Zánět močového měchýře
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2bf32ec53cce8c032c5e800eacef988bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 8:37 am    Předmět: Citovat

nevím, jestli to bylo fakt tím, ale já při antibiotikách (biseptol) dostala doporučené užívat i Uroval biotic, což nejsou jen brusinky, ale i probiotika s d-manozou a od té doby mám klid, ale podotýkám, že to byly první a zatím poslední antibiotika, co sem kdy měla, takže nevím, čemu to připsat.... ale je fakt, že ten uroval biotic sem začla brát o 2 až 3 dny dříve, než ty anti - dělali mi právě ty rozbory, tak se muselo čekat na výsledek - a potíže už odeznívali jen při tomu urovalu (můj to měl taky pak - jako ten zánět, a koupil si to k antibiotikám též a taky ok)

pokud se pro něj rozhodneš, vyžaduj opravdu biotic, oni prodávají i jen ten s manozou a s tím teda nemám zkušnosti, i když se teda prodává víc.... ten biotic většinou v lékárnách nemají, ale sou schopní ho objednat... ale připrav si peněženku Sad

přeji brzké vyzdravení, je to otrava....
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 11:24 am    Předmět: Citovat

Mně se někdy v prosinci nedařilo vyléčit zánět skoro tři týdny, takže jsem si nakonec šla říct o zmiňovaná antibiotika - Biseptol. Při té příležitosti udělali rozbor a zjistili, že nemám žádný nález, žádnou infekci -prostě nic. Antibiotika nicméně zabrala a od té doby jsem zdravá. I tak mám ale občas ještě nepříjemný pocit a po každém "prohřešku" (alkohol, káva, málo tekutin) cítím, že mám ten močák ohrožený, slabý...

Možná (jen úvaha), že pokud jsi už prodělala nějaký těžší zánět, "pamatuje" si to jak tělo, tak psychika, a pak se při oslabení imunity projeví právě touhle neidentifikovatelnou bolestí... Otázka je, co pak s tím, protože jen máloco srovnává jak psychiku, tak tělo (napadají mě snad jen Bachovy esence -což se zas může jevit někomu jako dost pochybný doplněk a nemůže nahradit plnou léčbu).
V každém případě držím palce, ať se to nakonec srovná a jsi brzy v pořádku! Takovéhle problémy dokáží znepříjemnit život, tak přeji, ať se tím nenecháš zdeptat a dokážeš s tím zatočit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 12:03 pm    Předmět: v Citovat

mě začal zánět, když jsem šla domů ze školy a málem sem se po... ale doslova Very Happy no a od tý doby, zhruba už dva roky mám močák. Ze začátku jsem za asi třikrát dostala antibiotika, který nezabraly,pak jsem začala brát speciální prášky od doktora, byly pěkně drahý a ty fakt zabíraly, no a taky co zabírá jsou brusinky v různý formě a hodně pít. Dlouho jsem močák neměla, ale asi před dvěma měsíci u mě znovu vypukl, takže asi dva dny jsem trávila na záchodě Very Happy, ale pak dobrý. Hlavně se v zimě na noc oblíkat do tepláků, aby nenachladly ledviny. Teď už s tím takový problém nemám, naštěstí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tingi
41-80
41-80


Založen: 18.1.2008
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 9:05 pm    Předmět: Citovat

Holky díky moc za všechny reakce. Dneska jsem byla na posledním vyšetření, strkali mi kameru do močáku, hrůza, ještě teď mi pálí, když jdu čůrat a trochu krvácím. Na to už nikdy nejdu, alespoň ne dobrovolně Rolling Eyes No a podle mého očekávání, vše je v pořádku, a to včetně výtěrů na chlamydie, ureoplasmy a podobnou havěť. Přijdu si jak hypochondr, který chodí doktory otravovat z dlouhé chvíle. Dnes jsem dostala aspoň prášky na dráždivý močový měchýř, tak doufám, že se vyspím. Nechápu to, můj taťka když měl silný zánět močáku a čůral tmavou krvavou moč, tak byl po dvou dnech na antibiotikách bez bolesti a já už se tu trápím třetí týden a moč mám sterilní a čistou jak mimino. Jinak brusinky jsem taky vyzkoušela a nic, ale pokud nemám zánět, tak mi asi tohle ani nemá jak pomoct. Začínám mít pocit, že ten močák je z něčeho podrážděnej, jen nevím z čeho. To jsou teda radosti Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tingi
41-80
41-80


