Nakupování přes internet - Amazon, Ebay, atd.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c6bbf9acbac53343b0d782a6e67b4dbaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jste spokojeni s PayPal?
Ano!
36%
 36%  [ 14 ]
Ne!
2%
 2%  [ 1 ]
Občas.
2%
 2%  [ 1 ]
Nemám účet.
57%
 57%  [ 22 ]
Celkem hlasů : 38

Autor Zpráva
linddalin
41-80
41-80


Založen: 1.11.2009
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: po prosinec 06, 2010 12:34 pm    Předmět: Citovat

víla Amálka napsal:
Objednávali ste niekto z amerického Amazonu knihy alebo DVD? Na koľko vás asi vyšlo poštovné Embarassed

Tady to máš přesně: http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?nodeId=596194&#StandardInternationalShipping
Já objednávala nedávno a můžu potvrdit, že to sedí Laughing

A k té EU -- nemám slov, no. Kdyby se radši starali o to, jak omezit byrokracii a neustálé omezování svobod občanů, místo nařizování nějakých hloupých nesmyslů a toho, že dělají z obyvatel EU hlupáky, kteří nejsou schopni skoro ani číst složení výrobků a podobně. No, je zbytečné se rozčilovat, stejně s tím nic neudělám Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 7:03 pm    Předmět: Citovat

Měla bych dotaz... poprvé se snažím objednat přes internet v zahraničí. Embarassed Jde mi o to že bych chtěla objednávat z britského amazonu ( http://www.amazon.co.uk/Mason-Pearson-Handy-Bristle-Brush/dp/B002I9M5UO/ref=sr_1_3?s=beauty&ie=UTF8&qid=1297187536&sr=1-3 ). Účet jdu zařizovat příští týden. Platbu počítám že lze přímo kartou nebo paypalem.
Ale vůbec nevím jak to funguje... to to mají na skladě, nebo to tam někdo dá a prodává osobně? Vážně bych si to odtud ráda objednala... rozdíl s ČR dělá skoro tisícovku....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 6:41 pm    Předmět: Citovat

In stock.
Dispatched from and sold by Amazon.co.uk. Gift-wrap available.

Google překladač mi řekl Laughing , že to prodává a odesílá přímo Amazon, a že je to skladem Very Happy

A ještě jsem vyšťárala, že do čr zasílají:
http://www.amazon.co.uk/gp/help/customer/display.html?nodeId=524836


ale za kolik je poštovné, na to už nemám Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 8:10 pm    Předmět: Citovat

Jé děkuju! Smile poštovný nevadí to mi řekne amazon sám až to tam naťukám... Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: st březen 23, 2011 10:10 pm    Předmět: Citovat

Měla bych takový problém se kterým bych potřebovala poradit... Zřídila jsem si Paypal, všechno šlo bez problému i s registrací až do chvíle kdy si mají strhnout 50kč z účtu jako potvrzení... Prosím vás jak dlouho to trvá než si to strhnou už je to 2 dny a pořád nic...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2012 6:34 am    Předmět: Citovat

Chci se zeptat, netušíte někdo, proč má tolik (nejen) soukromých prodejců na eBay problém s posíláním do zahraničí? Nevidím pro to žádný logický důvod - cenu a poštovné dostanou předem, může jim být jedno, že je poštovné vyšší, když ho platím já, ne?
Případně nemáte někdo zkušenost s tím, kolik přibližně činí poštovné asi kilového pojištěného (prostě průměr) balíčku z Německa/Británie?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2012 8:22 am    Předmět: Citovat

Jadesss napsal:
Měla bych takový problém se kterým bych potřebovala poradit... Zřídila jsem si Paypal, všechno šlo bez problému i s registrací až do chvíle kdy si mají strhnout 50kč z účtu jako potvrzení... Prosím vás jak dlouho to trvá než si to strhnou už je to 2 dny a pořád nic...


To je normální. Mě to trvalo asi tři nebo čtyři. Ale v závislosti na registračním emailu - mezinárodní gmail mi dělal obrovské problémy, nechtěl mi dojít ten potvrzovací email, ani se nic neodečetlo a staré dobré centrum v pohodě. Do tří dní hotovo a potvrzovací email hned.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2012 2:32 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:

To je normální. Mě to trvalo asi tři nebo čtyři. Ale v závislosti na registračním emailu - mezinárodní gmail mi dělal obrovské problémy, nechtěl mi dojít ten potvrzovací email, ani se nic neodečetlo a staré dobré centrum v pohodě. Do tří dní hotovo a potvrzovací email hned.

JJ díky jak sem měla gmail, tak to chvilku trvalo Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2012 2:43 pm    Předmět: Citovat

Na webu jednoho e-shopu jsem našla v obchodních podmínkách odstaveček, který jsem ještě nikdy nikde neviděla. Týká se toho, jak to řeší, když si zákazník nevyzvedne dobírku:

"Od 1.4.2011 budeme předávat nespolehlivé zákazníky, kteří si dobírku nevyzvednu, vymáhací agentuře. Cena k vymáhání se navýší o celkové poštovné a balné a bude k ni napočítána částka 200,- Kč jako POKUTA + náklady pro vymáhací agenturu."

Ne že bych si někde chtěla něco jen tak ze srandy objednávat a pak to nevyzvednout, ale zajímá mě, jestli na to mají právo. Vždycky jsem myslela, že tohle je prostě riziko, které s sebou nese prodej na netu, stejně tak, jako já jako zákazník riskuju, že zaplatím a zboží mi nedorazí. Mohl byste mi to někdo vysvětlit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2012 5:03 pm    Předmět: Citovat

No já bych řekla že jo... tím, že si nevyzvedneš zásilku, tak vznikne eshopu škoda na poštovném....Našla jsem tohle:

Mluvčí SOS Picková:

"Pokud si spotřebitel zboží objedná a pak si je nevyzvedne, jde o porušení smlouvy a podnikatel má plné právo na něm následně vymáhat náhradu škody," upozorňuje Picková s tím, že si takto provozovatel internetového obchodu může účtovat náklady na dopravu, balné a případné prokazatelné administrativní úhrady."
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.