Kouření - těla moření
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 51, 52, 53  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=52ddab38739cf17a5eb43cc1de11cf64Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 6:49 pm    Předmět: Citovat

Co se týče alkoholu, tak proti tomu zase nic nemám. Laughing Nepiju často, ale když už má kamarád/ka narozeniny, tak se to musí pořádně oslavit. Twisted Evil

A co se týče hulení... tak souhlasím s Danielou a Nikou. Považuju to za celkově přípustnější než cígára. Tohle má aspoň nějakej pozitivní účinek a není to tak nezdravé. { Ne, nejsem žádnej hulič. Very Happy }

A ještě jedna věc... s chutí si s přáteli, třeba v čajovně, dám vodní dýmku. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 6:53 pm    Předmět: Citovat

O negativním vlivu kouření bylo napsáno mnoho moudra, ale člověk musí přijít sám na to, že nechce kouřit, že kouření je volovina a jde do peněz a ničí se tím zdraví, totéž platí o alkoholu... Twisted Evil no kouřit i pít dovedu, ale nikdy jsem tomu nepodlehl tak, abych musel stále kouřit nebo pít... tak že když si na táboře hrajeme na indiány, tak vesele budu 14 dní kouřit dýmku míru jak cikán za pařezem, skončí tábor, já vyklepu dýmku, uložím ji do bedny a nemusím kouřit třeba dalších 10 let... a že na provoze nekouříme z 16 lidí tři... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 6:54 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
Mě hrozně vadí,když někdo kouří trávu....kvůli tomu, jak je to cítit,někdo mi říká že mu to voní,mě tedy ne....mě se z toho odéru dělá špatně.... Embarassed

Jo, smrdí to hrozně samo o sobě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 7:08 pm    Předmět: Citovat

Moje maminka kouří snad odjakživa, krabičku denně a proto jsem tvrdila, že nikdy nezačnu.Kolem 18. roku jsem podlehla naléhání spolužáků, začala a pak jsem to rázně ukončila v 21 letech Very Happy A nebylo to moc - tak 10 kusů denně. Alkohol-jen víno a medovina, z ostatního alkoholu je mi špatně ( a navíc mám s alkoholem velmi neblahé zkušenosti týkající se rodinných vztahů Sad ) A marihuana- v tom jsem úplně nepopsaný list, nikdy jsem to nezkoušela a ani nebudu.Tyhle závislosti jsou dost hrozné,omezující a dokáží nadělat pěknou paseku ať už v rodině, nebo jinde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 7:21 pm    Předmět: Citovat

Díky Fairy za živé téma Smile

JEDNA STRANA: Co se mně týče... cigára mi neskutečně páchnou, ještě víc pach z úst, co po tom jde člověku.

DRUHÁ STRANA: soucítím s Irama, kterým kouřní zakázali i v hospodách. Soucítím s Amíky, kteří musí na cigáro před barák, jako by nestačila kuřárna. Vždy to jde vyřešit tak, že se dá koexistovat.

JEDNA STRANA: V hospodách si odsedávám. Pach z trávy je úplně děsnej. Bojkotuji klienty z tabákového průmyslu ve své práci.

DRUHÁ STRANA: Tráva mi jednu cca vzdálenou dobu nebyla cizí. Philip Morris dělá jednu z nejlepších charit u nás.

JEDNA STRANA: Tabák je závislost.

DRUHÁ STRANA: Dlouhevlasy.cz taky (aj a je to venku)

JEDNA STRANA: Z tabáku a trávy člověk někdy přesedlá na ostřejší materiál.

DRUHÁ STRANA: Kouření má pro některé lidi vysloveně pozitivní psychologický efekt. Společné kouření může mít pro některé lidi vysloveně pozitivní sociální efekt.

JEDNA STRANA:........ hele už toho nechám Smile

Každopádně: nedokážu odsoudit kuřáky, kouření s pokrčením ramen možná, tabákové firmy určitě.

A taky by mi přišlo divné, kdybychom tady u nás, kde jste většina z vás nějakým způsobem "nenormální" svojí délkou vlasů (například), vypichovali kuřáky jako "nenormální" Smile) Především nám by tolerance měla slušet Smile Ale jak se říká: "Tvá svoboda končí tam, kde začíná moje".. ale to je zase na jinou diskusi.....


Naposledy upravil Aha Admin dne út leden 02, 2007 7:38 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 7:24 pm    Předmět: Citovat

AHA psal-závislost na dlouhých vlasech- ano,ano... některým členům mé rodiny už tahle závislost začíná vadit... Evil or Very Mad Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 7:31 pm    Předmět: Citovat

Mezi alkoholem, cigaretami a trávou je ještě jeden velkej rozdíl - alkohol a cigarety mohou znamenat fyzickou závislost. Tráva ne.
Každopádně svinstvo je to všechno, když se to přehání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 7:34 pm    Předmět: Citovat

Lucifer napsal:
Mezi alkoholem, cigaretami a trávou je ještě jeden velkej rozdíl - alkohol a cigarety mohou znamenat fyzickou závislost. Tráva ne.
Každopádně svinstvo je to všechno, když se to přehání.


Já myslela, že i na trávě můžeš získat závislost..Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 7:40 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Lucifer napsal:
Mezi alkoholem, cigaretami a trávou je ještě jeden velkej rozdíl - alkohol a cigarety mohou znamenat fyzickou závislost. Tráva ne.
Každopádně svinstvo je to všechno, když se to přehání.


Já myslela, že i na trávě můžeš získat závislost..Shocked


Na úplně čemkoli lze získat psychologickou závislost, která často přerůstá ve fyzickou závislost... existují látky, u nichž je fyzická závislost jako první.. BTW žil jsem s vrcholovou sportovkyní, která byla velice závislá na intenzivním běhání, málem se zhroutila, když ukončila kariéru...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 7:57 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Lucifer napsal:
Mezi alkoholem, cigaretami a trávou je ještě jeden velkej rozdíl - alkohol a cigarety mohou znamenat fyzickou závislost. Tráva ne.
Každopádně svinstvo je to všechno, když se to přehání.

Já myslela, že i na trávě můžeš získat závislost..Shocked

Ano, to můžeš, ale psychyckou. Když takový člověk, co to hulí není zrovna nejsilnější osobností, tak může být psychický závislý a to může být stejně hrozné jako fyzická závislost.
Ale čistě fyzická závislost, jako třeba na kouření cigaret vzniknout nemůže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 51, 52, 53  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.