá. Doufala jsem, že mi pomůže na moje poslední dobou zplihlé a mastící se vlasy, že mi trochu prodlouží (respektive vrátí na původní délku) mycí interval. To se nestalo - první den mám po něm vlasy pěkné, druhý už zplihlé a jakoby přepečované. Ale voní hezky a poslední dobou mi stejně úplně nesedí žádný šampon. Myslela jsem, že přechod na šetrnější šampony (bez SLS) bude snazší Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: pá únor 27, 2015 8:58 am    Předmět: Citovat

Přišla jsem sem zdrbnout kofeinový šampon, ale koukám, že ladyquerida nade mnou vypsala přesně to, co mi na něm vadí Very Happy První den jsou vlasy úžasné, objem po celé délce, drží tvar, ale už k večeru se ten skvělý efekt začíná vytrácet, druhý den jsou normální, možná lehce zplihlé a večer už musím umývat. Sice ho dopotřebuji, stejně teď musím šampony střídat, tak to jednou za čas přežiju, ale znovu ho pořizovat nehodlám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2015 2:01 pm    Předmět: Citovat

Tak prosimvás denní krém s hroznem a bílým čajem je výborný. Vstřebá se za chvilku a krásně vyhlazuje a sjednocuje pleť. Mám smíšenou, takže maštění čela atd nevyřešil, ale jinak je skvělej. Smile
Tento:
http://crazygingersdiary.blogspot.cz/2013/12/alterra-pletovy-krem-s-hrozny-bilym.html?m=1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2015 2:38 pm    Předmět: Citovat

Jo, byl dost fajn, taky jsem ho měla... Ale bacha, všem doporučuju uchovávat v lednici, pokud to jde, tak půlku jsem ho vyhodila, protože mi zplesnivěl (plíseň u víčka) a začal prostě jinak vonět... Sad Ale neříkám tím, že se to musí stát všem, třeba jen nějaký špatný kousek.
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Missa
21-40
21-40


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2015 1:50 pm    Předmět: Šampon na suché vlasy Alterra Citovat

Zdravím vím že je tady těch témat už spousta, ale povětšinou už starší. Tak jsem se rozhodla založit novější téma.
Uvažují nad koupí šamponu na suché vlasy, ale nevím jaký je tak nejučinnější. Četla jsem že špatný není Alterra, máte s ní zkušeností popř. jaky šampon této značky koupit ?
Šamponu jsem vystřidala už spoustu a ráda bych jsem našla nějaký fajn šampon, který pomuže nejlíp na suché vlasy a zaroven i na lupy, které se mi teď používaním šamponu Schauma objevili. Díky za Vaše rady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VeverkaTerezka
41-80
41-80


Založen: 27.12.2009
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2016 3:47 pm    Předmět: Citovat

Používám hydratační šampon, kondiš a masku Alterra - granátové jablko a aloe vera a musím říct, že ze začátku to mělo super účinek, vlasy byly hebké, no jak kdyby nebyly moje Very Happy ale po cca měsíci (a i po střídání s jinou značkou) účinek klesl, teď už to je jen jako klasický šampon a kondicionér, nic extra. Asi si od nich budu muset dát delší pauzu. :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SmoothAnnie
81-160
81-160


Založen: 12.7.2012
Příspěvky: 81
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2017 6:21 pm    Předmět: Citovat

Za mě teda jedině šampon Sensitive. Světe div se, dělá mi objem jako nic jinýho. A stál mě ani ne padesát korun. Navíc jsem si všimla, že jako jediný z šamponů má certifikát "Natrue".

Ještě jsou dobré jejich sprchové gely - srovnatelné s Alverde.
_________________
Mandarynki i pomara??cze, pomara??cze, i mandarynki...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svejnohova
161-320
161-320


Založen: 15.1.2014
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2017 6:52 pm    Předmět: Citovat

smoothannie: přesně...taky občas použiji ten "s mandlemi." a je dost dobrej. a sprcháč mám pomerančovej a přenádherně voní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 45, 46, 47  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.