Nakupování přes internet - Amazon, Ebay, atd.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=54d23bf71236837eecf25b623e119179Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jste spokojeni s PayPal?
Ano!
36%
 36%  [ 14 ]
Ne!
2%
 2%  [ 1 ]
Občas.
2%
 2%  [ 1 ]
Nemám účet.
57%
 57%  [ 22 ]
Celkem hlasů : 38

Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út listopad 12, 2013 7:28 pm    Předmět: Citovat

Nevíte, kde najít seznam online obchodů v ČR, které se dneska a zítra zapojují do akce poštovné zdarma?
Chtěla jsem něco od skin79 na bb-cream.cz a taky cassii z Prodeje bylin, ale zdá se, že na tu akci kašlou Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út listopad 12, 2013 7:45 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Nevíte, kde najít seznam online obchodů v ČR, které se dneska a zítra zapojují do akce poštovné zdarma?
Chtěla jsem něco od skin79 na bb-cream.cz a taky cassii z Prodeje bylin, ale zdá se, že na tu akci kašlou Confused


http://www.dendopravyzdarma.cz/

Nějaké nabídky mi přišly i mejlem - ale některé obchody zrovna dodávají, že teda ano - poštovné zdarma - ale až od určité výše nákupu ( myslím, že to byl SEVT - od tří stovek výš) .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ihmissusi
321-600
321-600


Založen: 27.8.2010
Příspěvky: 447

PříspěvekZaslal: út listopad 12, 2013 7:47 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Nevíte, kde najít seznam online obchodů v ČR, které se dneska a zítra zapojují do akce poštovné zdarma?
Chtěla jsem něco od skin79 na bb-cream.cz a taky cassii z Prodeje bylin, ale zdá se, že na tu akci kašlou Confused


Tu je to vypsané Smile
http://www.dendopravyzdarma.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út listopad 12, 2013 7:58 pm    Předmět: Citovat

Díky moc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2014 11:19 am    Předmět: Citovat

Dnes a zítra dopoledne poštovné opět zdarma! Wink

http://www.dendopravyzdarma.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2015 1:19 pm    Předmět: Citovat

Asi to sem tak úplně nepatří, ale začínám být na nervy. Co se týče nakupování přes internet, jsem snad konzervativnější než lecjaký dnešní důchodce, radši si vše, co potřebuju koupím v kamenném obchodě. Ale minulý týden mě kamarádi zaúkolovali, ať kamarádovi k narozeninám objednám zahraniční vlajku. Bohužel, jak se v tom nevyznám, nenapadlo mě, že lepší to bude na dobírku, i když je tam příplatek a zvolila platbu převodem, kterou jsem odeslala hned s objednávkou, tedy ve středu odpoledne. I když mám jinou banku než příjemce, dnes úúúúplně nejpozději by to tam určitě mělo být a nic Crying or Very sad Už jsem jim teda poslala mail s potvrzením o platbě, jestli jsem něco nezadala špatně, ale nemyslím si, všechna čísla jsem po sobě kontrolovala. Ještě uvidím, co mi odepíšou, ale to je fakt v háji, výjimečně objednám něco online a hned tohle, připadám si jak debil Mad
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2015 7:43 pm    Předmět: Citovat

Tak zboží dnes přišlo v pořádku, ale ještě ráno, když jsem se dívala, jsem měla v systému stále Nezaplaceno, tak to tam asi zapomněli změnit. Každopádně nervy, myslím, že dlouho už zase online nakupovat nebudu a pokud ano, tak rozhodně na dobírku!
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2015 9:37 pm    Předmět: Citovat

Tak hlavně že to dobře dopadlo! Já většinou u obchodů, kde jsem nakupovala poprvé, taky volila spíš dobírku (pokud tam ta možnost je), ale vzhledem k tomu, že jsem ještě neměla vyloženě špatnou zkušenost, tak už si teď "troufám" víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2015 10:46 am    Předmět: Citovat

Taky jsem se pustila do online nakupovani, zejmena teda proto ze se do mesta moc nedostanu a kdyz uz tam su tak mam dost omezene casove moznosti abych se podivala/sehnala co potrebuju ...

Myslim, ze v dnesni dobe ty "zajete" eshopy si davaji sakra pozor na to aby nikoho neokradli, protoze takova povest se poskodi jen jednou ... na druhou stranu pokud vidim vylozene "na kolene" postavene zverstvo, tak se sbalim a jdu jinam.

Mam dobre zkusenosti jak pres eBay (posledni dobou u mne frci kably k pocitaci ktery se mi uvnitr pravidelne lame, dementni konstrukce), tak v posledni dobe i pres AliExpress .... kamarad ma velmi dobre zkusenosti i treba s DX.com

Na eBayi je, pravda, potreba fakt hodne koukat na cenu postovneho Laughing Taky uz sem malem objednala vec za tri stovky a platila sest za postovne Laughing V takovych pripadech se bud vyplati pockat a nebo kontaktovat prodejce ohledne ceny postovneho, myslim, ze to by zabrat mohlo, mam z nich pocit, ze se vetsina (tech velkych s 99%) snazi zakaznikum vyjit vstric.

U AliExpressu je temer vse za postovne zdarma, az na to "temer". Nektere veci tam postovne maji, ale zatim jsem jich videla minimum a neni zas tak priserne velke ... nejvetsi sranda je, ze se tam najdou kolikrat stejne veci jak na eBayi za nizsi cenu a jeste postovne zdarma navic Laughing

Vetsi pozor bych si osobne davala na Aukru a Allegru (polska mutace), kde bych spis verila na nepoctive obchodniky ... jsou to prece jen mensi portaly (myslim v evropskem meritku).

Ad Wilwarin: Jo, to oni obcas nestihaji aktualizovat. Vetsinou ale zasilaji potvrzeni na e-mail o odeslani zasilky ... teda aspon takove mam povetsinou zkusenosti ja. Sledovat Track&Trace cislo Ceske Posty je ztrata casu, v mnoha pripadech mam na strance stale vychozi postu a pritom je balicek uz u mne na stole Laughing
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Báruš89
0-7
0-7


Založen: 20.2.2017
Příspěvky: 3
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2017 11:26 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vyznáte se někdo v slevových serverech? Víte něco o těchto stránkách? Mají tam na první pohled docela zajímavé akce, chtělo by to upřesnit. Předem děkuju. Wink
_________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí­.
Karel Čapek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.