Založen: 18.1.2008
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 9:15 pm    Předmět: Citovat

Ještě jsem chtěla napsat, že ta psychika mě taky už napadla. V lednu jsem se po mateřský vracela do práce, takže docela velká změna. Ale je to divný, protože tam chodim ráda, už mě to doma nudilo Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: so únor 22, 2014 1:08 pm    Předmět: v Citovat

ono to chce vydržet, mě antibiotika nepomáhaly, teda jo, když jsem je brala tak jo, ale jak sem přestala vrátilo se to, a trápila jsem se tím tak měsíc. takže zhruba po půl roce jsem se vyléčila, sem tam mě to ještě chytlo, ale ted po dvou rokách už skoro vůbec. Chce to vydržet, nevyléčí se to hned, hodně štěstí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: po únor 24, 2014 8:45 pm    Předmět: Citovat

ahoj holky, patřím mezi vás, jak to tu tak čtu. ATB mi zatím vždy pomohly, ale brát je cca 6x za rok kvůli močáku je síla. Vždy mám akutní zánět s bílkovinama na tři kříže a krví v moči. Bohužel, pak už pomůžou jen ATB. Když mám nějaký divný pocit, okamžitě beru Rowatinex, který na počáteční pocity zabírá. Pokud už je bakterie a zánět, tak ne. Chtěla jsem se zeptat, zda někdo bral přípravec URIVAC? Doporučila mi ho imunoložka, mám za sebou 1 měsíc kůry a jsem zvědavá, jestli to za ty prachy pomůže...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidney
81-160
81-160


Založen: 15.7.2013
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: po únor 24, 2014 11:53 pm    Předmět: Citovat

Asi já - něco od "Uri-" to bylo a myslím, že jsem za dvě balení platila něco kolem sedmi set, tak to bude určitě ono Smile

No. Já jsem měla za jeden rok asi čtyři záněty močáku korunované zánětem ledvin, na který jsem dostala chemoterapeutika a doporučení, že mám preventivně brát půl roku slabá antibiotika.

To se mi moc dělat nechtělo, tak jsem se rozhodla, že zkusím alternativní medicínu - piju odvary z medvědice a různé čaje na močové cesty, a hlavně docela dost vody, každý den aspoň dva litry. A doktorka mi k tomu doporučila ten Urivac, tak jsem ho brala ty dva měsíce nebo kolik, a od té doby, ťuk ťuk, NIC. Už je to půl roku. Nevím, jestli to přičíst jemu nebo celkově zlepšené imunitě, už jsem si ho pak nedokupala, ale každopádně neuškodil Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 10:23 am    Předmět: Citovat

Na dezinfekci močovejch cest je dobrej jalovcovej EO - asi už teda ne na úplně rozjetej zánět (nebo nedejbože na rozjetej zánět ledvin), ale mně i mojí mamce se takhle začínající zánět podařilo rozehnat.
Matně si pamatuju, že o tom někde na svých starejch stránkách (nebo v některým ze starších čísel časáku Aromaterapie), psal Karel Hadek, včetně dávkování, ale už přesně nevím, kde to bylo.
Někdy ale holt pomůžou jedině ty antibiotika, no.
Crying or Very sad
Jo a URIVAC doporučila mámě nefroložka taky, a řekla bych, že to docela i pomohlo. Máma má teda dost vážný problémy (už odmalička) nejen s močákem, ale i s ledvinama, lépe řečeno s tou jednou, co má ještě funkční, takže jí rozhodně nehrozí, že by ji něco vyloženě trvale uzdravilo, ale po URIVACU měla od zánětů pokoj několik měsíců, což je u ní fakt rekord.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joycinka
0-7
0-7


Založen: 27.4.2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2014 6:43 pm    Předmět: mám furt :/ Citovat

Já jsem si se záněty už taky užila své, jako malá jsem s tím měla velké problémy, dodnes si pamatuju, jak jsem plakala bolestí, vím, že jsem tenkrát prošla spoustou vyšetření, aby se zjistilo, co mi problémy způsobuje (jestli třeba nemám moc vrozenou kratší močovou trubici nebo něco podobného), ale nic nenašli. Pak to s věkem samo ustalo a vrátilo se mi to znovu někdy po 20.roce a od té doby se mi záněty vrací pořád dokola několikrát za rok. Snažím se vyhýbat antibiotikům, co to jde, protože mám dojem, že i bez mého přispění je v přírodě antibiotik až až, takže to léčím brusinkama, urologickými čaji a urovalem akut.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.